kendi sihriniz..

MELIS

Kayıtlı Üye
(ic güclerinizi aydinlatmak icin kücük bir sihir islemi)

tüm mabetlerin girisinde "kendinizi taniyin" kelimesi yazilidir

bu islemin ilk adimi olarak, bu büyüyü yapabilrsiniz.kendi basariniz veya basarisizlaiklarinizi inceleyerek ve onu sadece kendiniz bilerek,hayatinizi degistirebilirsiniz.

"ihtiyacimiz olan malzemeler"
yeni cekilmis bir fotografiniz
1 adet mavi mum
kagit ve kalem
beyaz zarf

mavi mumu yakin ve mum isiginin altinda fotografiniza bakinkendi imajinizla irtibat kurdugunuzda,bir kagit alinve onu tam ortadan ikiye katlayin.kagidinsol tarafina,bütün yapmak istediginiz seyleri yazin.kagidin sag tarafina basarisiz oldugunuz seyleri ve neden basaramadiginizi yazin.

listenin tamamlandigini hissettiginizde fotografiniza bakip basarisizliklariniza ragmen, ne kadar basarili oldugunuzu söyleyin.pozitif olun.henüz gerceklesmemis bir dileginizi düsünün ve kendinize dürüstce,onu gerceklestirmek icin hemen adim atacaginiza söz verin.mumu üflemeden söndürün.listenin arasina,fotografinizi yerlestirin ve her ikisini,beyaz bir zarfa koyarak bir ay boyunca cekmecenizde saklayin. bu islemi dileginiz gerceklesene kadar tekrarlayin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu kendini telkinle ilgili biraz.İstedikten sonra gerçekten birçok şeyi başarabiliyoruz.

heduba

Kayıtlı Üye
ee yani?adı sihir nlp kendini telkin ne fark eder ki.önemli olan dilediğimiz istediğimiz şeylere sahip olmak başarmak değil mi?zararsız olmak kaydıyla tabii...
paylaşımın için teşekkürler melis :)

dilem

Kayıtlı Üye
bencede, cillouta katiliyorum birseyi GERCEKTEN istemek lazim...ama tabi insanlar her istediginede kavusamuyor bzen :(

kagero

Kayıtlı Üye
evet nlp teknikleri,the secret benzeri olabilir hepimiz bu teknikleri az çok bilioruz ama hangimiz o mistik ortamı oluşturmadan isteklerimize konsantre olabiliyoruz ki?bence verilen paylaşım gayet güzel..verilen her formül bir araçtır onu kullanmak sizin kendi sihrinizde..paylaşım için çok teşekkürler melis..

hira

Kayıtlı Üye
Ben yapacağımmm:biggrinjester:

Sellenay

Kayıtlı Üye
Benim gittiğim aynalar ve bilinçaltı seminerlerini anımsattı. Ama elbette daha farklı bir yöntem..

sezin

Kayıtlı Üye
Bütün kişisel gelişim kitaplarında anlatılan da bu değilmidir? İnsanın kendi valığıyla bütünleşmesi, bedenin içindeki ruhu tanıması ve zihinle hareket ederek değil bedeni dinleyerek ruhsal gelişim sağlanması.. OSHO nun dediği gibi.. acaba kaçınız sabah aynaya baktığınızda sadece üst baş düzeltmek yerine karşıdakinin gözlerinin içine baktı ve içindeki varlığı gördü?