Her gün görüyorum.

salavat

Kayıtlı Üye
Ben 17 yaşında bir gencim.9 yaşımdan beri olağanüstü varlıklar görüyorum.Yani şöyle anlatayım ben size.Ben 9 yaşında iken annem ile mezarlıktan her geçişimizde ben oradaki varlıklara el sallıyormuşum.Hatırlamıyorum tabi annem anlattı bana ve daha dün gece salonda oturuyordum üst kata odama çıkacak iken bulanık siyah bir varlık önümden hıp hızlı geçti ne olduğunu bilmiyorum ve alıştım artık korkmamaya başladım.İlk zamanlar çok korkuyordum. Bu olayı ilk gördüğümde 11 yaşındaydım.O zamanlar evimiz eski bir mahalledeydi.Çok fazla kişi oturmuyordu karanlık,ıssız bir yerdi ve şehre uzaktı.Kiler katına inmiştim.Yeni taşındığımızdan dolayı eşyaları yavaş yavaş odama çıkartıyordum.Kiler katının ışığını açmaya çalıştım ve ışık patladı.Azda olsa görüyordum etrafı,önümde 1 insan duruyordu sanki hissediyordum ama göremiyordum henüz.Korktum ve bağırdım.Yukarı kapı kapandı bir anda.Ve ilerde kapkaranlık çok uzun boylu bir şey bana bakıyordu.Besmele çektim ve gözlerimi açtığımda hiç bir şey yoktu ve kapı açıldı babam gelmişti.Kimse inanmıyor bu olaya ve sürekli hissediyorum yanımda olduklarını.Gece yatarken yatağımda sanki birisi yanımda duruyor gibi oluyor.Duş alırken sürekli gözler görüyorum.Sizce ne yapmalıyım ?

hürem

Kayıtlı Üye
Muska yaptırabilirsin yani en iyisi bir hocaya gitmen onlar bilirler.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Umarım bir musallat işi değildir bu iş. Aklınıza geldikçe dualar okuyun. Ya da bu işlerden anlayan çevredeki hocalara bir görünün. İnşallah bu durum daha da kötü bir hal almaz. Allah yardımcınız olsun.

albus

Kayıtlı Üye
Bende hocaya görünün derim.
Hatta o el sallama meselesinden sonra geç bile kalmışsınız :(

salavat

Kayıtlı Üye
Hocalara göründüm.Muska taktım.Hocalarda aynı şeyleri söylüyorlar aklınıza geldikçe dua okuyun diyorlar.Okuyorum ama bi faydası olmuyor sürekli görüyorum.

vildann

Banlı Kullanıcı
:Dbide onlarla konuşmayı dene kardeş.ne istiyorlar senden dertleri neymiş öğren .

Avalon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Benimde başımdan buna benzer bir olay geçmişti..
Bir müddet sonra görmemeye başladım. Nasıl oldu bilmiyorum ama ilk zamanlar müthiş bir korku olurdu şimdi de oluyor ama alıştım.. Onların kötü varlıklar olduğunu düşünmüyorum.
Çözüm muska vs olduğunu sanmıyorum.. Ölmüş insanların yaşayan insanlardan yardım isteme yöntemi olabilir.
Kötüye yormamak lazım... Ben babaannemi kendi evimizde koridorda namaz kılarken görmüştüm ve hala bana gülüşünü unutamam. Bir daha da görmedim. Ve bu gömüldüğü günün gecesi olan birşey. Mavi suratlı bir kadın at üstünde, onun harici en yakına arkadaşımın suratının birden korkunç bir görüntü aldığını ve onu yumruklayarak uynadırdığım anı biliyorum. Ve hiç birinde uyumuyordum.
Belki de onların yardım isteme biçimi budur. Eski yunan mitolojisinde bile arada kalma olayı var. Yani öldükten sonra ruhunu teslim edememe. Bu şekilde düşünürsek daha faydalı. Korkmak yerine mesajları almaya çalışmak lazım...

salavat

Kayıtlı Üye
Halüsinasyon olsaydı kardeşim,bu olayları tek ben yaşamazdım ayrıca bu kadar cok senedir hissedip,görmezdim.

Avalon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
emin olun halisünasyon olsa gündüzde görürdük kısa süreli sanrı olabilmesi için ya beynimizde bir problem olması lazım yada bir madde almamız lazım ki sigara ve içki içmeyen bir insanım..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Halüsinasyon olsaydı kardeşim,bu olayları tek ben yaşamazdım ayrıca bu kadar cok senedir hissedip,görmezdim.
Halüsinasyon topluca görülmez zaten. İllizyon mu bu? Kişinin kendisine hastır halüsinasyon meselesi.
emin olun halisünasyon olsa gündüzde görürdük kısa süreli sanrı olabilmesi için ya beynimizde bir problem olması lazım yada bir madde almamız lazım ki sigara ve içki içmeyen bir insanım..
Halisünasyonun gündüzü gecesi olmaz. Ayrıca kişinin nörolojik ya da psikolojik bir problemi olmadığı kesin mi? Bence bir doktora görünmekte fayda var. Sonra işin soyut boyutunu irdeleyelim.

salavat

Kayıtlı Üye
Nörolojik ve psikolojik problemim olmadığı kesin.Doktora gittim kaç defa hiçbir problemimin olmadığını söyledi.

ptaah

Kayıtlı Üye
Ben 17 yaşında bir gencim.9 yaşımdan beri olağanüstü varlıklar görüyorum.Yani şöyle anlatayım ben size.Ben 9 yaşında iken annem ile mezarlıktan her geçişimizde ben oradaki varlıklara el sallıyormuşum.Hatırlamıyorum tabi annem anlattı bana ve daha dün gece salonda oturuyordum üst kata odama çıkacak iken bulanık siyah bir varlık önümden hıp hızlı geçti ne olduğunu bilmiyorum ve alıştım artık korkmamaya başladım.İlk zamanlar çok korkuyordum. Bu olayı ilk gördüğümde 11 yaşındaydım.O zamanlar evimiz eski bir mahalledeydi.Çok fazla kişi oturmuyordu karanlık,ıssız bir yerdi ve şehre uzaktı.Kiler katına inmiştim.Yeni taşındığımızdan dolayı eşyaları yavaş yavaş odama çıkartıyordum.Kiler katının ışığını açmaya çalıştım ve ışık patladı.Azda olsa görüyordum etrafı,önümde 1 insan duruyordu sanki hissediyordum ama göremiyordum henüz.Korktum ve bağırdım.Yukarı kapı kapandı bir anda.Ve ilerde kapkaranlık çok uzun boylu bir şey bana bakıyordu.Besmele çektim ve gözlerimi açtığımda hiç bir şey yoktu ve kapı açıldı babam gelmişti.Kimse inanmıyor bu olaya ve sürekli hissediyorum yanımda olduklarını.Gece yatarken yatağımda sanki birisi yanımda duruyor gibi oluyor.Duş alırken sürekli gözler görüyorum.Sizce ne yapmalıyım ?

Bence sen psişik yetenekleri olan bir insansın.Birisinin eşyasına dokunduğunda o kişi hakkında bilgi hissedebiliyor musun?Bu tarz yetenekleri olan insanlar cinayetlerin çözmede yardımcı oluyor.You tube'da psychic kids diye bir belgesel serisi izledim. Senin durumun aklıma geldi.[h=1][/h]

salavat

Kayıtlı Üye
Öyle birşey denemedim hiç.Bende araştırdım o konu hakkında.Ama daha denemedim hiç

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Nörolojik ve psikolojik problemim olmadığı kesin.Doktora gittim kaç defa hiçbir problemimin olmadığını söyledi.

Fiziksel ve psikolojik bir sorun yoksa, hocalarda çare bulamıyorsa bende pek bir şey diyemeyeceğim. Sitedeki bazı yöneticiler bu konu hakkında yardım edebilirler. O bilgi ve tecrübeye sahipler. Ama ben değilim. Allah yardımcınız olsun, geçmiş olsun.

ptaah

Kayıtlı Üye
Fiziksel ve psikolojik bir sorun yoksa, hocalarda çare bulamıyorsa bende pek bir şey diyemeyeceğim. Sitedeki bazı yöneticiler bu konu hakkında yardım edebilirler. O bilgi ve tecrübeye sahipler. Ama ben değilim. Allah yardımcınız olsun, geçmiş olsun.

Geçmiş olsunluk bir durum yok.Bu hepimizde var olup ta kullanamadığımız yetenekler.Bazı bireylerde doğuştan gelişmiş oluyor.

kurtcobain

Banlı Kullanıcı
Böyle sitelerde çözüm aramayın gerçekten bilen birilerine gidin bende de oluyodu aynı şeyler 46 yaşıma geldim ve onlarla iletişim kurmayı öğrendim eğer iyi niyetlilerse karşılıklı çok rahat anlaşabilirsiniz ama niyetleri kötüyse bir an önce kovmanı öneririm ayrıca ilk 9 yaşında gördüysen ve şuan 17 yaşındaysan biraz geç olmuş olabilir. Her neyse iletişim kurmayı zor öğrendim gerçekten zor bi iş ama şuan çok rahatım, sakın saçma şeyler yapıp kızdırıyim deme. Eğer ölü ve yardım istiyorsa karşılığını almaya çalış sen benim için ne yapacaksın vs. de emin ol ki çoğu isteğini yerine getirecektir ama yardım etmemeni öneririm zaten ruhunu teslim edememişse tanrı izin vermediği içindir. ......... (Küfür içerdiği için Yönetim tarafından silinmiştir)

Sayın Üyemiz,

Kullanmış olduğunuz üslubunuz Forum kurallarımıza aykırıdır. Bu tavrınız neticesinde ilk uyarınızı aldınız. Forum kurallarına aykırı davranışlarda bulunmaya devam ederseniz üzülerek üyeliğinizin yasaklanacağını ve bir daha giriş yapamayacağınızı size bildiririz.

Gizli Mabet Yönetimi

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın kurtcobain,

Kullanmış olduğunuz üslubunuz Forum kurallarımıza aykırıdır. Bu tavrınız neticesinde ilk uyarınızı aldınız. Forum kurallarına aykırı davranışlarda bulunmaya devam ederseniz üzülerek üyeliğinizin yasaklanacağını ve bir daha giriş yapamayacağınızı size bildiririz.

Gizli Mabet Yönetimi

Not: Küfür içeren cümleniz çıkarılmıştır, bu ilk ve son uyarımızdır!

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Geçmiş olsunluk bir durum yok.Bu hepimizde var olup ta kullanamadığımız yetenekler.Bazı bireylerde doğuştan gelişmiş oluyor.

Kişi bundan rahatsızlık ve korku duyuyor. Bu nedenle tıbbi destek almış ve hocalar ile iletişime geçmiş. Burada da bize danışıp yardım ve çözüm istiyor. Ortada gayette geçmiş olsunluk bir durum var. Madem bu konuda bilgilisiniz naçizane, buyrun çare arayan arakadaşımıza önerilerinizi tavsiyelerinizi belirtin.

byriddle

Kayıtlı Üye
Filmlerdeki gibi aynı be arkadaş neler yaşamışsın vallahi film olur bu dediklerin vardır da herhalde.