İblislerle ve meleklerle ilgili birşey sorucam

phantas0

Kayıtlı Üye
Şimdi aramızda iblis avlayan arkadaşların olduğunu görmüştüm aceba onlara ne zarar veriyor söyleyebilirmisiniz yada meleklere gerçi meleklere birşey zarar vermez heralde yada zarar vermek isteyen olmaz ama neyse :D Meraktan soruyorum belki bi gün lazım olur diye konuyla ilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

donzula

Kayıtlı Üye
Böyle bir şeyi ilk kez sizden duyuyorum konuyu biraz açıkalyabilir misiniz ?

phantas0

Kayıtlı Üye
Ya şuan konuyu hatırlamıyorum ama bi konuda görmüştüm iblis avlayan arkadaşlar vardı yani belki sallama diyicem ama pekde sanmıyorum eğer iblisler avlanabiliyorsa neyler zarar verir onu merak ettim. Bildiğimiz kasap bıçağıyla dalamayız heralde bi iblise :)

codzombi

Kayıtlı Üye
İblis avlayan mı :D
Arkadaşım supernaturalden çok fazla etkilenmişsin , bir kaç ay izlememeni tavsiye ederim :D

Sorunu anlayamadık, biraz daha açabilir misin?

donzula

Kayıtlı Üye
Sayın codzombiye katılmak zorundayım. Bir iblis öldürmek ne kadar doğru olabilirki. Cin yakma oalyını duymuştum ama böyle bir şeyi hiç duymadım.

codzombi

Kayıtlı Üye
Ya şuan konuyu hatırlamıyorum ama bi konuda görmüştüm iblis avlayan arkadaşlar vardı yani belki sallama diyicem ama pekde sanmıyorum eğer iblisler avlanabiliyorsa neyler zarar verir onu merak ettim. Bildiğimiz kasap bıçağıyla dalamayız heralde bi iblise :)

İblis avlanamaz, kimse avlayamaz. İslami yöntemlere göre cin,ifrit yakılıyor ama iblis,şeytanı yakamazsın :)
Hocalar bir cin yakıncaya kadar evi altını üstüne getiriyorlar ve yakılınca diğer cinlerin arkadaşları da saldırıyormuş . İfriti de yakıyorlarmış ama sanırım tek başına yaşadıkları için sanırım sıkıntı olmuyormuş.

Şu da var birisi seni öldürmek istese sen ne yapardın ? :) Kendini onların yerine koy ;)

azdaka

Kayıtlı Üye
iblis avlamak bunu ilk kez sizden duyuyorum :D sonuçta iblislere kıyamete kadar süre verilmiştir onların avlanabileceğini hiç zannetmiyorum...

phantas0

Kayıtlı Üye
Banada saçma geldi ama bi konuda görmüştüm aklıma geldi yazdım yani :D

demonic

Kayıtlı Üye
1.olarak iblis özel isimdir,2. olarak şeytan arapça kökeni ile dinde azgınlık çıkarmış herkes için kullanılabilir.yani bir insanda şeytan olabilir ve bu insan ölümsüz müdür?elbetteki hayır...iblis avcılarını araştıracağınıza önce baştan yani kitabınızdaki ince yorumlara odaklanmanızı tavsiye ederim...

ruhname

Kayıtlı Üye
enokyan alfabesi hakkında geniş bilgisş olan varmı ben ayrı bi yerden konuya girdim ama kusura bakmayın :

oxser

Kayıtlı Üye
Arkadaşım super naturalde 8. sezon 14 bolumden fazlası suan mevcut degıl bence avcılık ıçın sen orda takıl hayal dunyanda :D

phantas0

Kayıtlı Üye
Arkadaşım bi konuda gördüğümü söyledim doğruluğunu araştırıyorum saçma sapan dalga geçme çabalarına girmezseniz sevinirim.

canmert196

Kayıtlı Üye
Forum duzenini bozmayin isterseniz yeteri kadar bolumunu dahi soylediniz ve lutfen baska seyler hakkinda sorularinizi alakasiz oldugu icin buraya degil konusunun yerinde sorun forum duzeninini bozmayin.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Şimdi aramızda iblis avlayan arkadaşların olduğunu görmüştüm aceba onlara ne zarar veriyor söyleyebilirmisiniz yada meleklere gerçi meleklere birşey zarar vermez heralde yada zarar vermek isteyen olmaz ama neyse :D Meraktan soruyorum belki bi gün lazım olur diye konuyla ilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

İblis avlayan var mıdır? ola ki varsa da burada bulunmaz,kimse bilmez bu yüzden herkesin aaa yoktur deyip kendi izledikleri dizilerle cevaplamaları çok normal

Tituba

Kayıtlı Üye
Aramızda iblis avlayanda varmış :D Supernaturalin etkileri. Daha dikkatli izle supernaturali orda nelerin zarar verdiğini gösteriyor :) Sonra uygula işe yarıyorsa bizede söylersin.