Aura deneyimim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dromos

Kayıtlı Üye
Dün gece loş ışıkta auramı görmek için deneme yaptım.Şimdiye kadar yaptığım üçüncü denemeydi.Başlangıçta vücudumun etrafında sadece beyaz ışık gördüm.Ancak 5 dk. kadar sonra hemen önümde daha sonra yanımda farklı bir beden olarak belirdi.Benim boyutlarımdaydı.

Başlangıçta kendim olduğunu anladım ama sonra korktum ve hemen bıraktım.Sanki dışarıdan bakıyorum gibi geldi.Benimle aynı hizada değildi.Sürekli yer değiştirdi.Korktuğum için bir daha deneyemiyorum. Acaba göz yanılgısı mı biraz şaşı gibi bakmaya başlamıştım görebilmek için.Yada başka bir varlık olabilir mi. Aura konusunda çok bilgim ve deneyimim yok.Normal mi gördüklerim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bedeninizin , başınızın etrafında görmeniz normal, ama sizden ayrı gibi görmüşseniz, enerji bedenler isimli bir paylaşım vardı forumda, bana onu çağırdı deneyiminiz.
http://www.gizlimabet.com/archive/index.php/t-27546.html
linkte Sn Embriyo'nun önerdiği linkler de var, birgöz atın, tarif edilene yakın bir deneyim yaşamış mısınız ?diye

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
İnsanların vücudunu çevreleyen elektromanyetik alana aura denir. Eğer sağlam ve güçlü bir auramız varsa bize dışarıdan bir hastalığın yada negatif etkinin gelmesi düşünülemez. Ancak auramız zayıflamış veya yırtılmışsa negatif enerjilere ve hastalıklara çok daha açık hale geliriz. Ayrıca ruhsal zihinsel ve duygusal sağlığımız açısından da auramızın sağlıklı ve güçlü olması gerekmektedir. Aura birden çok katmandan oluşur, bununla ilgili sayın gümüş'ün verdiği linklerde gerekli bilgiler mevcut.

Aura görmekten korkmayın, biraz deneme yapan kişiler zaten görebilir. Bir yakınınızı beyaz(açık renk) duvar veya fon önüne oturtun, çok ışık olmasın, karşılıklı rahat bir biçimde oturun ve önce gevşeyin. Sonra dikkatle partnerinizin vücuduna bakın. Ve bakışlarınızı yavaş yavaş baş kısmına doğru kaydırın. Giderek başın hemen üzerinde boşluğa dikkatle bakın. Bu esnada partnerinizin bedenini bütün olarak görmeye çalışın. Fakat, böyle bir partneriniz yoksa, bir bitki üzerinde ya da kendi bedeninize bakarak çalışabilirsiniz.

Tek başınıza yapacağınız deney için, rahatsız edilmeyeceğinize inandığınız az aydınlık odada rahat bir şekilde oturun. Bitki üzerinde çalışacaksınız, karşınıza bitkinizi koyun. Önce gevşeyin ve zihninizi meşgul eden düşüncelerden uzaklaşın. Bu çalışmalarda bedensel gevşeme ve zihinsel saflaşma önemlidir. Sonra bütün dikkatinizi gevşek bir biçimde uzattığınız çıplak kolunuza yoğunlaştırın. Dikkatinizi yavaş yavaş kolunuzun kenarına kaydırın. Kolunuzun etrafında ışıklı bir hale görmeye başlayacaksınız. Çıplak bedenden yayılan aurayı görmek daha kolaydır. Işık arkanızdan gelecek şekilde olursa daha başarılı olursunuz.

Dışarıda gün ışığında da çiçek ve ağaç yapraklarının dış kenarlarına doğru odaklanarak bakarsanız, görmeniz mümkündür. Hatta cansız objelerde de denemeler yapabilirsiniz.

Normal renksiz görmeyi başardıktan sonra da aura renkleri görebilmek için egzersizler yapılabilir. Forumu biraz araştırırsanız, pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Enerji hareket halindedir, bulutumsu ve dalgalı bir şekilde de görülebilir.

Size bir kaç aura fotoğrafı örneği vereceğim, özellikle ilk fotoğrafta ki benim de gördüğüm şeklidir.

Ekli dosyayı görüntüle 3741

Ekli dosyayı görüntüle 3742

Ekli dosyayı görüntüle 3743

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...