Siyah Beyaz Rüya

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Geçen yıl hayatımda ilk kez siyah beyaz bir rüya gördüm ve rüyamda ferah ama ufak bir odadayım karşımda 50 yaşlarında bakımlı bir kadın ve onun arkasında bir pencere gördüm, gündüzdü.. Sadece hatırladığım; kadının bana "bu rüyayı uyanınca unut, eğer unutmazsan delirebilirsin" demesiydi... Uyandığımda sadece bunu hatırlayabldim.. Nedir bu çözemedim ve çok merak ediyorum.. Arada sırada rüyalarımda çok ilginç şeyler görürüm ama bu beni çok etkilemişti.. Ne olabilir bir fikri olan var mı? Hiç birşeyden etkilenmedim bunu da belirteyim çünkü etkilendiğim birşeyin rüyama girip girmediğini anlayabiliyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Geçen yıl hayatımda ilk kez siyah beyaz bir rüya gördüm ve rüyamda ferah ama ufak bir odadayım karşımda 50 yaşlarında bakımlı bir kadın ve onun arkasında bir pencere gördüm, gündüzdü.. Sadece hatırladığım; kadının bana "bu rüyayı uyanınca unut, eğer unutmazsan delirebilirsin" demesiydi... Uyandığımda sadece bunu hatırlayabldim.. Nedir bu çözemedim ve çok merak ediyorum.. Arada sırada rüyalarımda çok ilginç şeyler görürüm ama bu beni çok etkilemişti.. Ne olabilir bir fikri olan var mı? Hiç birşeyden etkilenmedim bunu da belirteyim çünkü etkilendiğim birşeyin rüyama girip girmediğini anlayabiliyorum.
Bilinc altiniz size uyari gondermis ruyanizin siyah beyaz olmasi genellikle bilinc altinizda uzun zamanlar icinde birikmis bilincli olarak cozume ulasamamis sorunlar yada zihninizi bir sure oyalayip cozumsuz kalmis yada unuttugunuzu sandiginiz dusunce ve duygularin yansimasi , ruyanizda gordugunuz kadin sizin psikolojik olarak soz dinleyeceginiz bir karakteri simgeliyor, bilinc altiniz size kendi uyarisiniz bu cesit bir imajinasyonla bildirmis dikkatli olmaniz gerkedigini kendinize ve ic dunyaniza daha fazla zaman ayhirmanizin geregini vurgulamis , bazen yanitini hic bulamayacaginizi bildiginiz gizemlerle mesgul oluyor yada bir cok seyi fazlasiyla sorguluyor olmalisiniz buda farkinda olmasanizda sizde baski olusturuyor bilinc altiniz bunun farkinda oldugu icin sizi uyarmis.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim :) Böyle çok enteresan rüyalar görürüm. Bir keresinde bi kiliseye girdim ve orada bir zenci vardı, bana avucunda birşey uzattı "al bu İsa'nın zencefili" dedi.. Almadım. Bu rüyayı 5 yıl önce falan görmüştüm.. Çok ürkmemiştim ama o kadar gerçekçiydi ki kilisenin kokusunu bile hissetmiştim.