Shemhurashin

Shemhurashin

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Uzun zaman oldu ama bende büyük bi etkisi vardı düzgün bi yourmda alamadım. ""Gaziantepde yaşıyorum rüyamda ailemle birlikde Hatay Samandağa gittik orada dağların arasında titus tüneli var oraya gittik gezdikten sonra yolumuzu kaybediyoruz dağın arasında beni yol bulmak için yolluyorlar yol bulmak için gittiğimde bir bahçe muz bahçeleri muzlar çok yakın gibi ama elimi uzatıyorum yakalayamıyorum birde bakıyorum ki bahçenin sonunda bir kafes kafesin içindede garip tenli teni kül rengiydi galiba insan gibiydi ama tam insana benzemiyordu onu kurtarmamı istedi ama konuşmadan zihinsel olarak duydum gittim kafesn ağzını açtım ve kayboldu gittim oturdum bir köşeye yanımda belirdi ve kendisin müslüman bi cin olduğunu adının süleyman olduğunu benm farkında olmadan onu kurtardığımı bundan sonra benimle dost kalacağını söyledi antebe gideceğimi benimle gelmesini söylediğimde beni hatırlaman yeterli dedi annemler bir evde beni bekliorlar yabancı bi ev olanları anlattığımda kadın bana bahçede kafes görüp görmediğimi sordu ve süleymanı hissedince üzerime doğru geldi bi ağırluk hissettim bende süleymanla birlikde nas felak suresini okuyarak kadının üzerine gittim kadın bağırarak yere yığıldı toparlanıp antebe döndük antebe döndüğümde komşum beni görünce falına bakmamı gerektiğini söyledi bende süleymanı o an yanımda gördüm ve onun daha iyi şeyler söyleyeceğini söyledim ve komşumla ilgili yorumlar yaptı ""Daha sora 2-3 kez yine gördüm süleymanı rüyamda ama bunları anlatınca bir daha görmedim :(

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizinle irtibata gecmisler ama anlatmis olmaniz nedeniyle cekinip iliskisini kesmis Suleymen sizinle , size gayb ilmiyle ilgili yetenekler bahsedebilecek bir firsati kacirmissiniz .Bu tur ruyalarinizi asla anlatmayin ve getirilerini kisisel degil yararli amaclar icin kullanmaya calisin bol bol sadaka verin abdestsiz dolasmayin.