büyüye ve nezara karşı koruyucu tılsımlar

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
Büyü yapılmadan önce ve nazar esnasında tedbir alınmış olursa bu iki tehlikeden de korunulmuş olur.Bu tür tehlikeler tıpkı deprem gibidir ne zaman,nerede ve nasıl karşımıza çıkacağı belli olmaz.Onun için insan her zaman tedbirli ve hazırlıklı olmalıdır.

Büyü ve nazara karşı önlem şap.
Şap çokca etkisi olan bir tılsım olarak bilinir.Küçük bir parça şap alınır,bir beze sarılır,elbisenin içine iğnelenir veya cepte taşınır.Şapı çantada taşımak işe yaramaz,şap vücuda çok yakın vücutla temasta olacak şekilde taşınmalıdır.Kem gözlülerin nazarından korunmak için şap birebir koruyucu bir kalkan bir zırh vazifesi görür.Üzerinde şap taşıyan kişileri kolay kolay büyüde tutmaz,ancak çok büyük büyülere karşı büyünün tesirini biraz azaltabilir.Zaten böyle çok büyük büyüleri yapabilecek usta büyücülerde dünya üzerinde az sayıda kalmıştır.Üzerinde şap taşıyanlar aynı zamanda kendilerini hep mutlu ve dinç hissederler ,hep kısmetlidirler kısmetleri kapanmaz kolay kolay hastalanmazlar sağlıklıdırlar.

Sedef çiçeği.
Sedef çiçeğini çiçekçilerde ve sokakta çiçek satanlarda kolayca bulup alabilirsiniz.Sedefi andıran beyaz renkte oval yapraklardan oluşan bu çiçek nazara ve hastalıklara önlem olarak kullanılır.Bu çiçeği alarak evinizin veya çalıştığınız iş yerinin görülen bir yerine koymanız tafsiye edilir. Mutlaka faydasını göreceksiniz.

Çörekotu.
Çörekotu nazar ve büyüye karşı koruyucu özellikleri olan bir bitkidir.Kırkbir çörekotu ayrılarak bunların herbirinin üzerine bir kere Elham Suresi okunur.Sonra bunlar minik bir keseye doldurulup kesenin ağzı dikilir.Bu kese elbisenin içine tutturulur veya cepte taşınır.Bu sayede nazar ve büyüden korunulmuş olur.Yine çörekotuyla yapılan tütsüler insanın üzerindeki nazarı alır.

Diken.
Kırlarda karşımıza çıkan mor çiçekli dikenler iyi bir nazar kalkanıdır.Bu dikenlerden bir kaçını demet haline getirip evinizin veya iş yerinizin kapı girişine veya çokca kişinin girip çıktığı bir odaya asmak nazardan korur.

Sarmısak.
Kuru sarmısak nazara karşı mükemmel koruma sağlar.Ayrıca asıldığı yere bolluk ve bereket getirici bir özelliği de vardır.Sarmısakdan nazara karşı korunma ve bereketinden faydalanma konusunda yararlananlar herkese sarmısağı tafsiye ederler. Bu etkisi kanıtlanmış tılsım onun içindirki hemen hemen herkes tarafından bu özelliğiyle de tanınır.

(alıntıdır)

bişiy diil zaten alıntı yapmıştım am ben genelde adaçayı kulanıyorum herkese tavsiye edebilirim titreşimi gerçekten çok yüksek ve ayrıca mekan temizliğinde de kullanabilirsiniz ((adaçayı kızılderililerin kutsal bitkisidir)) ;)

ayrıca üzerlik ve mahlep de iyidir((mahlebi mavi bir keseye koyup ipek beyaz bir iplikle bağlayınız yada mavi bir beze sarabilirsiniz ayrıca mahleple tütsüde yapılabilir))

mutlaka tuz tütüsüsünü öneriyorum nazarlı kişi ve bulunduğu mekan kora atılan tuzla tütsülenir ve geriye kalanlar,iki bacağının arasından doğu tarafına doğru atılır,arkaya bakmadan uzaklaşılır ;)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
GÜNLÜK vaz geçilmez büyü ve nazar almak için kullandığım bir tütsü. amberide sürmek için kullanıyorum.

ruhum

Kayıtlı Üye
günlüğü tütsüden başka nefes açmak için de kullanıyorum özellikle kışın

m_k

Kayıtlı Üye
bende demirbozan ı duydum bir arkadaştan.aktar dan az bir miktar alıyormuşsunuz demirbozanın üstüne 21 ayet el kürsi okuyup evine işyerıne asılacakmış.birde üstünde taşınacakmış.daha alıp yapmadım yapanlar çok iyi geliyor diyorlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
demir bozan alsında terslikleri ortadan kaldırmak için kullanılıyor karı koca arasını düzeltmek iş yerinedeki huzursuzlukları ortadan kaldırmak vs vs.

nazar yada büyü bozmuyor ama işleri düzeltiğinden dolayı kişiler bak bende nazar vardı o yüzden bu oluyordu bunu yaktım iyi geldi demeleri çok normal

yasemin

Kayıtlı Üye
Ne kadar doğru bilmiyorum ama bana bir medyum mutfağında mutlaka şap bulundur ve kızgın tava tencereyi hemen suya tutma bırak soğusun demişti.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
şap soğutmak için kullanılır ara bozar

mecra

Kayıtlı Üye
demirbozan nasıl yapılıyor peki??

majeste

Kayıtlı Üye
konu için teşekkürler.

yalnız bir şey sormak istiyorum konu başında "Büyü yapılmadan önce ve nazar esnasında tedbir alınmış olursa bu iki tehlikeden de korunulmuş olur.Bu tür tehlikeler tıpkı deprem gibidir ne zaman,nerede ve nasıl karşımıza çıkacağı belli olmaz.Onun için insan her zaman tedbirli ve hazırlıklı olmalıdır." diye yazılmış. mesela kişi kendine büyü yapılıp yapılmadığını bilmiyor ve bu önlemleri almaya başlıyor mesela üstünde şap taşımaya başlıyor diyelim.kişi üstünde büyü varsa , bu taşıma işleminin nasıl etkileri olur kişide?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Neyi göremediğinizi söylerseniz sanırım yardımcı olmamız daha kolay olacaktır...

Punishment

Banlı Kullanıcı
Çörekotu.
Çörekotu nazar ve büyüye karşı koruyucu özellikleri olan bir bitkidir.Kırkbir çörekotu ayrılarak bunların herbirinin üzerine bir kere Elham Suresi okunur.Sonra bunlar minik bir keseye doldurulup kesenin ağzı dikilir.Bu kese elbisenin içine tutturulur veya cepte taşınır.Bu sayede nazar ve büyüden korunulmuş olur.
Bu kadar kolay mı gerçekten

Büyü yapılmadan önce ve nazar esnasında tedbir alınmış olursa bu iki tehlikeden de korunulmuş olur
Peki büyü yedikten sonra ?

Retro

Kayıtlı Üye
Bu kadar kolay mı gerçekten

İnanmak kadar kolay, ihtimal verememek kadar da imkansız.

Paganistler çok tanrılıdır. Yani bir şeye bir anda umut bağlayıp inanırlar (inanırlar ama) ve etkisi devam ettikçe o șeyi devam ettirirler. Sonra ilk günkü inanç frekansları bir anda düşer yani rahavet ve keyfiyet karışır işin içine ve ritüellerinden de Sonuç alamamaya bașlarlar. Sonrasında ise başka bir Tanrı ile iletişime geçerler ve o tanrının ürünlerini tüketirler.

Burada işin sırrı inanç gerilimini sürekli yüksek tutmaktır. Ama bunu bașaramazlar ve başka tanrılar ile tanışmaknın verdiği yeni umut ile bir anda inanç gerilimi oluștururlar. Ama o da rehavete uğrar bir süre sonra.

Tabi gelişmiş pagan hahamları çok daha bilge oluyorlar o ayrı. Çünkü kültüre geçmiş belli tütsüleri, çayları, belli pratik ritüelleri hakikaten enerji bedene iyi geliyor.

Paganlar karizmatik insanlar. Sonuçta eski dinimiz.

Peki büyü yedikten sonra ?

Büyü anca siz onun etkisi altında olduğunuzu anlayamadıkça etki eder. Farkına vardığınız anda kontrol size geçer.
Kontrol size geçtiğinde ise eğer motor becerileriniz ve karakteriniz oturmuş ise zaten büyüyü kolaylıkla umursamayacak beyin gücünüz oluşmuş demektir.

Ama zayıf kişilikler kendi kendileri ile uğraşmaya devam ederek büyüye hizmet etmeye devam ederler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sarımsak yemek de etkili diye düşünüyorum genel negatif etkilere karşı..
Çörek otu için her derde deva derler.
Şap için koruyucu etkisi olduğu söyleniyordu youtube daki bazı videolarda..
ama bazıları için taşımak yetmez yemeklere de katsınlar yedirme içirme ile yapılan büyülerde ?
hatta sürekli kullansınlar kendilerine büyü yapacak profesyonelleri potansiyel sevgili sanıp atlamasınlar