Enerjinizi yükseltmek için...

Diagramma

Kayıtlı Üye
Bu sözler yükselmiş üstad olan Mikael'den enerji çekmenize yardım eder... Ritüel ve ya bir majikal çalışma öncesi kullanmanız çalışmalarınızı daha güçlendirir...

Numarith kleatoth num veni num,veni, veni, veni, num veni num...

Kudretli güç hadi gel hadi, hadi gel hadi, gel gel gel, hadi gel hadi...

INTERCEPTOR

Banlı Kullanıcı
İş
i n t e r c e p t o r
Mikael Basmelektir "yükelmis üstad" oldugunu neden düsünüyosunuz? Mutlaka herkese göre degisir ama dogrusu biraz ilgimi cekti.Kelimeler hangi dildedir aceba?

Diagramma

Kayıtlı Üye
Bizlere göre mikael bir yükselmiş üstadtır... Bizlerde melek - şeytan vb kavramlar yoktur çünkü bunların hepsi zaten birer sembolden ibarettir... Dilde latincedir...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
biz derken neyi kastettiğini açıklarsanız çok mutlu olurum.

mekekutu olarak bilinen sirius kültünden sonra gelen ruhsal idare makizmasında bulunan yaratılmılmış varlıkalrımı kastediyorsunuz. melekutu olarak bilen arş dan dolayı isimleri melek olarak olarak kalmıştır. bu anlayışmı yoksa başka bir düşüncemi

Diagramma

Kayıtlı Üye
İlk önce biz konusuna açıklık getireyim... "Biz" den kasıt bu düşünceleri savunan ve benimseyen kişilerdir... Kurum kuruluş cemiyet ve herhangi bir örgütle alakası yoktur...

Melekutu olarak bilinen sirius kültünden sonra gelen ruhsal idare makizmasında bulunan yaratılmış varlıklarımı kastediyorsun derseniz bunu size şöyle izah edebilirim... Onlar zaten hep daimdiler fakat farklı jenerasyonlarda farklı isimler ve farklı karakterlerle anıldılar... Semavi dinlerde ki melek inancı tamamen Allah'a bağlı saf düşünme yetisi olmayan tek yetisi Allahın emirlerini yerine getirmek olan birer semboldür... Bizler de ise bu daha şekle bürünmüş bir yapı örneğin kendi kararlarını verebilen yine Öz'e bağlı doğru - yanlışı seçme özgürlüğü olan birer şekle dönüşmüştür...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
semevi dinlerde aslında ezoterik sembooler içinde gerecek anlatılmakta ama çoğu insan bu gerceği görememektedir.

yaratanın emirlerine harfiyen uyan bir varlık inacına bende inanmıyor ve düşünmüyorum.

ismi gecen melek isimli varlıkların kurandada gecen ben o biz kavramındaki gibi. biz diye isimlendirdiği ruhsal idari maekanizmasını anlattığını düşünüyorum.

bizden önce var edilmiş bedene ihtiyaç duymayan varlıklar çok uzun bir sohbet konusu aslında yaratımndan başlamak lazım ama burda konuyu dağıtmamak için kesiyorum

teşekür ederim

miedit

Kayıtlı Üye
bn bu sözleri söyleyince kapı açılıp kapanmaya başladı sizce doğal mı :S