Ilk yazim basima bela olmaz umarim

delikanli55

Kayıtlı Üye
Es selamu aleykum,

cogu kisi gibi bende bu foruma nerden ve nasil geldigimi hatirlamiyorum. Halbuki yeni kayit oldum. Türkce karekterler ve gramer hatalarimi maruz görürsünüz umarim,zira yurtdisinda dogdum ve büyüdüm...

Bir cok paranormal olaya tanik oldum.Hatirlayabildigim en eski olay ise su: 5-6 yaslarindayim ve bir sene Türkiye'de kaldigim zaman. Köydeki cocuklarla meyve toplayarak gezerek günümüzü gün ediyoruz. Yolda gezinirken ben akrabalardan birini gördüm ve yakin köyde olduklarindan bende onunla beraber arabasina bindip gittim. Aksam oldu hava karardi ve ben geri dedeme gitmek istedim, nedense kimse beni o aksam götürmedi. Kavsaga kadar hala beni götürdü, hadi oglum bak orda iki atli gidiyor onlara yetis dedi gitti.Ben o atlilarla köyün girisine kadar geldim. Tam bizim eve yakin bir evde bir coban köpegi vardi (tarzandi ismi) bizi görünce kuduz gibi havlamaya basladi ve ben bir anda yalniz oldugumu fark ettim. Atlilar yok olmustu. Kosarak,korku icinde eve girdim. Rahmetli dedem akrabalara cok sinirlenmisti. O kadar yolu nasil tek basina geldin, nasil yolladilar seni diyerek söylendi. Ertesi gün sorup sorusturdu dedem o atlilari...kimsenin bir bildigi yoktu...o yaslarda basladi paranormal olaylarim.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bazı başımızdan geçen olayları anlatıcak birilerine ihtiyaç duyuyoruz ve ben çoğu zaman içimdekileri anlatamıyorum bile ya site yönetimi ceza veriyor yada aşırı dindar olanlar anlattıklarım dışında yorumlar yapıyor :) O atlılar hüddam da olabilir yada cin yada şeytan yani bir çok tarifi olabilir bunun mesela ben bir anda bu şuanki dünyadan çok farklı yeri görüyorum bazen oluyor bu yada bir gece tam yatıcakken odamın kapısı açılıyor yan odada yatan annem bana bağırıyor sesim çıkmıyor gittiğimde annem uyuyo oluyor yani buna benzer tonlarca şey herkese anlattım yeri geldi allaha da şeytana da küfrettim cinlere de yani herşeye ve herkese başıma ne geldi ? hiç bir şey :)

delikanli55

Kayıtlı Üye
O manada dememistim...Allah'a isyan'dan Allah'a siginirim! Zira O'nun sevgisinden mahrum kalmayi düsünmek istemiyorum. Küfr edip kognitif olarak bir meydan okur insan bazen lakin bizde kognitif olanlar düsünceler "Digerleri" tarafindan bilinmekte. Kisaca bizim küfretmemizin aslinda bir nida oldugunu biz bilmesekte Onlar biliyor ve kaale almiyorlar. Asil küfür ve isyanlarinimizin cezasini zaten sIkIntilarimizdan görebiliriz...