Diagramma

Diagramma

Kayıtlı Üye
Şimdi öncelikle 2 rüya anlatıcam çünkü ikiside birbiryle bağıntılı sanırım...

İlkini göreli bi 6 ay kadar oldu bazı öğeleri hatırlamıyorum ama genel hatlarıyla anlatayım... Rüyamda geniş açık bir arazideydik ufak ufak çimenler vb yanımda ben haricinde 2 kişi vardı bunlardan biri bayandı diğeri ise yolculuk sırasında sanki hiç yanımda değildi ama ben onun orda olduğunu biliyordum ve sonra yanımda birde Hz. Musa vardı bize yol gösteriyordu bizle birlikte yürüyor ve birşeyler anlatıyodu böyle biraz yürüdük sonra bi dağın tepesine yokuş vb birşey çıktığımızı farkettim orada bir dere vardı orada durduk sonrada rüya bitti...

İkincide ise ben evimizde birşey arıyorum sanırım simyayla alakalı 3 madde sonra buluyorum onları ve alıyorum ve kullanıyorum bunlar benim aklımdan geçeni yapmama yarıyor ve bunu kullandığım için bazı kişiler geliyor henüz bunu kullanamazsın diyorlar ve elimden alıyorlar sonra bir yere gidioruz orda bi kız var ve Hz Musa ben Hz musa ya diyorum Musa peki o niye kullanıyor diye osenden daha iyi diyor ve daha ilerlemem gerektiğini söylüyor burda bitiyor rüya...

Yorumuna şimdiden teşekkür ederim... :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Sanirim bir takim ilimlere meraklisiniz yada ugrasiyorsunuz belkide sadece ilgi duyuyorsunuz bu nedenle size bu konularda yol gosterecek birine ihtiyac duyuyorsunuz ruyaniz bu rehberlige olan ihtiyacinizi yansitmis , naif duygusal ve hassa bir yapiniz var , alingan ve kirilgan bir kisisiniz ,manevi konulara parapsikolojiye duydugunuz ilgi bu ruyanizin asil nedeni , ama sunu belirtmek isterim ki paygamberlerimizden her hangi birini yada yuksek din mertebesine ulasmis zatlar gibi sahislari gordugunuz ruyalari asla anlatmayiniz cunki bunlar genellikle haberci ruyalardir ve zaman icinde er yada gec kendiliklerinden tabir olacaklardir anlatmaniz onlarin tabir olmasini engeller.

[XTR] Similar Threads