pazartesi padişahına ait küçük bir olay...

striker

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar, herşeye alelacele balıklama atlayan birisi olarak, bu meraklı kişiliğimi ne yapsamda dizginleyemiyor, bana yabancı gelen herşeyi öğrenmek için çaba sarfediyorum. varlıklar konusu her zaman ilgimi çekmektedir, küçük ritüellerle birşeyler yaşayıp, hayal kırıklığına uğrayınca, beklentilerim ve gördüklerim beni tatmin etmeyince, kendi çapımca , geliştirdiğim metodlarla , cin padişahlarıyla iletişime geçmeyi arzu ettim. birkaç günlük denemeler ve sır gibi olan bir olaydan sonra, bu varlıkların gerçekten hayatımızda etkisi olduğunu anlamaya başladım, lakin gözlerimle görmek , ellerimle dokunmak hissi , beni bu uğraşların devamına sürüklemektedir. şahsımca tek avantajımın , hiçbir beklentimin olmaması yani maddiyat duygusunun bende olmaması, en kötü bana zarar vereceklermi diye düşününce, kendi kendime diyorum ki, arkadaş ben bunlardan bir beklenti içinde değilim, ne bir zenginlik nede bir güç için bu varlıklarla uğraşmıyorum, diyerek kendi çapımca bir koz olarak kullanıyorum,
inancım gereği, müslüman olduğu için, pazartesinin padişahını çağırmaya başladım, bir iki üç derken , küçük çaplı işaretler , bana yeterli gelmedi, sonrasında büyük çaplı olaylar oldu lakin bunların bu padişah tarafından olduğunu kabul etmediğim yada etmek istemediğim için böyle algılamamaya başka varlıklar dan şüphelenmeye başladım ve padişahla sürekli irtibat kurmaya çalıştım.
bu süreklilik içerisinde birkaç olay gerçekleşti, bunları aslında hemen açıklayabilirim bir yazı dizisi gibi tek tek açıklamak daha hoşuma gidiyor, neticede kaç haftadır netleşmesini bekliyorum iki kelimeyle izah edip bitmesin :)

internet ortamında bu konuyu bir kişi ile paylaşırken, çok çirkin cümleler kurmaya başladı, öyle cümlelerle ithamda bulunurken ben savunacak yada haklılığımı ispat edecek yazı yazamaz oldum, çünkü hayatımda küfürle karşılaşınca bir cevap vermeyi uygun görmediğim için susma hakkımı kullandım, tabi iletişim halinde ve yazdıkları ağrıma gitmeye başlayınca, kendi kendime, yaptığını beğendinmi, böyle işleri cahillerle paylaşırsan olacağı budur, bir varlığı böyle küfürlere alet etmekten dolayı utandım ve yapılan saldırıya karşılık veremediğim için gözlerim dolmaya başladı, bu şekilde çaresizce beklerken, birden rüzgarımsı bir hava beni soğuttu, buz gibi oldum, bilmiyorum bu neydi, üzüldüğüm için ani bir reaksiyon göstermem gerekip lakin gösteremediğim için mi oldu, yoksa başka birşeymi o kadar buz gibi oldum ki, tüylerim diken diken , soğudum.....

yazı ve küfürler son bulmuştu , bu kişi sürekli yazarken tek kelime etmemeye başladı, diğer gün özür dilemesini beklerken bir daha haber alamadım, hala o kişiye ulaşmaya çalışıyorum hala haber alamıyorum, günün her saati yada akşamları sürekli aktif olan bu kişi artık yok, ayrıca son yazdığı cümlelere baktığımda bana elinden gelen bu kadar mı ben ne şeytanlar kovdum demişti..

bu kişiye ulaşmayı arzu ederken baya zamandır haber alamamak beni çok düşündürüyor.

kurduğum devrik cümleler için özür dileyerek tamamı yaşanmış küçük hayat kesitimden bir parçadır.

saygılarımla...

donzula

Kayıtlı Üye
Kendi yolunda başarılı olduğunu görmek beni mutlu etti umarım bende bir gün seçtiğim yolda başarılı adımlar atarım. Bir şey istemediğim için zarar vericeklerini düşünmüyorum tarzı bir cümle kurmuşsun ancak varlıkların boş yere rahatsız edilmeyi sevmediklerini okumuştum yani çağırılmakta bir amaç olmalı. Belki siz fark etmeden sizden bir şeyler alıyorlardır sevdiğiniz veya sevmediğiniz her ne olursa. Daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum başınıza bir şey gelmesini istemeyiz :)

striker

Kayıtlı Üye
güzel düşüncelerin için tşk ediyorum, yazdıklarınızda haklısınız.
inanın bu hayatta programlı ve kurallı hiç adım atmadım, basamağı görünce ayağımı uzatıyorum, kendi çapımca bahanelerim de var, bakalım zaman bana daha neleri gösterecek, tek amacım ise, yaşadıklarımı objektifce sizlerle paylaşmak, bu gibi olaylara meyilli olan kişilere sunmaktır.
hayatta bana hep nasihat verdiler, yapma , etme , sakın , aman ....
yani hep söz lerle ima edilen bir uyarı , dar zamanımda nasihat işime yaramıyor ki, insan nasihat yerine bir el uzatılmasını ister.
bende insanların bu önyargılı bakış açılarından bıktığım için, karşılaştığım durumlarda, doğru yada yanlış, kendi kararlarımla hareket ettim.
tek doğru olanım bana ait olmasıydı, başkasına değil...

donzula

Kayıtlı Üye
Tabi herkesin sözü dinlenmez, herkeste cesaret edemez ama bilen birisi bir şeyler söylüyorsa dinlemek gerekir (kendimi kastetmiyorum). Açık konuşmak gerekirse bende tehlikeli olduüunu düşünüyorum. Bildiklerimiz haricinde bambaşka bir dünyaymış gibi geliyor varlık davetleri. Nerdeyse kimsenin görmediğini görüp,duymadıklarını duyuyorsunuz. Bu da kimisine güç verir kimisine korku. Sanırım bende korku daha ağır basıyor :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Birşey isteyip istememek çok da önemli değil. Varlıklarla görüşmek için bazı gerekli özellikler var. Bu da görüşülen tarifeye göre değişir.
Eğer bu özellikler yoksa kurban kessek, tören yapsak faydasız bence. Ama kişide o varlıkların aradığı özellikler varsa; çağırmadan da gelirler.
Bazı karşılaşmalar kişinin kendi isteği dışında, bu işlere alakasız kişilerle oluyor. Ne davet yaptığınızı, ismen hangi varlık olduğunu bilmiyorum.
Ancak bu işlere emek verdiğiniz için saygı duydum. Gerçek olabilir, olmayabilir. Bunun aslını zaman içinde anlarsınız gibime geliyor.

striker

Kayıtlı Üye
tşk ediyorum sayın dream,
ben böyle yazıları yazarken sizler için bir delil taşıyacak somut bir örnek arayışı içerisindeyim, bilmiyorum saçma gelebilir belki, bir video kaydı yada bir materyal, yada onlara ait birşey elde etme peşindeyim, burada açıklamaları yaparken sizlere somut birer örneklerle açıklama yapmayı gerçekten çok isterim

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sabah sabah yazıyı okuyunca kendimi mutlu hissettim çünkü çok içten bir paylaşım,teşekkür ederim:)
Ben de bildiklerimi ekleyeyim; Kendinizi çağırdığınız varlık yerine koyun,bir gecede sırf merakından sizi bilmem kaç bin insanın çağırıp rahat vermediğini düşünün,emin olun bunu yapan o anda bir tek siz değilsinizdir.Bir alışveriş yok,bir amaç yok,herhalde sinirden ne yapacağınızı şaşırırdınız. Varlığın iyi zamanına denk gelmişsiniz derim ben.Veya şöyle düşünelim;zilinize basıp basıp kaçan çocuklar düşünün. Bir basıldı,kim o dediniz,kapıyı açtınız kimse yok,yanlış zil dersiniz içinizden.İki basıldı gider kapıyı kontrol edersiniz,çocuklar herhalde dersiniz.Üç basıldı,ya sabır der bakmazsınız,çocuklar eğleniyor dersiniz.Ama dört basılınca elinize sopayı alır kovalarsınız:)Yani sırf meraktan çağırma sonucu umuyorum bu gibi bir durumla karşılaşmazsınız.Gerçi bu noktada bir bahaneniz var"- merak edip görmek niyetim benim,amacım budur" yani sıfır amaçsız değilsiniz ama nihayetinde bu tatmin edici olmayabilir.

Nasihat yerine yardım eli demişsiniz de o nasihatı edenler zaten yardım etmeye çalışıyorlar ama sizin beklediğiniz bu yönde değil.Söz değil pratikte birşeyler olsun istiyorsunuz.Ama unutmayın"- Bir nasihat bin musibetten iyidir." Ben de sizin gibiyim,şu anda bu inatçılığım hayatımın farklı konularında devam ediyor,spiritüel konularda söz dinlemeyi burnum sürte sürte öğrendim zamanında :D İşte bu yüzden size yapmayın etmeyin deme hakkım yok hiç bir zaman.Bazıları söz ile öğrenir bazıları kendi canı yansa bile düşe kalka deneyerek öğrenir.Ancak nasihat edenler sizi korumak istediklerinden,sizi sevdiklerinden ederler,çünkü kendileri yaşadıkları şeyi bir başkası yaşarsa aynı şansla paçayı kurtaramayabilir diye düşünürler ve başınıza birşey gelmesinden korkarlar.Bütün bu sürecin sonunda birgün bir başkasına aynı nasihatları yaparken kendinizi bulacaksınız bahsettiğim nedenlerden ötürü :)

Bir de size özel birşeyi genele paylaşıyorsunuz,bağlantınız bu nedenle kesilebilir kesilmeyebilir de ama bunu da düşünün paylaşım yaparken ve biraz daha yüzeysel paylaşmaya çalışın,bir süre sonra neden artık irtibatım kesildi demeyin.

Kişisel tavsiyem böyle çalışmaları fiziksel bir rahatsızlığınız varken(baş ağrısı bile),kafanız yoğun ve problemli bir dönemdeyken yapmayın.Maddi manevi tam potansiyelinizi koruyun ki güçlü durun. Sağdan soldan duyacağınız abartılı hikayeleri kafanıza takıp ya bende de şuysa buysa diye gereksiz evham yapmayın,yani bilinçaltınızı doldurmayın,olabildiğince objektif sonuçlar çıkarmak içinse bildiğinizi düşündüğünüz tüm doğruları kafanızdan silin,olay anında yaşananlara o anda o ortama göre mana verin. En önemlsi ise hemen yanı başınızda inancınıza göre siz koruyacak birşeyler hazırda bulunsun.Devamlı bu çalışmaları yapıyorsanız zayıf anınız kollanabilir,sırf çalışma sırasında değil her daim kedinize göz kulak olmalısınız zira bir kapıyı aralamışsınız.Kendinize güveniniz tam olsun,kuşkuya düşmeyin.En basit ve en güçlü koruma,iyi beslenmekten,bedeni ve aklı temiz tutmaktan ve yaşanılan evi-iş yerini hem fiziksel hem ruhsal olarak korumaktan ibarettir. Buna dikkat ettiğiniz sürece iradeniz de kuvvetli ise kişisel enerji alanınız sizi çelik bir zırh gibi koruyacaktır.En azından bir yere kadar:)

Buyrun size bir sürü nasihat,ama yapmayın etmeyin yok dikkat ederseniz,çünkü bunu söylemeye ve müdahale etmeye hiç hakkım yok,kimsenin de yok. Sadece söylediklerim kendinizi koruyun ve temkinli olun diye.Muhtemelen bunları zaten yapıyorsunuz ama bu konulara hevesli diğer üyeler belki bilmiyordur diye defalarca hatırlatmakta fayda oluyor.

Kolay gelsin

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Madem hiç bir beklentiniz yoktu neden iletişim kurmak istediniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Madem hiç bir beklentiniz yoktu neden iletişim kurmak istediniz?[/QUOTE

Yazdığı yazılarda açtığı konularda arkadaş bu sorunun cevabını vermiş..Arkadaş görmek iletişim kurmak nasıl duygular yaşanıcak onları öğrenmek için iletişim kurmaya çalışmış yani beklentisiz değil çağırmasının bir amacı var :)

striker

Kayıtlı Üye
tşk ediyorum sayın lavander, duygularıma tercüman oldunuz.