Kara böcük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birhayalkur

Kayıtlı Üye
İş
Tumblr.
Belki saçma gibi gelebilir ama gerçekten gördüm mü yoksa sadece göz yanılması gibi bir şey miydi ben bile karar vermiş değilim..

Okuldayken başıma geldi öğle tatilinde kitap okumak için çantamı açtığımda okuma kitabımın kapağının arasında karaltı gördüm normalde bağırıp fırlatmam gerekirken kendim bile inanamadığım soğuk kanlılıkla kitabı dışarı çıkartıp kapağı kalemle kaldırdım gerçekten böcek vardı kalemle böceği yere fırlattıktan sonra böcek ters döndü böcek kıpırdamadı sonra kalemle ters döndürmeye çalışırken ortada böcek filan yoktu. evet bu kadardı bende hala nasıl bir şey olduğuna karar veremedim ama söyleyeyim böyle saçmalıkları bir çok kere yaşadım

Ü

Üye silindi 15237

Halüsülasyon olamaz mı ? Veyahut böceklerden korkarsanız bir an için size öyle gözükmüştür

Buna örnek vermek gerekirse affedersiniz bazı insanlar köpeklerden korkar korktuğu için gece

etrafına bakarken sanki köpek görüyormuş gibi olabilir . Tamamen bilinçaltı

birhayalkur

Kayıtlı Üye
İş
Tumblr.
bilinç altı değil gibiydi aldım çünkü kitabın kapağını kalemle kaldırıp böceği dışarı fırlattım bilinç altı bile olsa yaptığım o kadar hareket filan halüsülasyona mı bağlıydı o zamanda saçmalık olmaz mı

Ü

Üye silindi 15237

Ozaman böcek sizin göremiyeceğiniz yere gitmiş olabilir . Ayrıca bu tür konuların üzerine çok durmayın

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Bir böceği yakalamaya kalkıştığımız halde %70 oranda başarısız oluruz ki buda ne kadar hızlı hareket ettiklerine işarettir. Anlatmaya çalıştığım böceğin yerde ters ve hareketsiz durduğunu gördünüz ve ufak bir dalgınlığınız (kitabın arasında başka birşey var mı diye bakmanız vs.) sırasında dönüp gözden kaybolması birkaç saniyeden fazla sürmese gerek.Yalnızca bir ihtimal...

efsunkar

Kayıtlı Üye
eski bir dini kitapta cinlerin böcek olarak görülebileceğini,böcek gördüğümüzde öldürmeden önce 3 kere git dememiz gerektiğini okumuştum

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bence o sadece normal bir böcek. Kaybolma konusunda da birşey diyemeyeceğim. Görmedim çünkü. Belki kalemle döndürmeye çalışırken kaleme tutundu, o yüzden yerde göremediniz. Bazı böceklerde kanatlı olur, Roboroach gibi uçar mübarekler. Özellikle hamam böceği. Hiç sevmem ıyy. Gördüğüm yerde öldürürüm. Telaş yapacak bir şey yok bence, tekrarlanırsa o zaman durumu gözden geçiririz. Sevgiler.

Tituba

Kayıtlı Üye
Halüsinasyon olabilir bence. Ayrıca paranormal hikaye bunun neresinde??? Ben paranormal hikayeleri okumayı seven biri olarak bu başlıkta paranormal hikaye okumak istiyorum ama ne kadar konuyla alakasız başlıklar açılmışsa hepsine denk geliyorum. Paranormal deneyimlerinize açsaydınız keşke. Benim gibi yeni bir üyenin yerine yönetici arkadaşlar uyarsa daha etkili olur tabi.

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Aklıma bişey geldi belki gördüğünüz böcek değilde örümcektir. Kuranda örümcek yani ankebut suresi var şöyle diyor :(Ey Muhammed!) Kitaptan sana vahyolunanı oku, namazı da dosdoğru kıl. Çünkü namaz, insanı hayâsızlıktan ve kötülükten alıkor. Allah’ı anmak (olan namaz) elbette en büyük ibadettir. Allah, yaptıklarınızı biliyor. Buna yorarsak bi mesaj bile çıkar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...