benim yardıma ve biraz öneriye ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ladyrowena

Kayıtlı Üye
Bakın gerçekten zor durumdayım. Annem bana,satanist olurum diye,ritüelleri yapmama izin vermiyor. Ben Tanrıça ya ınanıyorum,sürekli ona dua ediyor isimlerini zikrediyor ona şükrediyorum,yediğim her yemeği ona adıyorum,toprakla paylaşıyorum. Ama yine de bir yerde bir şeyler eksik gibi ritülleri yapamamak beni rahatsız ediyor içimde bir parça yokmuş gibi hissediyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim basit altarsız yapılabilecek ritüeller var mı ? Ve ben sürekli gevşeme egzersizleri odaklanma meditasyonları yapıyorum ama başarısız oluyorum.

Keira

Moderator
Belki bu eksiklik hissi henüz bir şeyler yerine oturmadığı içindir. Belki de inancınızı henüz özümseyememişsinizdir. Ritüellerden önce inancınızı özümseyin..

Ayrıca wiccanlar için sunak önemli bir unsurdur. Sunaksız ritüel olmaz.

biard

Kayıtlı Üye
Sanırım ritüelleri anneniz yüzünden yapamıyorsunuz. O öğrenmeseydi yapabilecektiniz. Eğer siz söylemişseniz unutturun yavaş yavaş. Bu konularla ilgilenen kişiler yakınlarına bilgi vermeseler sorun olmayacak aslında. Bunun nedeni ego olabilir. Paylaşma isteği ve destekçi arayışı. Ben kimseye söylemedim. Hiç kimseye. Kimsenin açmadığı, açmaya gerek duymadıkları bir çekmecede duruyor eşyalarım. Siz de böyle yaparsanız daha iyi olur. Herkesin uyuduğu bir vakitte ya da evde tekken çalışmalarınızı yaparsınız. Sadece bir tavsiye bu. Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...