telepati konusunda yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deist adam

Kayıtlı Üye
öncelikle merhaba siteye yeni kaydoldum aslında 1 yıldır takip içindeydim fakat bu zamana nasipmiş.Bazı insanların düşüncelerini okuyorum saçma gelebilir lakin biri bana gelip ne diyecekse önceden onun o konu hakkında gelip benle konuşacağını düşünüyorum kimse açıklamak istemedim deli gözüyle bakacakları için lakin 1-2 kere arkadaşlarım konuya girmeden onların benden isteyeceği şeyi söyledim şaşırdılar birde hayal ettiğim şeylerin gerçekleşmesi olayı var bizim bölümde çok havalı bir kız vardı beynimde çayı taşırken düşmesini hayal ettim kız tam yanımdan geçerken ayağı takıldı ve düştü bu sadece bir örnek böyle bir sürü örneğim var lakin şans oyunlarında olmadığını anladım :D

canmert196

Kayıtlı Üye
sizin yaptiginiz cok basit enerjisel hamleler sans oyununda ise yaramamasinin sebebi bu ayni tutamayiz dimi kizin dusmesiyle.Bu forumda hic kimseye bu tarz seyler sacma gelmez burda bulunanlari yuzde 60 i ya yetileri vardir yada meraklisi oldugu icin burdadir.Aramiza hosgeldiniz.

deist adam

Kayıtlı Üye
açıklamanız için sağolun açıkcası bende bundan 1-2 yıl önce bu şeylere inanmazdım saçma gelirdi gözümlede tanık olmadığım için insanlarla dalga geçerdim şimdi dalga konusu olmaktan korkuyorum.Lakin bu yeteneklerimi geliştirmek istiyorum nasıl yardım edebilirsiniz?

canmert196

Kayıtlı Üye
bu cok uzun bir yoldur forumda ilgili konular vardir herseyin basi nefesdir.Sizin bu yaptiklariniz beyin sayesinde oluyor beyin cok fazla oksijen tuketir dogru nefes almassaniz kalp buyumesi gibi sorunlar bile olabilir.Nefes alma sanat mustafa kartal olmaliydi yazari bu kitabi tavsiye ederim gercekten ogretiyor. 21 gun yapilmasi cok onemlidir belli surelerde en sonunda uyurken bile dogru nefes teknigiyle alacaksiniz.Sonra farkindaligi artirmalisiniz.Bunun tamamini burda anlatamayiz zaten ama baslangiciniz bu sekilde olcaktir.Kimi egitmenler ogrencilerine et urunlerinden yememelerini isterler kimi ise baska yollar uygular.Kendinize uygun bir egitmen bulmalisiniz.Daha dogrusu siz egitim alcak seviyeye gelmelisinizki evren size bir egitmen versin.:)

arfed

Kayıtlı Üye
Benim yeteneğimdensin. Kişinin bana karşı ne hissettiğini anlayabiliyorum. Ve ne diyeceklerini tahmin edebiliyorum. Seninle özel mesaj'dan konuşalım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Var olan yeteneğinizi herkse anlatmayın, ceza alabilirsiniz, inanç enerjisi çok kuvvetlidir bir çok kişi size inanmazsa size yapışır ve sizi olumsuz etkiler yani yetileriniz kaybolabilir.

Basit anlamda bir psişiksiniz. Binlercesi gibi. Yapacağınız şey basit. herkese anlatmadan sadece sizin gibi olanlarla konuşarak, okuyarak araştırma yaparak eğitim olarak kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Sonu olmayan bir yol bu.

Genelde soru şu oluyor nereden başlayacağım. Nereden bağışlayacağınızın bir önemi yok önemli olan başlamak, araştırmalarınız bir yol kazandıracaktır size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...