yüzük falı

MELIS

Kayıtlı Üye
Antik Yunan’da da yüzükle fala bakılırmış.
Su dolu bir tasın etrafına Alfabe’deki harflerin hepsi belli aralıklarla yazılır. sonra ibrişimle bağlı yüzük, kabın üstünde harflere dokunacak mesafede tutulur. Niyet edilir.
Yüzük sallanır. Çarptığı harfler sırası ile not edilir. Harflerin birleştirilmesi ile alınan mesaj ortaya çıkarmış.

peril

Kayıtlı Üye
pek inanmadım ama bilmiyorum sonucta 5 sessiz harfe denk gelirse ne oluR:S:D

gözde

Kayıtlı Üye
Ben bu dediğini denedim,ama gerçekten doğruluğu yok beynin neyi istiyorsa,yüzük onu yazdırıyor.Yani yüzüğe o enerjiyi sen veriyorsan,daha inandırıcı daha gerçekçi bir şeyler arıyorum ben.

awra

Banlı Kullanıcı
bence de arkadaşlar oyun gibi bişiy bu.. doğruluğu yok maalesef.

aslan

Kayıtlı Üye
yanı bencede beyın nereye ısterse oraya yonlenecektır madde

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
bende denedim olmuyo malesef

azrael

Kayıtlı Üye
yüzük falını ben farklı biliyrdum. bilekte bakılan vardı çocuk sayısını ve cinsiyetibi gösteren foto üzerinde soru sorulan vardı ve bardağın içinde bakılan vardı

Osiris

Kayıtlı Üye
Bu çeşit bedensiz varlıklardan yardım almak için kullanılır daha çok.

Osiris

Kayıtlı Üye
quija tahtası satılmıyor türkiyede sanırım bulamadım.

awra

Banlı Kullanıcı
evet sadece bir oyun bu.arkadaşım birine çok aşıktı bilinçaltında yer etmiş... harfler de ona göre çıkıyordu...yüzük o harflere değiyordu.. masal yani..

Angel777

Kayıtlı Üye
evet sadece bir oyun bu.arkadaşım birine çok aşıktı bilinçaltında yer etmiş... harfler de ona göre çıkıyordu...yüzük o harflere değiyordu.. masal yani..

Hayır,bu bir oyun değil,görünmez varlıklarla iletişim için bir nesne.Ben kendim yaptım bir tahtanın üstüne,çok da güzel oldu.

mutis

Kayıtlı Üye
Bende bu falın kaç yaşında evleneceğim niyetiyle bakılanını biliyorum. İlginçtir bakan arkadaşların hepsi çıkan sayıyla aynı yaşta evlendi. Bana çıkan sayıyada 1 yıl var ve bekliyorum hevesle :):)

Angel777

Kayıtlı Üye
Yüzükle hamileyken çocuğunun kız mı,oğlan mı olacağını bulmaya çalışanlar bile var.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Evlenme yaşı gerçekten çıkıyor.Ben evli olan arkadaşlarım ve aile fertleri üzerinde denedim.Hiç şaşmadı:)

nothing

Banlı Kullanıcı
evlenme yaşına nasıl bakılıyor ?

Angel777

Kayıtlı Üye
evlenme yaşına nasıl bakılıyor ?

Yüzüğü bir ipten asıp niyet ediyorsunuz "Ne zaman evleneceğim" diye.Yüzük alyans olmalı.Sonra da yüzüğü sallıyoruz,kaç kere sallanırsa o yaşta evleneceksiniz.Mesela 28 kere sallanırsa 28 yaşınızda evlenirsiniz.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bu yüzük falını deneyip yapanlar ve başarısız kalanlar . Alfabedeki harfleri belli aralıklarla yazmanız gerek diyor işte burada biraz tuhaflık var o aralığı eminim bu falı becerebilen kişiler biliyordur . Yani demek istediğim falın nasıl yapılacağı açıkca belirtilmediği için bu konuda başarısız olmanız elbetteki şaşılacak bir durum değildir .