Koruyucu melek (ya da ona benzer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
Şimdiye kadar herşeyi dalgaya almışımdır ama yaklaşık 2 hafta önce olan bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum.
Ben 17 yaşımdayım ve daha öncede bahsetmiştim psişik yeteneklerim var. Benim 12 yaşımdan beri bir arkadaşım vardı. Aslında tek arkadaşım. 2 hafta önce bir araba kazası atlattım ve merdivenlerden düştüm. Bunların tesadüf olduğunu düşündüm ama kazayı atlattığım akşam su içmek için uyandığım zaman biri saçımı okşuyodu. Arkadaşım sandım ve onu tersledim. Bana ssu getir dedim. Sonra gitti ve bana su getirdi içtim. Sonra yüzüne baktım tanımadığım biriydi bana gülümsüyodu. Çığılık attım ve suyu döktüm sonra benden uzaklaştı. Korkmuştum o an gece lambasını ona fırlattım ve bana dikkatli ol gibi birşey söyleyip kayboldu. Çok korkmuştum ve o an uyuya kalmışım. Sabah kalktığımda bunu bir rüya sandım sonra suyu ve kırık lambayı görünce hemen arkadaşımın odasına gittim yoktu. 1 hafta onu aradım. Polisede gittim ama reşit olduğu için birşey yapamıcaklarını söylediler. Tam 1 hafta sonra geldi. Bana kızgındı. Üstünü değiştirip hiçbir şey söylemeden evden çıktı. O gittiğinde odasına gittim ve orda fotoğraflarımı gördüm karalanmış yırtılmıştı. Bir kağıt buldum yabancı yazıyla bir ayin yazılmıştı. O gün onun benden nefret ettiğini öğrendim. O akşam hiç konuşmadık ve uyudum. Uyandığımda odasına konuşmak için gittim. Hap almış intihar etmiş. Hastaneye götürdüm. O an çok ağlıyordum. Şu an durumu iyi onunla konuştum fotoğraflar ona ait değilmiş posta kutusunda bulmuş. Bana anlatmak istememiş ve 1 hafta boyunca bu konuyu araştırmak için kaybolmuş. Biraz utandım. Şu an da bunu yazma nedenim o gece gördüğüm varlığın ne kim olduğunu bilmek öğrenmek. Koruyucu meleğim olabilir belki çünkü. Geçirdiğim her kazada onun benim yanımda olduğunu hatırladım. Bunu daha yeni hatırlıyorum. Hafızam baya kötü sanırım yardım edin lütfen?

Bu arada ben gerçekten hiç birşeyi ciddiye almam nasılsa ölücem diye yaşarım ama bu durum benim dikkatimi çekiyo yani.

Tituba

Kayıtlı Üye
İlginç hikaye. Ne güzel koruyucu meleğin sana su getirmiş :) ee sonuç olarak resimleri kim karalamış buldunuzmu?

BaranC

Kayıtlı Üye
Hata Etmissin Koruyucu Melegini Uzaklastırmıssın Onu Geri Çagırmalısın O Bir Melekti Ama Görünüsü Nasıldı Çizermisin Yada Yazıyla Anlatırmısın

heppha

Banlı Kullanıcı
O melek değildi.Koruyucu melekler direk olarak bence öyle görünmezler.İsteyen istediğini diyebilir ama melekler enerjileri saf ve fazla yüksek olduğu için ,bir insan görünümünde bile olsa sana zihinsel ve bedensel zarar verebilirdi (istemeden yani).Bunun sebebi enerjilerinin yüksek olması.Dediğim gibi her evde bir varlık vardır,aslında o evde bir ailesinizdir onlarla.Onların işine fazla karışmazsan onlarda seninkine karışmaz.Ama tabiki ev halkını olası tehlikelerden korurlar.Yargısız infaz yapmış olmamayım ama bence arkadaşın sana büyü yapmaya çalışmış,belki yeteneklerini kıskanıyor olabilir.Ama evindeki varlık ona izin vermemiş ve onu korkutmuş.İşte bu yüzden 1 hafta boyunca belki de evine gelmedi.O yazılanlar,karalananları belki de arkadaşın yaptı ama utancından sana söyleyemiyor.Belki de arkadaşın bu yüzden intihar etti.Bu açıdan da bir düşünmeni isterim.Sonuçta her evde bir çocuğun başını gece birileri okşar,bende bir zamanlar çocuktum ve bilirim.Eğer arkadaşın evinden kaçmışsa sana zarar verebilme ihtimali olduğu ve dikkat çektiği için korkutulmuştur yani.Bu bir ihtimal tabiki ama bence olasılığı yüksek.Arkadaş ortamına dikkat et,bu tip konuları çok paylaşma hiçkimseyle.Çünkü egosu tavan yapmış çok insan var.Şanslısın bence,benim fikrim evindeki varlık seni büyük bir beladan kurtarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...