Ne yapmam gerekiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rusalka

Kayıtlı Üye
Herkese iyi geceler.Yardımlarınıza,önerilerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var.bundan yaklaşık 1 ay önce rüyamda doğa üstü bi varlık gördüm.Hemen uyanıp annemi uyandırdım korkudan o gece beraber yattık ve bir süre daha.Artık kendi odama geçtim ve orda uyumaya basladım.Ama korkudan uyuyamıyorum desem daha doğru olur.Sanki her an bi şey duyup bi şey görücekmişim gibi hissediyorum.Kulağımda kulaklık varken arada sırada değişik sesler duyuyorum.Sizce bu psikolojik mi ? Lütfen bir sey soyleyin

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
cinler seninle uğraşıyor olabilir yardım almalısın yada üzerinde büyü olabilir huzursuzluk da büyü belirtisiydi yanılmıyorsam?

donzula

Kayıtlı Üye
Rüyada saçma şeyler görebiliriz derine inemicem çünkü bir rüya yorumcusu değilim. Öncelikle psikolojik olarak ele almanızı öneririm. Kabul etmeliyim ki bu yaşıma geldim hala geceleri yalnız kaldığımda kulaklıkla şarkı dinleyemem, sanki sürekli farklı sesler varmış gibi gelir. Ben bu tarz olayları daha çok küçüklükte ve ya daha sonrasında büyük etki yaratıcak problemlere bağlıyorum. Karanlıkta istem dışı yalnız bırakılmış olabilirsiniz, birisi oyun olsun diye ses yapmış olabilir vs. aklıma gelmeyen şeyler dahil. Bunları bilinçaltı her zaman ayakta tutar ve en savunmasız anda karşınıza çıkarır. Bu tür olaylar da ters psikoloji denemenizi tavsiye ederim. Eğer bilinçaltınız sizi korkutuyorsa ona korkmadığınızı iddia edin gerçekten zor olucaktır ancak bir nevi iyi hissettirir. Zamanla düzelmek yerine kötüye gidiyorsa işte o zaman gerçekten yardıma ihtiyacınız vardır ve bu konuda site yöneticilerine başvurmanızı öneririm. Sevgiyle kalın :)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Ben genelde bu tür şüpelerim olduğunda ALLAH a sığınırım dua ederim ve sonrasını akışına bırakırım korkmak gereksiz gelir bana o dakikadan sonra eğer ALLAH korumayacaksa zaten beni ne bekliyorsa o benim kaderimdir demekki. Bu benim düşüncem.

elifackles

Kayıtlı Üye
Ruyalar pek cok seyn semboludur , aslinda yorumlamak isterdim fakat uyelerin yorum yapmasi yasakmis :) korkularini gidermen icin ayet-el kursi okumani tavsiye ederim.hala devam ederse icinden ya cabbar-ya kayyum demeni tavsiye ederim.

efsunkar

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun,çok sıradan olacak ama felak,nas ve ayetel kürsi oku ve kendini telkin et.yani şöyle,allahtan başka herşey yaratılmıştır,tek güç sahibi allahtır.allah izin vermedikçe hiç bir şey sana bişey yapamaz.buna benzer durumları çok nadir yaşadım ama o anlarda böyle düşündüm.ecelim gelmediyse zaten ölmem,(kuranda ayetle sabittir)ben şeytanı değil allahı dost edindim,allah istemedikçe bana kötülük yapamazlar...kendini böyle telkin edersen rahatlarsın

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Herkese iyi geceler.Yardımlarınıza,önerilerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var.bundan yaklaşık 1 ay önce rüyamda doğa üstü bi varlık gördüm.Hemen uyanıp annemi uyandırdım korkudan o gece beraber yattık ve bir süre daha.Artık kendi odama geçtim ve orda uyumaya basladım.Ama korkudan uyuyamıyorum desem daha doğru olur.Sanki her an bi şey duyup bi şey görücekmişim gibi hissediyorum.Kulağımda kulaklık varken arada sırada değişik sesler duyuyorum.Sizce bu psikolojik mi ? Lütfen bir sey soyleyin

Rüya da gördükleriniz gündelik hayatınızı etkilemesin. Kimse size zarar veremez, bizleri Rabb'imiz koruyor. Dua edin ve rahat olun. Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...