Yaşadığım astral seyahatmiydı?

tgce0206

Kayıtlı Üye
İş
Acil tıp teknisyeni
Geçen gece olan bir şeyi anlatmak istiyorum bana astral olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

dün gece okul hakkında bişey düşünürken uyuyakaldım heralde. ardından rüya gördüm ve rüyadan uyandım. uyandığımda aynı yattığım şekildeydim ve kendimi uyumadan önceki düşündüğüm şeyleri düşünür şekilde buldum. sonra birden kafam daldı. ve o an bunun bi rüya olduğunu anladım. anlayınca rüya çökmeye başladı bende kendime hayır bu rüyada kalcaksın falan demeye başladım ve sonra kaldım. ardından birden ayaklarımdan havaya doğru kalktığımı hissettim. ve çok korktum . astralide bildiğim için u heralde astral dedim ve birden kalktım ve diğer odaya gitmek istedim. ordada ablam var. gittim ama beni farketmedi ve ben hemen çıktım farkederse korkar falan diye. sonra kendi yattığım yere geldim. karanlıktı ama kendimi gördüm. uyuyordum ama uykumda ağlayıp 'annem ölmüşmü' diye sayıkladığımı gördüm. ve geri bedenimedönmek istedim. ve birden düşüyomuş gibi hissettim ve uyandım . uyandığımda ise sol göğsümde derinlere kadar giden bi uyuşma vardı ve 5 dk falan sonra geçti. ve kalktığımda içimde öyle kötü bir his vardıki ağlama isteği duydum ve ağladım. snra annnemin yanına gittim ve uyuordu. ardından yerime dönüp bir süre uyuyamadım. sonra uyuduğumda ise birsürü kabus gördüm.

acaba bu yaşadıklarım istemsiz bir astral seyahat mı? sadece bi rüyamı? bilgilendirirseniz sevinirim.

Dimply

Kayıtlı Üye
Astral olabilir aslında.Ama mesela ben astral denediğimde kötü bir his olmuyor sonrasında bende.Hazırlıksız yakalanmış olabilirsin.Tabi benim deneyimlerimle..

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Emin ol bunu istemezsin , kaltığında hiç uyumamışçasına bir ağırlık oluyor üstüne başın çatlarcasına ağrıyor , dinlenmek için yatağa yatıyorsun . Tekrar uyumamak için dua ediyorsun ..

tgce0206

Kayıtlı Üye
İş
Acil tıp teknisyeni
Astral olabilir aslında.Ama mesela ben astral denediğimde kötü bir his olmuyor sonrasında bende.Hazırlıksız yakalanmış olabilirsin.Tabi benim deneyimlerimle..
Bana da genelde denediğimde kötü bir his olmuyordu, sadece heyecan ama bu dediğiniz gibi hazırlıksız gibi bir şey oldu. Ama tam emin olamıyorum astral olup olmadığı konuşunda...

Emin ol bunu istemezsin , kaltığında hiç uyumamışçasına bir ağırlık oluyor üstüne başın çatlarcasına ağrıyor , dinlenmek için yatağa yatıyorsun . Tekrar uyumamak için dua ediyorsun ..
Evet evet aynen böyle oluyor.

lordmacros

Banlı Kullanıcı
Astrale benzeyen Lucid Dream geçirmişsiniz iyi denemeler :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Astrale çıkmışsınız.

spatyum

Kayıtlı Üye
Bence astral seyahat hakkında bilginiz olduğundan gerçekçi bir rüya görmüşsünüz. Bilinciniz açılmış olabilir.