Yule

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Merhabalar . Bir rüya gördüm yorumunu bekliyorum.

Eski bir zamandaymışız. Savaş olan zamanlar. Ben insanları bir yere topluyorum. Böyle sanki düşkünlerevi gibi biyer. Yeteri kadar dolunca kapıları kapattırıyorum. Burası güya bir korunakmış. Dışarıya bajkıyorum içeriye girmek için insanlar sızlanıyorlar. Ama bütün kadınlar kara çarşaflı diyorumki ne çok kara çarşaflı insan var diyorum. Sonra kardeşimi görüyorum diyo ki abi niye kitablarımı getirdin ben ders mi yapacam burda diyo. Ondan sonra sanki eskilere dönerek birisi hikaye anlatır gibi oluyor. Ve bende o hikayeyi bir film gibi izliyorum. Ondan sonra eski bir padişah ve ya ona benzer biri olmuşum bu sefer. Bir yere saklanmışım. Sanki isyan var. Yine savaş var gibi. Bir adam bir kadın geliyor. Karı koca beni oradan kovuyorlar hatta kadın peşimden koşuyo birşeyler fırlatıyor. Birde çocukları var erkek. Çok değişik bir rüya idi eski osmanlının zamanında dolaştım durdum sanki hatırladığım bu kadar.
Tşkler...

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhabalar . Bir rüya gördüm yorumunu bekliyorum.

Eski bir zamandaymışız. Savaş olan zamanlar. Ben insanları bir yere topluyorum. Böyle sanki düşkünlerevi gibi biyer. Yeteri kadar dolunca kapıları kapattırıyorum. Burası güya bir korunakmış. Dışarıya bajkıyorum içeriye girmek için insanlar sızlanıyorlar. Ama bütün kadınlar kara çarşaflı diyorumki ne çok kara çarşaflı insan var diyorum. Sonra kardeşimi görüyorum diyo ki abi niye kitablarımı getirdin ben ders mi yapacam burda diyo. Ondan sonra sanki eskilere dönerek birisi hikaye anlatır gibi oluyor. Ve bende o hikayeyi bir film gibi izliyorum. Ondan sonra eski bir padişah ve ya ona benzer biri olmuşum bu sefer. Bir yere saklanmışım. Sanki isyan var. Yine savaş var gibi. Bir adam bir kadın geliyor. Karı koca beni oradan kovuyorlar hatta kadın peşimden koşuyo birşeyler fırlatıyor. Birde çocukları var erkek. Çok değişik bir rüya idi eski osmanlının zamanında dolaştım durdum sanki hatırladığım bu kadar.
Tşkler...
Kisiliginin ve kendi kisiliginden kaynaklanan inanc ve dusuncelerinin yansidigi bir ruya bu , bilinc altinda sahip olmayi arzuladigin bir takim guc ve yetenekler ve bunlarin mistik kokenleri oldugu dusuncesi bu tur bir ruyaya neden olmus , insanlara yardim etmek belkide toplumlari kitleleri yonetmek arzusundasin ama bu imkansiz oldugu icin ruyanin sonunda olumsuz sonuca ulasmissin ,anne ve tavir ve dusuncelerin yuzunden fikir ayriliklari yada catismalar yasiyor olabilirsin kardesin icin ornek teskil ettigini dusunuyorsun.

yule

Yönetici
İş
Tşk ediyorum Pantea. Benim yorumumla çok benzeşmedi ama kısmen aynı yerlerde var tşk ediyorum.

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Rüyayı gören sensen görmek istediğin gibi gösteridin.Oysa rüyayı görmeyen biz anlamak istediğimiz gibi anlamadık.Anlaşılması gereken noktaları anladık.Daha tarafsız ve daha saf bir gözle inceledik.Pantea'ya hak veriyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Rüyayı gören sensen görmek istediğin gibi gösteridin.Oysa rüyayı görmeyen biz anlamak istediğimiz gibi anlamadık.Anlaşılması gereken noktaları anladık.Daha tarafsız ve daha saf bir gözle inceledik.Pantea'ya hak veriyorum.
Tesekkur ederim Aegwyn- ama baskalarina ait basliklara kissel yorum yapma hakkiniz olmadigini hatirlatmak isterim .

yule

Yönetici
İş
Ben pantea ve ya başka bir arkadaşımın yorumuna bişey demedim ki. Çok çokta tşk ediyorum. Birçok bağdaştırdığım nokta var sadece bazı kucuk yerlerde farklı yorum yapmışız dedim buda benim en doğal hakkım bir kişi kendi rüyasını en iy serkilde yorumlayan kişidir.

Pantea

Kayıtlı Üye
Canini sikma Yule arkadas ruya yorumlari basliginin asil senin tarafindan baslatildigini bilmiyor ve gereksiz bir yorum yapmis , yorumlar arasinda farklilik olmasi cok normal cunki ben psikoanaliz cercevesinde analiz yapiyorum siradan ruya yorumlari degil , bu yuzden ortada tartisacak bir sey olmadigini dusunuyorum.

yule

Yönetici
İş
Panteacım öncelikle merhabalar.

Bugun bi rüya gördüm. Ama kısmen hatırlıyorum. Ben kendimi bi ağacın dalında asllı görüyorum bir meyve gibi asılı. Ama ben ağaçtan daha büyüğüm öyle bi ilginçlik var. Sonra sözde ağaçtan düşmüşüm. Kalbime bişey olmuş. Kalbimi çıkartıyorlar. Ve orayı sargı ile kapatıyorlar sanki kursunla vurulmuşum oraya bişey kapatmış gibi. Ondan sonra yanıma gelenlerin bana dokunmasına izin vermiyorum . Birde düştükten sonra bacaklarımın yukarı kısımlarında mor<artılar çizikler felam oluşmuş. Yorumunu bekliyorum canım iyi çalışmalar.

Pantea

Kayıtlı Üye
Anlasilmaya ve desteklenmeye ihtiyac duyuyorsun sanirim yasantindaki en buyuk eksiklik bu yule bir bicimde anlasilamadigini ve desteklenmedigini hissediyorsun farkli biri oldugunu dusunuyorsun , secimlerinin dogru oldugunu dusunmenin yanisira yanlis anlasilmakdan ve dislanmakdan uzuntu duyuyorsun , sevildigini hissediyorsun ama en az sevilmek kadar onaylanmakda senin icin hayati bir onem tasimaya baslamis , kimsenin senin yuregundekileri anlayamadigini dusunuyorsun farkedilmek istiyorsun ama cekindigin seyler var.
Karmasa yasiyorsun yule her an bunu dusunmesende karmasik bir yasamin oldugunu saniyorum .

yule

Yönetici
İş
:oops: Valla tam öyle pantea demekki duygularımın yansıması imiş bu rüya tşkler. Angel be nnormalbiri değilim ki normal rüya görüyüm ::hang: