Koruyucu meleğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

d4rk

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
ben 4 senedir parapskolojiyle ilgileniyorum demondan tutun cin padişahlarına varana kadar rituelleri DENETTİM, yani bu işe ilgisi olan arkadaşlarım vardı anlattım böyle böyle denediler ve 1 arkadaşımın sırtı yanmıştı hastahanelik olduğunu söyledi herneyse bu tarz şeyler yaşadım ve 1 kez demon ritüeli denemeye çalışmıştık olmadı. Benim anlatmak istediğim konu şu bundan 2-3 ay önce birisiyle tanıştım parapskoloji konusunda bayağı iyi olduğunu söyledi telekinezi falan da gözümün önünde yaptı enerjisi yüksekte birisi bana bu gün dediği şey şu ''Etrafında 2-3 şey var, koruyucu meleğin sana küsmüş'' dedi durduk yere ve ''Ben seninle göz teması kuramıyorum içim daralıyor'' dedi işte koruyucu meleğimin beni terk ettiğini biliyorum hissedemiyorum ama bu parapskolojinin p sini bilmiyorkende böyledi hep bir talihsizlik şansızlık kadersizlik vardı ve bu işleri bırakmaya karar verdim sadece astral projeksiyona yoğunlaşmak istiyorum ama koruyucu meleğimi geri kazanabilirmiyim.

iyi geceler :Angel_anim:

Keira

Moderator
Koruyucu meleğiniz sizi terketmez. Sadece siz ondan yardım isteyene kadar size yardım edemezler. Koruyucu meleğinizden ya da meleklerinizden yardım isteyin, onlarla konuşun. Sevgiler..

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
Hiç dert etme. Benimkinden de bir ses seda yok. Haftada 7 ayda 30 gün izinli yani. Bazen gerçekten koruyucu meleğimin varlığını hissediyorum ama 2-3 saniyeliğine :D

d4rk

Kayıtlı Üye
bir şekilde irtibata geçebilirmiyim yani nasıl konuşabilirim ?

Keira

Moderator
İletişime geçmenin bir çok yolu var. Sanki karşınızdaymış gibi onlarla konuşabilir, mektup yazabilir ya da şarkı söyleyerek onlara seslenebilirsiniz. Size hangi yöntem daha kolay geliyorsa o yolu kullanın. Meleklerle iletişime geçmek sanıldığı gibi zor değildir. Önemli olan sizin onlarla iletişime geçme isteğiniz ve inancınızdır. Meleklerimiz her zaman bizim yanımızdadır. Sadece biz istemediğimiz sürece bize yardım edemezler. Hani bazen içimizde bizi koruyan bir ses vardır, bize bir şeyler fısıldar uyarır, ya da bazı işaretler görürüz bize yardım eden. Bunların hepsi meleklerimizin yardımıdır işte. Yapmanız gereken onlara seslenmek ve yardım istemektir. Siz onlara seslendikçe onlarla iletişime geçtikçe onların seslerini daha güçlü duyacaksınız. Bu tamamen içsel bir olaydır, o yüzden kendinizi hazır hissettiğinizde onlara seslenin. Sevgiler..

vasilias

Kayıtlı Üye
İletişime geçmenin bir çok yolu var. Sanki karşınızdaymış gibi onlarla konuşabilir, mektup yazabilir ya da şarkı söyleyerek onlara seslenebilirsiniz. Size hangi yöntem daha kolay geliyorsa o yolu kullanın. Meleklerle iletişime geçmek sanıldığı gibi zor değildir. Önemli olan sizin onlarla iletişime geçme isteğiniz ve inancınızdır. Meleklerimiz her zaman bizim yanımızdadır. Sadece biz istemediğimiz sürece bize yardım edemezler. Hani bazen içimizde bizi koruyan bir ses vardır, bize bir şeyler fısıldar uyarır, ya da bazı işaretler görürüz bize yardım eden. Bunların hepsi meleklerimizin yardımıdır işte. Yapmanız gereken onlara seslenmek ve yardım istemektir. Siz onlara seslendikçe onlarla iletişime geçtikçe onların seslerini daha güçlü duyacaksınız. Bu tamamen içsel bir olaydır, o yüzden kendinizi hazır hissettiğinizde onlara seslenin. Sevgiler..

peki aynen bu şekilde başka bir insanın koruyucu meleğine telkin ve/veya istekte bulunabilir miyiz?

Keira

Moderator
Evet bulunabilirsiniz. Ancak bunu siz değil melekleriniz yapabilir. Şöyle bir örnek vereyim, biri var ve bana bir konuda kötü davranıyor diyelim. Bu kişinin ismi de x olsun. "Baş melek Mikail ve meleklerim x bana şu konuda kötü davranıyor ve ben buna üzülüyorum. Lütfen x'in melekleriyle konuşun bana artık o konuda kötü davranmasın. Bu bütünün hayrı içinde, x ve benim hayrım içinde gerekli. Teşekkür ederim."
Bunu söyledikten yapmanız gereken bir daha bu konu hakkında düşünmemek. Nerede, nasıl olacağı, ne zaman olacağı hakkında düşündükçe meleklerimizle aramıza bir duvar örüyoruz, meleklerimiz isteklerimizi yerine getiremiyor. Bu yüzden isteklerinizin nerede, ne zaman, nasıl, kim tarafından gerçekleşeceği hakkında sorular sormayın, düşünmeyin. Meleklerinizden bir kere yürekten istediğiniz zaman bunun mutlaka en hayırlı şekilde gerçekleşeceğini bilin yeter. Sevgi ve ışıkla..

Not: Yukarıda şu konuda ve o konuda yazdığım yer sizin isteğinizdir. O kısımlarda isteğinizi söyleyeceksiniz.

vasilias

Kayıtlı Üye
o halde sadece bir kez yardım etmeleri için dua edip bu bahsi açmayacağız bir daha. doğru mu anlamışım?

Keira

Moderator
Evet, isteyin ve unutun mantığını uygulayacaksınız. :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
ne zaman dalgın bir şekilde birşey istesem oluyor isteyip unutuyorum farkında olmadan demek ki ve kalbimin sesi her zaman doğruyu gösteriyor onunla yol alıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...