Ouija deneyimimiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurtcobain

Banlı Kullanıcı
2011 yazından beri arkadaşımla bu varlık çağırma konusunda araştırma yapıyorduk en sonunda en kolay ve güvenlisi ouija tahtası olduğunu düşünerek yaptık kendimize ve ilk denemeyi geçen hafta yaptık. İlk başta normal gidiyordu konuşuyorduk dinini falan sordum eski bi pagan dininden bahsetti tam hatırlamıyorum sanırım eski bi kutsal ağacı koruyan bi tanrıymış sanırım korkuluk biçimindeki bi tanrıydı ismini hatırlamıyorum ama araştırırsanız bulursunuz. Daha sonra odamda kutsal bi kitap olup olmadığını sordu bildiğim kadarıyla dolabımda bi Yasin-i Şerif ve bi kaç daha ayet kitabı olduğunu söyledim ve bana yalan söylüyorsun dedi korktum doğruyu söylediğime emindim ondan sonra bi anda dolabımdaki kitaplar yığıldı ve en tepedeki Kuran-ı Kerim ortaya çıktı anneannemin okuduğunu unutmuştum bana inanmasını bekledim ama inanmadı çok zarar görmüştü tahta titriyordu ve imleç (palançet) sağa sola kayıyordu anlatamıyordu hiç bişey ve bi anda kayboldu. 2 gün önce arkadaşım aradı ve evde yalnızken dışarı bakınca bir korkuluk gördüğünü söyledi bildiği bütün duaları okuyup anca kovduğunu söyledi oturduğu yerde de sadece evlerinin bahçesi var ve korkuluk hiç yoktu. Musallat olmuş mudur nasıl başımızdan kovabiliriz ? Şimdiden teşekkürler

salavat

Kayıtlı Üye
Musallat olmuş olabilir kızdırdıysanız eğer.En iyisi bir hocaya gitmeniz.Allah yardımcınız olsun.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Tanrı ne demek anlamadım? Allah bir tane, yada Tanrı diye adlandırıyorsanız o da bir tane, ağaç Tanrısı vs....inanmıyorum bu dediklerinize...

treworax

Kayıtlı Üye
Önce bir duş al,bulabilirsen,okaliptüs yağını etrafa dök,vücuduna sür."Varlıklar fiziksel planda halihazırda bir serbest enerji her daim bulunmadığı için tezahür oluşturabilmeleri ancak bu enerjinin kendilerine sağlanmasıyla mümkün olabiliyor.Yani ritüellerde çember açma durumu da aslında bunun için,varlığa o çemberin içinde kendi tezahürünü oluşturacak bir enerji sağlamak...Ancak şöyle bir durum var ki daha güçlü varlıklar ihtiyaç duydukları enerjiyi başka fiziksel kaynaklardan sağlayabiliyor,yani bu durumda en kolay geleni,kendisini çağıran kişinin enerjisine bağlanabiliyorlar.Böyle bir durumda kendi enerjinin çok ciddi anlamda bariz tüketildiğini bir şekilde hissedersin zaten.Bununda haricinde ritüelin gerçekleştiği alandaki artık enerjileri de kullanarak fiziksel planda bir süre daha kalabiliyorlar.Bu durumda yapman gerekenler ;

*Defetme ritüelini(Banishing Ritual) çağırma ritüelini uyguladığın alanda gerçekleştir,artık enerji kalmadığından emin ol.

*Çağırma ritüelinde kullandığın önemsiz malzemeleri yok et,varsa önemli malzemelere de yeniden takdis(Consecration Ritual) ritüeli uygula.

*Varlığın/Varlıkların senin enerjine bağlanmış olma ihtimaline karşı kendi enerjinin doğasını bir süreliğine değiştirecek elemental çalışmalar yap.Aural yapını değiştirebiliyorsan yani Lycantrophy'ye aşinaysan bunuda yapabilirsin."

ENDORA

Kayıtlı Üye
Bir pagan tanrısıdır. ... Tanrı önceki kurbanların vücudundan yapılmış bir korkuluk
şeklinde yaşar. ... Öldürmek için bağlı olduğu kutsal ağacı yakmak gerekir. Supernatural isimli dizide varmış arkadaşlar

ruhname

Kayıtlı Üye
kurtcobain yazdığım mesaj gelmedimi özelden ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kime küfür etti arkadaş sebestmidir küfür etmek burada ?

Bende bilmiyorum ama önceki konularda da küfürlü yazılar yazmıştı son kez uyardılar bu arkadaş arsızlığa verdi galiba .. Hesabı kapatılacak büyük ihtimal çünkü onu uyarmışlardı ..Arkadaş burayı kendi arkadaş çevresi sandı galiba .(Yazdıklarım kaba değil ben sadece söyledim) .

Keira

Moderator
Tanrı ne demek anlamadım? Allah bir tane, yada Tanrı diye adlandırıyorsanız o da bir tane, ağaç Tanrısı vs....inanmıyorum bu dediklerinize...

Siz müslüman olabilirsiniz ve tek tanrılı bir dine inanıyor olabilirsiniz. Ama sitede bir çok dine mensup üyemiz var ve bu dinlerden bazı çok Tanrılı. Hoşgörü çerçevesinde yorum yapmanız gerekiyor. Bu olayın yaşanıp yaşanmadığını bilemeyiz ancak bu bize böyle bir yorum yapma hakkı vermez. Sevgiler..

ruhname

Kayıtlı Üye
Siz müslüman olabilirsiniz ve tek tanrılı bir dine inanıyor olabilirsiniz. Ama sitede bir çok dine mensup üyemiz var ve bu dinlerden bazı çok Tanrılı. Hoşgörü çerçevesinde yorum yapmanız gerekiyor. Bu olayın yaşanıp yaşanmadığını bilemeyiz ancak bu bize böyle bir yorum yapma hakkı vermez. Sevgiler..
bence öncelike küfür eden şahısa bi yorum yapmalıydınız acele olan o değildi .

Keira

Moderator
O konuyla ilgilenmiyor değiliz Sayın Ruhname. Mod arkadaşımız geldiğinde o mesaj silinecek ve küfür yasak olduğu için üye de banlanacaktır. O yüzden lütfen siz seviyenizi koruyunuz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitemizde üyelere hakaret ve küfür yasak olduğu için metinden çıkartılmış ve daha önceden uyarılmış olduğu halde tekrar aynı şekilde küfrettiğinden, üyemiz siteden uzaklaştırılmıştır. Buradan cevap da veremeyeceği için konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...