Zinayı engellemek için.

ruhname

Kayıtlı Üye
Kocası zinaya meyilli olan,yada Allah muhafaza hanımının aldatması söz konusu olan kardeşlerimiz( bu konuda yardım istiyenler var)

Eşinizi hanımınızı yada çocuğunuzu bu rezillikten men etmek için eşinizin kullandığı elbisesinin üzerine ;

-1001 defa ihlas
-313 defa ayetel kürsü
-1000defa salatı münciye oku.

Uzun olsa da ben,hocalarım ve kadim şeyhlerin defalarca denediği bir uygulama çok şükür her defasında etkisini göstermiştir,tek kişinin okuması zor gelir ise elbisenin üzerine bir kaç kişi toplanıp okuyabilirsiniz,okumadan önce niyet söyleyin elbiseyi sakın yakayım falan demeyin onu tekrar giymesi gerekiyor. İnanarak ve halis bir niyet ile okuyun.

Salat ı münciye(salat ı Tüncina ) ;

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

Alıntıdır.