acil yardım istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Afsinon

Kayıtlı Üye
Bana bağlama büyüsü , bir insanı kendine bağlama veya aşık etme büyüsü gerekiyor. Acil lütfen, neden diye sormayın. Olağan bir sebepten dolayı değil maalesef . Bilen varsa bana ulaşsın yada buraya yazsın. Lütfen, rica ediyorum, yalvarıyorum.... :(

donzula

Kayıtlı Üye
Forumda ararsanız bulucaksınız. Yapılışı ve sonuçları detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sevgiyle kalın.

focus

Kayıtlı Üye
Allah yardım etsin ama bu talepleri onaylamıyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Afsinon, aynı mesajı farklı konular altına yazarak forum kirliliğine sebep oluyorsunuz. Mesaj yazmak yerine forumda arama yaparsanız cevaba daha kolay ulaşabilirsiniz. Ancak size verilecek bir öneri usta bir majisyen olmadığınız sürece, işe yaramayacaktır. Eline büyü tarifi geçen herkes yapamaz. Maji(büyü) yapan kişiler uzun yıllar eğitim ve çıraklık sürecinden geçiyorlar.
Ancak işinin uzmanı birinden yardım isteyebilirsiniz, ancak sitede size yardım etmeyi vaad edebilecek kişilere de izin vermemekteyiz. Siz veya başka bir üyemiz özel bilgilerini vermeye kalkarsa da yasaklanır, haberiniz olsun. Sizin gibi mağdur kişilerin suistimal edilmesini engellemek için alınmış bir kuraldır, sanal ortamda kimsenin yetkinliğine kefil olamayız. İsterseniz Yule'den yardım isteyebilirsiniz, o size en doğru yolu gösterecektir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın xgenion, üyemiz şahsın dini inancını sorgulamamış, talep ettiği büyü konusunda fikrini belirtmiş. Forumda her üyemiz konu hakkında fikrini saygı çerçevesinde belirtebilir. Konunun tartışma boyutuna gelmemesi açısından müdahale etme gereği duydum.

İyi forumlar:)

canmert196

Kayıtlı Üye
Dedigim yanlis anlasilmasin ama nalburdan civi ister gibi buyu istiyorsunuz.O civi alcaksiniz cakarkende cekisle parmaginizi koparcaksiniz haberiniz yok.Buyuyu ne kadar basi bir sey yapti gunumuz insanlari herkez yapamaz sizinde yapabilceginiz su asamada biliyorum ilk egitim almalisiniz tabi sartlara uygunsaniz.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Sayın xgenion, üyemiz şahsın dini inancını sorgulamamış, talep ettiği büyü konusunda fikrini belirtmiş. Forumda her üyemiz konu hakkında fikrini saygı çerçevesinde belirtebilir. Konunun tartışma boyutuna gelmemesi açısından müdahale etme gereği duydum.

İyi forumlar:)
Haklısınız bi an öyle algıladım :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Konuyla ilgili gerekli açıklama yapılmıştır. Konuyu açan üyemiz okuduktan sonra silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...