mavilim

mavilim

Kayıtlı Üye
mrh
iki gece önce rüyamda rengarenk küpeler topladım çok güzellerdi.özelllikle pembe olan çok güzeldi.atlar vardı sanki at takla atıyodu.kahverengiydi atlar.

dün gece yılan gördüm yılan ip gibi uzanmıştı böyle belimden dolandı(anlatırken tuhaf oluyorum) bağırıyodum sanırım.birde kızkardeşimle yarış yapar gibi koşuyodum.uzun bisüre koştum.

Pantea

Kayıtlı Üye
mrh
iki gece önce rüyamda rengarenk küpeler topladım çok güzellerdi.özelllikle pembe olan çok güzeldi.atlar vardı sanki at takla atıyodu.kahverengiydi atlar.

dün gece yılan gördüm yılan ip gibi uzanmıştı böyle belimden dolandı(anlatırken tuhaf oluyorum) bağırıyodum sanırım.birde kızkardeşimle yarış yapar gibi koşuyodum.uzun bisüre koştum.

Mutlu olma ve bunun her kes tarafindan fark edilmesi arzusundasiniz,ozgurluge ihtiyaciniz var dusuncelerinizi duygularinizi ve yapmak istedikleriniz kimseden cekinmeden gerceklestirebilmeye ihtiyaciniz var ama agir basli olmaniz gerekdigini dusunuyor yada icinde bulundugunuz ortamda bu sekilde davranmak zorunda kaliyorsunuz.Sizi sikan bunaltan biri yadaq birilaerine istediginiz tekiyi veremiyorsunuz disa vuramadiginiz bu duygular nedeniyle kimi zaman her seyi geride birakip kacmak ozgur olabileceginiz bir hayata sahip olmayi dusunuyorsunuz.

mavilim

Kayıtlı Üye
sevgili pantea çok tşk ederim.rüyama yorumunuz süper ötesi :)
aynen beni yazmışsınız.

dün gecede rüyamda bir odadayım böyle çok sayıda kahverengi at vardı yine at arabasına bağlı şekilde koşuyoladı kaçıyordum saklanmaya çalışıyodum onlardan.
tekrar tşk ederim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizi arzuladiginiz hataya kavusturacak firsatlari bekliyor ama o firsatlari degerlendirecek cesareti bulamiyorsunuz , alacaginiz tepki ve elestirilerden cekindiginiz icin ozgur yasam arzunuzun sadece hayalde kalmasi isinize geliyor .

mavilim

Kayıtlı Üye
sevgili pantea
dün gece rüyamda bizim evde oturduğumuz odadayım böyle çokgüzel büyük ve beyaz ışıl ışıl bir avize takmışız.ona bakıyorum ve pencerenin tülü uzun ve beyaz.(o tülü şuanda kullanmıyoruz) dışardanda sanki avize dikkat çekiyo çünkü çok güzeldi.sonra duvara bakıp iki tane tablo almayı planlıyorum ama aynı zamandada 2 tabluyo gördüm.orta boyda manzara resimleri olan tablolardı ve evimizin duvarları beyazdı.

Pantea

Kayıtlı Üye
Beyaz renk safligi ve masumiyeti temsil eder ihtiyac duydugunuz seyler bunlar , sanirim bir suredir bu kavramlarin azaldigi yada eksildigini hissediyorsunuz huzura dinlemeye dinginlesmeye ihtiyaciniz var ve bunu yakin cevrenizede yansitmak bu arzuladiklarinizi ailenizle paylasmak istiyor olabilirsiniz.Ic dunyaniza daha fazla dikkat etmeye baslamis gbisiniz.

mavilim

Kayıtlı Üye
sevgili pantea
ben ne zaman dua okusam zikir çeksem mutlaka korkarım.ve bırakırdım dün gecede okudum ama asla bırakmaya niyetim yok..
rüyamda odamın kapısını açıyorum ve böyle masanın üzerinden sarı bir kedi yere atlıyo.bu ne şimdi diyorum ama korkmuyorum.öyle anlık gördüm ve kayboldu.
uyandım ayetel kürsi okudum yattım.
tşk ederim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Korkularina karsi direnc kazandigini gosteren bir ruya bu sana onceden korku duygusu veren seylere karsi akil yoluyla direnc kazandigini ve korkularinin uzerine gidip onlarin nedenini anlamaya basladigini ve bu korku duygusunu alt etmeye basladigini yansitiyor ruyan.Bu guzel ve onemli bir gelisme tebrik ederim .Korkularini mantikli aciklamalarla yenmege devam et sanirim kisa bir sure sonra korku kelimesi senin icin anlamini kaybedecek.

mavilim

Kayıtlı Üye
çok tşk ederim pantea.aynen dediklerin çok doğru..artık korkmuyorum,korkmucam :)

mavilim

Kayıtlı Üye
geçen gece rüyamda böyle yengemin evine gidiyorum ama sanki daha başka biyer gibi.sonra güya biyere gidicekmişim kıyafet istiyorum oda bana çokgüzel bir elbise getirdi.elbise siyah ve kırmızılı birşeydi.giydim etek bölümü hoşuma gitmedi.sonra çıkardım yengemin elinde iğne iplik getir bana ben düzeltiyim onu dedi.böyle uyandım inşallah kötü değildir pantea şimdiden tşk ederim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Ruyaniz toplumda nasil gorunmek istediginizin bir yansimasi sanki henuz gercek kisiliginiz olusmamis gibi , gercekde ne olmalisiniz nasil olmalisiniz bilmiyor gibisiniz , dis dunya sizi urkutuyor cunki baskalarinin gozunde nasil olmaniz gerekdiginizi dusunuyor ve kendinizi icine sokacak bir kisilik kalibi yaratmaya clisiyorsunuz, buna hic gerek yok kimse gibi olmak yada sizden beklendigini dusundugunuz sekilde davranmak zorunda degilsiniz unutmayin kisiliginiz nasil olursa olsun sizi hem, seven hemde sevmeyecek insanlar her zaman olacaksdir , kendiniz gibi davranin ve dostlarinizi sizi oldugunuz gibi seven kisilerden secin .

mavilim

Kayıtlı Üye
mrh
dün gece rüyamda yumurtaları suda haşladığımı gördüm.ama çok fazla yumurta vardı sanırım birtanesinide ben yiyordum.sonra eğlenmeye gittim yanımda yabancı bir erkek vardı eski hoşlandığım kişiye çok benziyordu ama benimle sanki çok ilgilenmiyordu oraya eski hoşlandığım adam nişanlısıyla geldi onları gördüm ama hiç üzülmedim.ordan farklı bir eve gittim orada masmavi gözleri olan çokgüzel bir erkek bebeği vardı onu kucağıma aldım sanki omuzuma yattı gülümser gibiydi sımsıkı sarıldım ona öyle uyandım umarım güzel bir rüyadır.

Pantea

Kayıtlı Üye
Huzurlu bir iliskiye ihtiyac duyuyorsunuz , iliskiye emek vermek icin kesinlikle gelecege yonelik planlariniz olmasi gerekdigini dusunuyorsunuz , anac bir yapiniz var , gormezlikden gelinmek sizi kirmis .

mavilim

Kayıtlı Üye
sevgili pantea çok tşk ederim.
dün gece rüyamda yeğenimi almışım (erkek) onu kucağımda taşıyorum.sonra geçmemiz gereken yerler var.ve yerlerde zift var ablam bakıyo bana nasıl geçiceksin diyor bende kestirme bir yol bulup çok rahat bir şekilde geçiyorum.yeğenimle üst geçitten geçiyorum.ama sürekli kucağımda.sonra geldiğmiz yerde böyle bir mağaza var.mağazada hediyelik eşyalar var.osmanlı dönemine ait sürahiler var.bahçeye bakıyorum çok ama çok büyük mavi çokgüzel bir sürahi var.sonra evdeyim gözüme tahta parçası giriyo.gözüm şişiyor ve acıyor.bi kadın geliyo hasta yatağı gibi biyere yatırıyo beni.gözümden tahta parçalarını çıkarıyo korkuyorum acır diye ama hiç canım acımıyor.avucuma koyoyor tahta parçalarını bunlar senin canını yakıyordu diyor.öylede uyandım.şimdiden tşk ederim pantea.

Pantea

Kayıtlı Üye
sevgili pantea çok tşk ederim.
dün gece rüyamda yeğenimi almışım (erkek) onu kucağımda taşıyorum.sonra geçmemiz gereken yerler var.ve yerlerde zift var ablam bakıyo bana nasıl geçiceksin diyor bende kestirme bir yol bulup çok rahat bir şekilde geçiyorum.yeğenimle üst geçitten geçiyorum.ama sürekli kucağımda.sonra geldiğmiz yerde böyle bir mağaza var.mağazada hediyelik eşyalar var.osmanlı dönemine ait sürahiler var.bahçeye bakıyorum çok ama çok büyük mavi çokgüzel bir sürahi var.sonra evdeyim gözüme tahta parçası giriyo.gözüm şişiyor ve acıyor.bi kadın geliyo hasta yatağı gibi biyere yatırıyo beni.gözümden tahta parçalarını çıkarıyo korkuyorum acır diye ama hiç canım acımıyor.avucuma koyoyor tahta parçalarını bunlar senin canını yakıyordu diyor.öylede uyandım.şimdiden tşk ederim pantea.
Korumak istediginiz seyler var , ama bu deger verdiginiz seyleri korumak icin emek vermeniz gerekdigini hissediyorsunuz bu sekilde hak ettiginiz ve arzuladiginiz huzura kavusacaginiza inaniyorsunuz, size sikinti veren seylerden biraz destekle kurtulacaginizi dusunuyorsunuz.