Cadılar bunu yapabilir mi ?

donzula

Kayıtlı Üye
Öylesine gezinirken bi videoya rastladım biraz inceledim ama montaja dair bir iz bulamadım.Kamera pek iyi değil montaj olsa çabuk fark edilir diye düşünüyorum ama işin arkasında başka bir şey de olabilir. İzlemenizi öneririm.

[video=youtube;--oP5vTMQ4A]http://www.youtube.com/watch?v=--oP5vTMQ4A[/video]

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
tarzaann tarzaaaann kaminiyeee :)) sabahtan beri gülüyorum videoyu izleyemedim gülmekten

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Havada asılı duran çocuğun bacak boyu, ayakları üzerine bastığında daha kısa. Biraz amatörce bir hata olmuş.

donzula

Kayıtlı Üye
Video başlığı olduğu için farklı yöne çekmek istemedim ve cadıların yapıp yapamicağını merak ettim. Sevgiyle kalın.

codzombi

Kayıtlı Üye
K.bakmayin video basligindan dolayi siz demissiniz . Yani cadilar gorundu diyor ama bildigin dalga gecmis ya da bu videoyu hazirlayan arkadasa her kim ise hakikaten cahil oldugunu soylemek zorundayim . Video bana gore montaj, fake yani. Arefte video cekip koymus simdi cadi mi yani :D Bunun gibi bir suru sihirbaz var. Bu aralar millet cadilara kafayi takti cidden :D

donzula

Kayıtlı Üye
Ben sadece gördüğümü paylaşmak istedim. Olup olamicağını da merak ettim kafayı taktığımdan değil sadece emrak :)

Keira

Moderator
Cadılar yapabilir mi diye sormuşsunuz. Cadıları filmlerdeki dizilerdeki gibi düşünmeyin.

donzula

Kayıtlı Üye
Öyle düşünmüyorum ancak belki varlık yardımıyla veya başka bir güçle bunu yapabilirler diye düşündüm o sebeple sordum.