Başıma gelen ilginç olaylar ve vücudumdaki işaretler

Garib

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi forumlar,başımdan geçen bazı ilginç olayları anlatmak istiyorum sizlere.Birazdan anlatcaklarıma inanmayabilirsiniz ama Yüce Allah a yemin ediyorum hepsi başımdan geçmiştir.

İlk paranormal deneyimim 4-5 yaş civarıydı.Rüyamda çok korkmuştum ve annemlerin odasına gitmiştim.(Çoğu küçük çocuğun yaptığı gibi.)Gece uyurken hafif uyanır gibi oldum, hani yarı uyanık gibi ve beyaz giysili beyaz saçlı sakallı bir zat geldi yanıma ve bana bir kitap verdi.Çok huzurlu oldum ve tekrar uyudum.Ne olup bittiğini anlamamıştım ama çok da uykum vardı çünkü o gece çok kötü rüyalar görmüştüm.Sabah baktığımda bu anladım ki bu kitap evimizin alt katında bulunan Kur'an dı.Yukarı kata nasıl geldiğini anlamadım.O zamanlar çok saf bir çocuktum ve bu olayı kafa takmadan yaşamaya devam ettim.O yaş da ne cin ne şeytan bilmememe rağmen sürekli rüyama girerlerdi.Bende rüyamda uyanıkken bilmediğim dualar okurdum.
7 yaşındayken uyurken uyandım ve lambanın üstünde bir gölge gördüm.Sonra o gölge kırmızı gözle bir kargaya dönüştü, karga bana dedi ki ailenden biri ölecek ve bu kişi deden olacak.Ses zihnimin içinde yankılanıyordu.Bu olaydan 2-3 ay sonra dedem Hakk'ın rahmetine kavuştu.Başımdan böyle olaylar çok geçti hepsini anlatmak istemiyorum çünkü yazıya dökersem baya uzun bir yazı olur sizinde gözlerinizi yorabilir.Asıl aklıma takılan bazı olaylar var ve onları sormak istiyorum sizlere.

Arkadaşlarımla bir tatil beldesine gittik.ve deniz kenarında oturuyorduk sonra bir ses dediki bana adımı söyleyerek yukarı bak yukarı baktığımda yıldızları gördüm(ne var bunda diyebilirsiniz yazının devamında anlatacağım.) neden böyle olduğunu 3 yıl sonra bir rüyada söylediler.Rüyamda o gün neden o yıldızları gördüğümü sordum karşımda oturan yaşlı zata bana dedi ki ''sen 19 u 19 unda gördün.'' hiçbir anlam veremedim fakat sonra kalbime ilham geldi ve o gün gördüğüm yıldızları araştırdım.En parlak 19.yıldızı görmüşüm ve o gün çekilmiş resmimden o günün tarihini buldum ramazan ayının 19 uymuş o gün.Asıl şaşırdığım nokta ise elimin üstündeki benlerin yerlerinin ve sıralanışının o takımyıldızla aynı oluşu.Tek elimde de değil üstelik vücudumun 4 yerinde gördüğüm benler(et beni değil) bazı takımyıldızların aynısı forumu araştırdım birtek yıldız tohumunu buldum oda pek inandırıcı gelmedi.Bir olay daha var bana musallat oldukları zaman hocaya gittim hoca vücudumdakileri çıkardığını söyledi 10 isimli 9 isimsiz dedi o gece çok korktum ve gecenin bir vakti kalkar gibi oldum ve bi varlık üstümü örttü ve ''bizden sana zarar gelmez'' dedi işte bütün bunların anlamını merak ediyorum?

donzula

Kayıtlı Üye
Belki yanlış anlayacaksınız beni ama bu gibi durumlarda hocalardan önce psikolojik yardımı tavsiye ederim. Küçükken yaşanmış bi tramva ölene kadar sizinle kalabilir. Anlayamadığım konu 3 yıl önce bulunduğunuz konumdan yıldızların görüntüsünü,sıralanışını ve dizilimini nasıl bulduğunuz. Bilirsiniz ki her yerden aynı açıyla görünmezler. Benler kaybolabilir ve yenileri çıkabilir. Dediğim gibi önce psikoloğa başvurun eğer küçüklükten beri takip eden bir problemeniz yoksa forum yöneticilerine mesaj atın. Eminim seve seve yardım ediceklerdir. Sevgiyle kalın :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar da görülüyor bu tip vakalar, ruhani varlıklar sizi koruyabilir veya musallat olabilir. İrtibatını güçlendirmeni tavsiye ederim, onları tanı önce sonra karar ver .

Garib

Kayıtlı Üye
Belki yanlış anlayacaksınız beni ama bu gibi durumlarda hocalardan önce psikolojik yardımı tavsiye ederim. Küçükken yaşanmış bi tramva ölene kadar sizinle kalabilir. Anlayamadığım konu 3 yıl önce bulunduğunuz konumdan yıldızların görüntüsünü,sıralanışını ve dizilimini nasıl bulduğunuz. Bilirsiniz ki her yerden aynı açıyla görünmezler. Benler kaybolabilir ve yenileri çıkabilir. Dediğim gibi önce psikoloğa başvurun eğer küçüklükten beri takip eden bir problemeniz yoksa forum yöneticilerine mesaj atın. Eminim seve seve yardım ediceklerdir. Sevgiyle kalın :)

Estağfurullah neden yanlış anlayayım ben bu konuyu buraya başka insanların görüşlerini almak için açtım :)Bu yazdıklarımın hangi kısmı sizde küçükken bir travma geçirdiğim izlenimini uyandırdı? Yıldızları nasıl bulduğum konusuna gelirsek sadece hatırladım ve takımyıldızların resimlerine baktım. :) Küçüklükten devam eden bir sorunum yok ama forum yöneticilerine neden mesaj atmam gerektiğini anlamadım kusura bakmayın. + Hangi konuda yardım edecekler ?

Bazı insanlar da görülüyor bu tip vakalar, ruhani varlıklar sizi koruyabilir veya musallat olabilir. İrtibatını güçlendirmeni tavsiye ederim, onları tanı önce sonra karar ver .

Ne tür vakalar ? biraz daha açarsanız sevinirim. :) Eğer böyle bişey varsa irtibatı nasıl güçlendirebilirim pek istediğim bişey değil fakat neyin ne olduğunu(pozitif varlıklar mı yoksa negatif varlıklar mı ) anlamam gerekli yorumunuz için teşekkür ederim.

codzombi

Kayıtlı Üye
Estağfurullah neden yanlış anlayayım ben bu konuyu buraya başka insanların görüşlerini almak için açtım :)Bu yazdıklarımın hangi kısmı sizde küçükken bir travma geçirdiğim izlenimini uyandırdı? Yıldızları nasıl bulduğum konusuna gelirsek sadece hatırladım ve takımyıldızların resimlerine baktım. :) Küçüklükten devam eden bir sorunum yok ama forum yöneticilerine neden mesaj atmam gerektiğini anlamadım kusura bakmayın. + Hangi konuda yardım edecekler ?

Ne tür vakalar ? biraz daha açarsanız sevinirim. :) Eğer böyle bişey varsa irtibatı nasıl güçlendirebilirim pek istediğim bişey değil fakat neyin ne olduğunu(pozitif varlıklar mı yoksa negatif varlıklar mı ) anlamam gerekli yorumunuz için teşekkür ederim.

Paranormal vakalar işte, bazılarına yıldız düşüklüğünden dolayı musallat olur, çeşitli nedenler var. Enerjin yüksektir, cinlerin dikkatini çekersiniz. Miras vardır, aileden aileye geçme ihtimali vardır. Bir sürü olasılık var .

İrtibat kurmak için teknikler var , araştırın bulursunuz . İşin ehli insanlardan yardım isteyin mutlaka yardımcı olurlar . Forum yöneticilerinden yardım istemeyi unutmayın .
Negatif mi pozitif mi onu kendiniz anlarsınız :)

Garib

Kayıtlı Üye
Paranormal vakalar işte, bazılarına yıldız düşüklüğünden dolayı musallat olur, çeşitli nedenler var. Enerjin yüksektir, cinlerin dikkatini çekersiniz. Miras vardır, aileden aileye geçme ihtimali vardır. Bir sürü olasılık var .

İrtibat kurmak için teknikler var , araştırın bulursunuz . İşin ehli insanlardan yardım isteyin mutlaka yardımcı olurlar . Forum yöneticilerinden yardım istemeyi unutmayın .
Negatif mi pozitif mi onu kendiniz anlarsınız :)

Dediklerinizi yapmaya çalışacağım, teşekkürler :)

donzula

Kayıtlı Üye
Sizin öngörünüz üstüne 2-3 ay sonra dedenizin vefat etmesi sizde değişik bir şekilde değişime sebep olmuş olabilir ki bunu siz fark edemezsiniz. Yönetimden yardım isteyin dememin sebebi ise varlıklar iyi huylu gözüküpte sizi yanlış yola doğru yönlendirebilir. Bu konuda bilinçli davranmanız için en iyi cevabı yönetimden alabilirsiniz. Teklifim bu sebeptendir. Sayın Codzombi'nin de dediği gibi forumda irtibat kurmayla ilgili bir çok teknik bulunmaktadır. Umarım istediğiniz cevapları bulursunuz. Sevgiyle kalın :)

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Sizin öngörünüz üstüne 2-3 ay sonra dedenizin vefat etmesi sizde değişik bir şekilde değişime sebep olmuş olabilir ki bunu siz fark edemezsiniz.

Teşhis olarak görmezseniz eğer bu ve benzeri olayların gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebilirim. Sizi hiç etkilememiş gibi görünen olaylar bilinç altınıza derin yaralar açabilir. Sizin konunuzla alakası olmasa da bu ihtimali göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.
İyi Forumlar...

hsncn154

Kayıtlı Üye

Size tamamen katılıyorum bir travma olması şart değil bazı insanların hayal gücünü hayal bile edemezsiniz öyle insanlar tanıyorum ki televizyonda filmlerde vs. gördükleri kahramanları yaratıkları vs. kendi hayatlarına uyarlıyorlar ve sanki gerçekmiş gibi görüyorlar psikologlardan bu kadar korkmayın tezinizi desteklemiş ve kanıtlamış olursunuz bence bir uğrayın psikoloğa yanlış anlamayın lütfen...

Sizin öngörünüz üstüne 2-3 ay sonra dedenizin vefat etmesi sizde değişik bir şekilde değişime sebep olmuş olabilir ki bunu siz fark edemezsiniz. Yönetimden yardım isteyin dememin sebebi ise varlıklar iyi huylu gözüküpte sizi yanlış yola doğru yönlendirebilir. Bu konuda bilinçli davranmanız için en iyi cevabı yönetimden alabilirsiniz. Teklifim bu sebeptendir. Sayın Codzombi'nin de dediği gibi forumda irtibat kurmayla ilgili bir çok teknik bulunmaktadır. Umarım istediğiniz cevapları bulursunuz. Sevgiyle kalın :)

konusuna gelirsek bir sürü durugörücü bunu normal olarak her zaman görüyor zaten benlere gelince bir çok kişide bu olabilir

Garib

Kayıtlı Üye
Belki beni yanlış anlıycaksınız fakat buraya bunları yazmak zorundaydım nedeni ise kendimi bu inanışdan kurtarmaktı kendimi başka insanlara açıcaktım böylece kendimi dışardaki bir bakış açısıyla görecektim gördüm de zaten artık çok rahatım hepinize yorumlarımızdan ötürü teşekkür ederim :)

aylardan.nisan

Kayıtlı Üye
Belki beni yanlış anlıycaksınız fakat buraya bunları yazmak zorundaydım nedeni ise kendimi bu inanışdan kurtarmaktı kendimi başka insanlara açıcaktım böylece kendimi dışardaki bir bakış açısıyla görecektim gördüm de zaten artık çok rahatım hepinize yorumlarımızdan ötürü teşekkür ederim :)

Çocukluğumdaki kadar net ve sık olmasada bende sesler duyuyorum bazen, ve ben bu olayı birilerine anlattıktan sonra sıklığı önemli derecede azaldı.Hatta rüyalardada ruhani varlıklarla konuştuğum olmuştu (tabi rüyadakide bilinçaltımın yansımasımıydı bilmiyorum) ve onlarıda birilerine anlattıktan sonra göremez oldum.