Yardııımmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Merhabaa :)
Bir şeyi cok merak ediyorum herhangi bir fikri , bir insanın zihnine psişik yeteneklerle veya daha baska bir yolla yerleştirebilir miyiz? Mesela en basitinden diyelim ki bi arkadaşımla bir yere gitmek istiyorum ama söylemekten çekiniyorum herhangi bir yolla bu fikrin ondan cıkmasını sağlayabilir miyiz?

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Telepati yoluyla olabilir ama yine de aha bilgili arkadaşlarımız yardımcı olabilirler diye umuyorum. Telepati konusunu bir araştırın lakin önce böyle bir yeteneğiniz olması veya varsa da bu yeteneğinizi geliştirmeniz lazım. Telepati yoluyla aşık etme mümkünse bu da mümkündür diye düşünüyorum :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Forumda arastirma yaparsaniz eger.Aciklayici konularin oldugunu göreceksiniz:nopity:

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bilinçaltı ya da psikolojik olarak etki altına alıp yönlendirebilirsiniz. Bunun bir çok metodu var. Araştırarak bulabilirsiniz.

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Beni bir yönlendirebilir misiniz,hangi bölümde mevcut? :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Bunu telepati ile yapabilirsiniz.Psisik yetenekler kismina bakmaniz yeterlidir.Fakat kisi oraya gitmeyi seven biriyse onunda secdigi bir yerse bu fikri size soyler eger o anki ruh hali gitmek istemiyorsa zihin kontrolu yapmadan goturemezsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...