sevdigim kişinin geri dönmesini istiyorum

Hypnos0015

Kayıtlı Üye
Unatamadıgım birisi var.1 yıl önce ayrıldık ama arada bir konuşuyoruz.Bu konularda çok bilgim yok ama onun bana geri dönmesini istiyorum.Büyü,tılsım degilde telapi ile çözüm bulabilr miyim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekürler..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bence akışına bırakın, seviyorsa zaten geri dönecektir. Sevmiyorsa telepati de bir işe yaramaz. Aklına girmeyi, hatırlanmayı başarabilirsiniz ama size karşı bir sevgisi yoksa bu bir işe yaramaz. Sizi 5-10 saniye düşünür ve geçer.

canmert196

Kayıtlı Üye
Etkili olabilir.Bu sizin gucunuzle alakalidir.Ust seviye bir zihin kontrol calismasiyla bilinc altina belli mesajlar birakarak mumkun gorunuyor suan teoride.Henuz denemedim bu dedigimi sadece zihin kontrolu ile yapilabilcekleri tecrube ettim ve gercekten ugrasmaya deger.Yapicaginiz kisinin uykusu oldugu bir zaman olmali.Bunu yapmak icin kendinizi daha cok gelistirmeniz gerektigini hatirlatmama gerek yok heralde.

Hypnos0015

Kayıtlı Üye
teşekürler ilginiz için.Ben zaten hemen bişey olmasını beklemiyorum çok zaman gerektiginide biliyorum sadece bi adım atması bile yeterli şimdilik.

vasilias

Kayıtlı Üye
mentalist olman lazım bilinçaltına etki etmek için

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Seviyorsan git konuş en iyisi bu bence.Bi kere heyecanlanırsın sonra biter ama böyle kendi kendine acaba başardım mı acaba dönecek mi acaba beni seviyormu diye kendini yer bitirirsin.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Önce bu kişiyle bir topraklama çalışması yapmalısın.. Bunu aynı zamanda telepatik bağ ilede destekleyeceksin..
1-)Öncelikle seni kimsenin rahatsız edemeyeceği sessiz bir ortam bulun. Yatağına uzan veya dik pozisyonda otur hangisi daha iyi gelecekse onu uygula... Gözlerini kapat ayak parmaklarından sırayla bacak kalça omuz sırt boyun kafa başın üstü ve yüz kısmınızı hissederek rahatlat ve serbest bırak..
2- )Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra burnundan derin bir nefes al ve nefesini 5 saniye kadar tut ve ağzınızdan yavaşça nefesi ver... Bu işlemi 5 kez ardarda tekrarlıyorsun.. Yazdığım süre boyunca hep gözlerin kapalı olacak hatırlatırım
3- )Şimdi zihninde kırmızı bir elma hayal et. Bu elmanın rengini tadını kokusunu duymaya çalış
4-) İlgilendiğin kişinin görüntüsünü zihninle gözünün önüne getir. Bu kişnin karanlık negatif bir tarafının olduğunu düşün
5-) Şimdi karşında olan bu kişinin negatif tarafına bütün duygularını, suçluluk, öfke, sevgi.. her ne ise dile getir..Af dile, onu suçla ne istersen.. Bunu yaparken yüksek sesle ve kendimizi engellemeden yapıcaz.. Aklına ne gelirse söyle içinde tutmadan.. Git de, kal de, senden nefret ediyorum de, ne istiyorsan daha önce söylemek isteyip söyleyemediklerini herşeyi..
6-) İçinde herhangi bir olumsuz duygu kalmayana dek yapacaksın bu süre boyunca ağlayabilirsin normaldir.. Buraya kadar yapılan topraklama çalışmasıdır...
7-) En son olarak yukarıdan tertemiz berrak bir ışığın ikinizin üstüne geldiğini ve sizi aydınlattığını aranızdaki bütün negatifliği beyaza çevirdiğini düşün..
:cool: Sonrasında bu kişiye sarıl ve hiçbir negatif duygu akıtmadan 10 dk. böyle kalın..Üzerinize yine beyaz ışık gelmeye devam edecek.. hiçbirşey söylemeyin sadece sevgi gönderin
9-) Şimdi gözlerini açabilirsin.. Bu çalışmayı yaptıktan kısa bir süre sonra bu kişiden bir haber gelebilir. Ama unutmamak gerekir gelip gelmemek kişinin kendi iradesindedir. Ve kaderinizde varsa mutlakada gelecektir.AYRICA .. İlk basamaktaki topraklama kısmında hiç bir olumsuz duygu kalmamalı. Eğer kalırsa azda olsa hissederseniz şüphelenirseniz 2. aşama olan telepatik bağ kısmına geçmeyin. Daha sonrasında diğer gece tekrar deneyebilirsiniz... İkinci aşamadaki ışık ve sarılma seansı tamamen güzel pozitif duygularla yapılmalıdır. Ve inançlı bir şekilde yapın. Olacak mı, olur mu değil inançla. :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Güzelmiş, bizim de aklımızda bulunsun :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Tamamen adım adım yapıldığında inanın işe yarıyor. :) Kolay gelsin yapmak isteyen herkese. :)

aylardan.nisan

Kayıtlı Üye
o kişi size geri döndüğünde gerçekten sevdiği içinmi döncek sanki?

heliadai

Kayıtlı Üye
Önce bu kişiyle bir topraklama çalışması yapmalısın.. Bunu aynı zamanda telepatik bağ ilede destekleyeceksin..
1-)Öncelikle seni kimsenin rahatsız edemeyeceği sessiz bir ortam bulun. Yatağına uzan veya dik pozisyonda otur hangisi daha iyi gelecekse onu uygula... Gözlerini kapat ayak parmaklarından sırayla bacak kalça omuz sırt boyun kafa başın üstü ve yüz kısmınızı hissederek rahatlat ve serbest bırak..
2- )Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra burnundan derin bir nefes al ve nefesini 5 saniye kadar tut ve ağzınızdan yavaşça nefesi ver... Bu işlemi 5 kez ardarda tekrarlıyorsun.. Yazdığım süre boyunca hep gözlerin kapalı olacak hatırlatırım
3- )Şimdi zihninde kırmızı bir elma hayal et. Bu elmanın rengini tadını kokusunu duymaya çalış
4-) İlgilendiğin kişinin görüntüsünü zihninle gözünün önüne getir. Bu kişnin karanlık negatif bir tarafının olduğunu düşün
5-) Şimdi karşında olan bu kişinin negatif tarafına bütün duygularını, suçluluk, öfke, sevgi.. her ne ise dile getir..Af dile, onu suçla ne istersen.. Bunu yaparken yüksek sesle ve kendimizi engellemeden yapıcaz.. Aklına ne gelirse söyle içinde tutmadan.. Git de, kal de, senden nefret ediyorum de, ne istiyorsan daha önce söylemek isteyip söyleyemediklerini herşeyi..
6-) İçinde herhangi bir olumsuz duygu kalmayana dek yapacaksın bu süre boyunca ağlayabilirsin normaldir.. Buraya kadar yapılan topraklama çalışmasıdır...
7-) En son olarak yukarıdan tertemiz berrak bir ışığın ikinizin üstüne geldiğini ve sizi aydınlattığını aranızdaki bütün negatifliği beyaza çevirdiğini düşün..
:cool: Sonrasında bu kişiye sarıl ve hiçbir negatif duygu akıtmadan 10 dk. böyle kalın..Üzerinize yine beyaz ışık gelmeye devam edecek.. hiçbirşey söylemeyin sadece sevgi gönderin
9-) Şimdi gözlerini açabilirsin.. Bu çalışmayı yaptıktan kısa bir süre sonra bu kişiden bir haber gelebilir. Ama unutmamak gerekir gelip gelmemek kişinin kendi iradesindedir. Ve kaderinizde varsa mutlakada gelecektir.AYRICA .. İlk basamaktaki topraklama kısmında hiç bir olumsuz duygu kalmamalı. Eğer kalırsa azda olsa hissederseniz şüphelenirseniz 2. aşama olan telepatik bağ kısmına geçmeyin. Daha sonrasında diğer gece tekrar deneyebilirsiniz... İkinci aşamadaki ışık ve sarılma seansı tamamen güzel pozitif duygularla yapılmalıdır. Ve inançlı bir şekilde yapın. Olacak mı, olur mu değil inançla. :)
klanma

Ben topraklanma çalışmasının bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılması gerektiğini okumuştum ama ne yazık ki herkesin bu imkanı olmuyor, internette bu konuyla ilgili pek fazla yayın bulamadım yararlandığınız bir kaynak varsa paylaşır mısınız ?

ptaah

Kayıtlı Üye
Unatamadıgım birisi var.1 yıl önce ayrıldık ama arada bir konuşuyoruz.Bu konularda çok bilgim yok ama onun bana geri dönmesini istiyorum.Büyü,tılsım degilde telapi ile çözüm bulabilr miyim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekürler..
Neden birine saplanırki bir insan.Daha iyisini bulursun belki.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Seviyorsan git konuş en iyisi bu bence.Bi kere heyecanlanırsın sonra biter ama böyle kendi kendine acaba başardım mı acaba dönecek mi acaba beni seviyormu diye kendini yer bitirirsin.

Arkadasimiz anladigima göre cok genc,Tamam belki dediginiz gibi olur devamli sonuc bekler.Beni düsündüren durum, gidipte o ilgi duydugu kisiyle acik acik konussa ve o kiside red ederse daha kötü olmazmi?? Sakin beni yanlis anlamayin lütfen.Fikriniz cok hosuma gitti fakat bazi kisiler red edilmeyi kolaylikla tasiyamaz,Daha cok üzülür. zor bir durum...:willy_nilly:

efsunkar

Kayıtlı Üye
Neden birine saplanırki bir insan.Daha iyisini bulursun belki.
zaten sorun da bu...unutabilse başkasını bulur,saplanıp kalmak insanın isteğiyle olan bir durum değil ki,mutlaka o da unutmak istemiştir,denemiştir ama her şey istemekle olmuyor...senin bu dediğin,genç yaşta ölen biri için,neden öldükü şimdi bu,daha güzel günler yaşamak varken ölünür mü demek gibi bişey :)))

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
sevgili kardeşim bunu söylemek istemezdim hatta bir gün söyleyeceğimi tahmin etmezdim ama giden gerçekten geri dönmüyor, geri dönse bile tam anlamıyla değil ilk heycan olmuyor.. ve ayrılıkların arkası gelmeye devam ediyor heleki siz ondan vageçmediyseniz size döndüğünde sevdiğini düşünmeyin sakin, merhametlidir duygusaldır size acıdığı için dönüyordur ama şuda akıldan çıkarılmamalıdır ki gene gidecek bir gün ..... gene gelicek gene gidicek bu söle sürüp gidecek ..... bi yerden sonra akıllanıp kabul etmemek lazım. ama aşıksa insan kalbine söz geçiremiyo ah kalbim :(

ptaah

Kayıtlı Üye
zaten sorun da bu...unutabilse başkasını bulur,saplanıp kalmak insanın isteğiyle olan bir durum değil ki,mutlaka o da unutmak istemiştir,denemiştir ama her şey istemekle olmuyor...senin bu dediğin,genç yaşta ölen biri için,neden öldükü şimdi bu,daha güzel günler yaşamak varken ölünür mü demek gibi bişey :)))
evet insan isteğiyle saplanıyor ama sapğlandığımızda diğer olasılıkları kaçırıyor olabiliriz.Demek istediğim yeni bir insan bulsun .Biri öldüyse yeni doğana baksın.