Ne olup bittiğini öğrenmek istiyorum... Lütfen yardım

valentina

Kayıtlı Üye
3 yıllık evliyim. Bu yaşadığım olaylar 2 sene önce başladı. Sabah eşimi işe yolladıktan sonra uyumak için yatağa uzandım. Uyumakla uyumamak arasındayım; biri yorganı üzerimden çekmeye başladı. Ben çekiyorum o çekiyor; korkudan gözlerimi açamadım tabii. Bir an irkildim ve hiç uyuyamadım. Ertesi gün gene aynı şekilde yatağa yattım. Ayak parmaklarımdan yukarıya doğru müthiş bir uyuşma ve tonlarca ağırlık hissettim. Yukarı doğru çıkıyordu. Vücudumu kımıldatamıyordum bile. Korkudan gözlerim kapalı bir şekildeydi açmaya cesaret edemedim. Bir elin çenemden tutup beni öpmeye başladığını hissettim. Dudakları, burnu. Kulağımda o an ''Sensizlik zor '' diye iğrenç bir ses yankılandı. O an ellerimle bir anda omuzlarından onu ittim. Şimdi sorsanız gördün mü ? hayır görmedim hissettim ve duydum. Ertesi gün yatağa tekrar yatmadan önce odamın içinde yüksek sesle bağırdım senden korkuyorum bana görünmeni ve zarar vermeni istemiyorum diye. 1 yıl boyunca bu tacizler... ve birleşmeler devam etti. Hep eşim işe gittikten sonra oldu. Hep rüya şeklinde ama aynı şekilde hissediyordum. Faklı farklı insanların kılığındaydılar. Bazısı dev gibi, bazısı kısacık boyluydu. Tanıdığımız bir (cinci diyeyim) onun yanına gittim ve ben bir şey anlatmadan yaşadıklarımı kendi anlatmaya başladı. Ve 3 kişi olduklarını söyledi. Yatak odamda muska olduğunu falan filan.
Daha sonra mabet üyelerinden birinin verdiği bir uygulamayı yaptım. 3-4 ay rahattım. Sonra tekrar başladı. Bir keresinde olduğunda müthiş yakışıklı biriydi ve isminin Recim olduğunu söyledi. Şimdi gitmem gerek dedi, rüyamda ne olur gitme falan dedim napim çok etkilenmiştim :S Arkasında siyah giyimli birileri onu bekliyordu. Sonrasında sürekli kabuslar görmeye başladım. Hala da öyleyim. Vücudumda morluklar görüyorum ne zaman olduğunu kestiremediğim. Ve sürekli sin yada şin harfi arapça da bu harfi bir keresinde kahve fincanımın dibinde net bir şekilde gördüm bir kez de rüyamda. Bir anlamı var mıdır. Bu harfin bir kerameti olabileceğini söylediler. Ve son zamanlarda kapı sesiyle uyanıyorum. Sürekli gece yarıları kapı çalınma sesiyle uyanıyorum.
Bundan 1 ay öncede eşim gece yarısı tuvalet için kalktı yatak sallanınca bende uyandım herşeye uyanırım :S Gözlerimi kapadım sırtım dönük eşim geldi yattı. 5 dakika sonra eşim tekrar geldi ve yattı. Soruyorum size bir kere ayağa kalkmış biri 2 kez nasıl yatağa gelebilir :S
Ben ne yaşıyorum neler oluyor; tabiri caizse kimlerle dans ediyorum... yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Bu arada konuyu açıp açmamakta kararsızdım. Üye olduğumdan bu yana ancak cesaret edebildim. Daha önce sayın urum, sayın bendekiben ve sayın embriyo ya durumumdan söz etmiştim sağolsunlar ilgilerini esirgemediler. Ama ne yaptıysam olmadı. Daha doğrusu ben tatmin olmadım :S Umarım burada konuyu paylaşarak kendilerine saygısızlık etmiş olmamışımdır... iyi forumlar

valentina

Kayıtlı Üye
Aslında ilk başlangıç şekli klasik karabasan olarak bilinen uyku felci.. Aynı şekilde banada oluyordu. Üzerimden yorgan çekiliyormuş gibi bir his, uyanmak istemek uyanamamak, hatta rüyada uyandığını sanıp rüyaya devam ettiğini rüyanın ortasında anlamak gibi. Ama anlatılanların sonrası işi ilginçleştiriyor. Bir "cinci"nin yaşanılanları anlatması sonra bir erkek görülmesi vs vs. Öncelikle bir "karabasan" veya uyku felci durumunda neler olup olmayacağını kişiye bakarak bende tahminlerde bulunabilirim. Baya fazla yaşadım çünkü. Bazen üzerinden yorganın çekildiğini hissedersin, bazen ayaklarından başlayarak yavaşça üzerine doğru birisinin uzandığını, bazen yüzüne bastırdığını ve bundan dolayı boynunu oynatamadığını vs vs.. şimdi iki şekilde inanabilirsin birincisi bunun uyku felci olduğuna yani rüyada hareket etmemen için beynin vucuda sinyaller göndererek fiziksel hareket mekanizmanı durduğuna inanabilirsin. bu her insanda olan normal bir olaydır bazen uyandığın halde bu sinyaller belli bir süre daha devam eder buda işte senin ve bir çok kişinin yaşadığı olayları yaşatır. ikincisi cinler karabasanlar vs vs. ilk durumu kabullendiğinde o anı yaşarken korkuluda olsa veya o an kesinlikle üçüncü bir türün buna neden olduğuna inansanda tamamen uyandığında bunun uyku felci olduğunu bildiğin için sorun etmiyorsun ve psikolojini etkilemiyor ve önemsemediğin için giderek azalıyor. zaten neden oluyor diye düşündüğünde az çok neden kaynaklandığını anlayabiliyorsun. stres, yatmadan önce yenilen yemek, uyku bozuklukları, gece uykusunu yeterli alamama, uyku düzenini bozup günde 3-4 defa uyuma, gece uykusunun sürekli bölünmesi gibi nedenler. bunları düzelttiğinde kendiliğinden geçtiğini görüyorsun. İkincisine inanırsan kendi biyolojinde sorun olmadığına cinlerden veya doğa üstü varlıklardan kaynaklandığına inanmış olursun ki işi daha ileri boyutlara götürebilir. Bu deneyimleri yaşamış birisine bunları söylediğin halde genelde inanmak istemezler ve kültürel inançlarına daha yatkın olan doğa üstü varlıklardan dolayı olduğuna inanmak çok daha mantıklı gelir. Dinsel yardımların duaların muskaların plasebo etkisi yarattığıda yadırganamaz bir gerçek aslında. ama sorun tekrar başladığında aynı bir virüsün bir ilaca bağışıklık kazanması gibi bu varlıkların bu uygulamalara bağışıklık kazandığını düşünerek tekrardan yeni uygulamalar arama çabası içine gireceksin. Ve belki hayatın boyunca devam edecek veya bir yerden sonra sallamamaya başlayacaksın veya pamuk ipliğine bağlı olan aklı kaybedeceksin. hiç yeni bir şey öğrenmeye çalıştınızmı veya bir şey üstünde çok fazla düşündünüzmü. Briç veya satranç oynamayı bilmeyen bir kişi bir iki gün içinde orta seviyede iyi bir oyuncu olmaya çalışırsa ve tüm zamanını bu oyunlara verirse, rüyalarında bu oyunları görecektir ve hatırlayacaktır. Bu uygulamayı bizzat briç öğrenirken yaşadım ve kesinlikle öyle oluyor. Eğer siz bu gördüklerinizin doğa üstü varlıklar olduğuna inanırsanız rüyalarınızda işte bu şekilde evrimleşecek beyniniz oynu biraz daha geliştirecek karakterler artacak karakterlerin ayrıntıları artacak bazen hoşunuza gidecek şekilde gösterecek ama bilinç altında korktuğunuzu bildiği içinde herzaman sonunda korkutucu şeyler yaşatacak karmaşık bir oyun içine sokacaktır. Varsa bir kamera ile uyurken kendinizi çekin ne yorganın çekildiğini nede birisinin geldiğini göreceksiniz. Aslında hiç bir şey olmuyor tüm yaşananlar beyninizde hepsi tamamen gerçeğe çok benzeyen bir rüyadan ibaret. tedavisi ise oldukça kolay öncelikle doğaüstü varlıkların sizi uykunuzda rahatsız ettiği düşüncesini beyninizden atın o anı yaşarken öyle hissetseniz bile uyandığınızda bunun uyku felci olduğunu kendinize telkin edin uyku düzeninizi düzeltin. uyumadan 4 saat öncesinde bir şeyler yemeyin.. uykunuzu bölen şeyleri belirleyin ve olmamasını sağlayın, ilk başlarda gündüz uyumayın ve onun yerine gece bölünmeyen 6-10 saatlik bir uyku düzenine geçin, normalde 8 saat uyuduğunuz halde 6. saatte uyanırsanız tekrar uyumayın, (altıncı saatten önce uyanırsanız bu kesintisiz uykuya girmeyecektir bölünmüş uyku olacaktır ki tekrar uyuyun ve bu uyku bölünmesi olayını düzeltin) ilk başlarda düzgün kesintisiz bir uyku için uyku ilacı bile alabilirsiniz. Tedavisi bukadar basit veya doğa üstü varlıkların sizi rahatsız ettiğine inanmaya devam edip bu yaşadığınız paranormal olaydan zevk almaya çalışın. Çoğu insan paranormal deneyimler yaşamak için çabalıyor ama yaşayamıyor siz bunu uykunuzda yakalıyorsunuz tadını çıkarın.. adrenalin bazen güzeldir :)

Aslında ben olayları biraz yuvarlayarak anlattım. Bunların çok çok öncesi de var. Bundan 10-12 yıl öncesine dayanıyor; sürekli şeytani rüyalar görürdüm. Rahmetli babamın ölümünü hissetmiştim. Hatta eşim duru sezi yeteniğimi bilir. Birşeylere kalkışmadan önce bana sorar. Ailem falan rüyalarımı hep dikkate alır.
Ve 4-5 sene önce bu bahsettiğim cinci dediğim kişi (said ismi)... birgün eşiyle beraber bize gelicekti. Ben de epey yorgundum; uyudum. Anneme söyledim beni misafirler gelince uyandırırsın. Neyse rüyamda bu adamı gördüm normalde hiç elini öptürmez kimseye, rüyamda elini öpüyordum ve heybetli uzun sakallı başında örgüden bir şapkası olan bir amcayı gördüm. Annem geldi uyandırdı falan. İşte said amcanın yanına gittim valla dedim sen elini normalde öptürmezsin ama bu sefer öpücem. Dedi hayrola... neyse rüyamı anlattım sen benim rahmetli babamı görmüşsün dedi.Rahmetli amcanın kendisini bırak bir fotoğrafını bile görmüşlüğüm yok. İstersen sana gösteriyim dedi korkmazsan...tabikii hayır dedim. Neyse annem tutturdu said amcan sana bir nazar duası okusun falan. Adam okumaya başladı bir yandan esniyor bir yandan titriyor falan ben kendimi tutamadım başladım gülmeye...Bana sakın dedi asla bunu yapma... yarın öbür gün gidiceksin evlenip aradığında beni bulamazsın dedi başına iş alma :S Neyse başıma gelen bu olaylar için yanına gitmem 3ayımı aldı. Bir türlü kendisine ulaşamadım. Adam anlatmaya başladı dediğimde bayaa bayaa şurda şöyle olmuş sen bunu yapmışsın onlar bunu yapmış diye harfi harfine oldu :S

kesit kesit anlatıyorum kusura bakmayın :S bir keresinde neyse geldiler vücudum kaskatıydı karıncalanıyordu. Ve ruhumun bedende çekildiğini hissettim resmen havada gibiydi onların istedikleri oldu sonra beni tavandan tekrar yatağa attılar. Bedenimle değil ruhumla oynuyor gibiydiler.

-yatak odamdaki halımı yıkamıştım bahar temizliği modundayken :) kuruması için kayınvaldemin balkonuna astık halıda biraz tüylü... kayınvaldem ertesi gün bana seslendi çıktım yukarı avucunun içinde bir sürü buğday tanesi halının içinden cıktı dedi. Defalarca temizlediğim bir halının içinden :S mutfak halımdan çıksa neyse..

ve anlattığım yorgan çekilmesi his falan değildi bayaa baya biri çekiyordu. İlk başlarda çok rahatsız oluyordum ve hatta korkuyordum şimdi öyle bir korkum kalmadı.
Hani eğer bir büyü üzerine yaşıyorsam çözmek istiyorum. Normal bir şekilde devam ediyorsa artık pek de problem değil yani.
İlk zamanlar boğmaya falan çalışıyorlardı, gerçi hala ara ara devam ediyor :S Ama geliş nedenleri genelde cinsel birleşme oluyor. Ne bileyim üstüne üstlük bu çalınan kapılar falan :S kafam karıştı. Ben de ilk başlarda uyku felci olarak düşünmüştüm ama
gerçekten farklı boyutlara gitti. Normalde yatağa girdiğimde en az 1saat sağa sola dönen biriyim... ama onlar istediğinde 5 dakkada uyuya kalmış oluyorum :S Pek akıl erdiremeyince sizlere danışayım dedim.

ssiibeell

Kayıtlı Üye
aynı durumdayız asagı yukarı ben bekarım.benim de basımda aynı olay var,4 senedir falan.ne yaparsam yapayım gecmiyor,beni terk etmedi hatta eskiden benle ilişkiye girenle yakın zamanda giren arasında gecen fark hissettim ben sen kadar da bilmiyrm sayısını falan, ayetel kursinin koruma cemberi yazıyr ya,ben de buradakielere sormustum onlar soylemişlerdi,işe yarayacagını dusunmuyordum ama acık ara fark ettirdi.normalde ayetel kursi okudugumda da oluyordu benimkisi ama cember yapmaya baslayınca azaldı.ben de morluk falan olmuyor ama o yaratıga bagımlılık kazandım her halde ya da surekli mi yanımda bilmiyrm aciz oldugum anları bekliyor, azıcık dalayım uykuya hissediyrm ya da bazen hiç hissetmiyrm ama gece uyanıyrm ve varlıgını ve birlikteliği bazen duyuyorum, cok bitkin ve yorgun uyanıyrm,ayetel kursinin gumuz yazılmıs duasını takıorum bir suredir inan azalttı etkisini ve korunma cemberi yapıyorum umarım sende de işe yarar Allah yardımcın olsun.