acil yardım! :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar arkadaşlar, ben 2 gün astral setahat denedim, dün epey uzun bi süre yattığım yerden her türlü şeyi yaptım, üzerimden çarşaf kalkıp inermiş gibiydi, çıktığımı düşünüodum aklım kayıyodu, sürekli farklı şeyler düşündüm durdum mesela; bi yatakta döndüğümü, sonra ayağa kalktığımı falan düşündüm, herşey oluyordu bir tek o üzerimden nevresim kalkmasından sonrasını getiremiyordum :/ o işi bıraktıktan sonra içeri salona gittm, sanki astral seyahat yapıomuş ta çıkıcakmış gibi hissettim, şuan da öyle bunları yaparken dalıyorum ve üzerimden birşey kalkar gibi oluyor :/ yarıdm edin, iş yerinde dikkatimi vermem gerekiyor :( bundan önce veriyordum, bu olaydan sonra 2 gündür dikkatimi toparlayamıyorum :( dalıyorum devamlı, bunları yazarken bile kulak çınlaması oluyor :( yarıdm edin nasıl kurtulaiblirim bu durumdan, tam çıkış yapsam geçermi, çünkü devamlı askıda kaldım. acil cevaplarsanız sevinirim teşekkürler :(

codzombi

Kayıtlı Üye
Kendini çok kaptırmışsın , bir hafta istersen dinlen . Ya da devam et, çıkarsın . 2 günde çıkılacak bir şey değil .

klaroline

Kayıtlı Üye
bu astral seyahatta çoğu kişide belirti olarak gösteriliyor. üzülmeyin, panik yapacak bir şey yok. astralle tam olarak transa geçememişsiniz, veya da geçtiğinizi zannedip beyninizi bu dalgaya göre şekillendirmişsiniz. bunlar olabilir. bir de belki yaptığınızda stresliydiniz, bilinçaltınız doluydu. tüm bunlar olabilir. sana tavsiyem bir süre bunun yerine meditasyon yap. aynı zamanda astrale çıkarken astrale çıktığını düşünmemelisin.sadece kuş gibi hafif hisset. sürekli yükseldiğini düşünmeyi bırakmalısın.onun dışında endişelenme geçer, herkeste olur bunlar...
sevgilerle...

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
herkese çok teşekkürler :) yükseldiğimi düşünmemem gerektiğini bilmiyordum, ip sarkması, merdiven çıkmak bunları duymuştum. dikkatimi veremiyorum o üzerimden kalkıo ya orda bütün konsantremi kaybediyorum :/ daha etkili tawsiyeler veirriseniz sevinirim, çünkü 1 kere bile olsa çıkmayı çok istiyorum, rrüyalarımda hep çıktığımı görmüştüm. sevgiler :)

Ü

Üye silindi 15237

Merhaba ;

Konu başlığını ACİL YARDIM yerine konu ile alakalı bir başlık koysaydınız bence daha iyi olurdu .

Çünkü herkesin sorusu acil

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın aklıma gelmedi, çok kötü durumdaydım ondan aicl yazgdım bi an evel cevaba ihtiyacım vardı. bazen açtığım konulara bakılmıyor, bu beni üzüyor o yüzden dikkat çeken bi başlık yazdım.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bi kitapta okumuştum Ergun CANADAN ın bi kitabında sınırötesi yayınları orda yanlış hatırlamıyorsam turuncu renk gecelik yada yorgan çarşaf falan renk seçimi turuncu olursa yardımı oluyormuş bide havuç falan tüketmelisin bolbol öyle diyordu Ergun Candan-Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri - Sınır Ötesi Yayınları bu kitaba bi göz at istersen.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Siz bu akşam erken yatıp yarın sabaha düzenli bir uyku çekin, bir şeyiniz kalmayacaktır eminim. Durum devam ederse gerekli önerilere devam ederiz. Geçmiş olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads