yardım rica ediyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dayis

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bir arkadasım bana bir muska yaptırdı, iş bulmamda yardımcı olacagından bahsetti ama içime bir kurt düstü. Rica ediyorum anlayan arkadaslar yardımcı olsunlar, muskanın fotokopisinin fotografını gönderiyorum ne icin yapılmıs olabilir? Hayatımda ciddi anlamda da olumsuzluklar var..

Ekli dosyayı görüntüle 3646

donzula

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun daha önce ailem içinde benzeri olmuştu. Bi hoca muska vs şeyler verip bazılarını yakıp saçlarını sürmesini falan söylemişti. Benim içinde sana karabasan dadanmış deyip bir muska vermişti. Muska yanımda olduğu sürece uyurken hep karabasan gelirdi ve kolay kolay uyanamazdım. Konunun ehli değilim ancak bana verilen muskayı denize atmıştım o günden sonra biraz rahatladım diyebilirim ancak bilir kişiden bi şey duymadan uygulamanızı önermem.Bilmeden böyle şeyleri de kabul etmemenizi tavsiye ederim insanın başına olmadık şeyler açabilirler. Sevgiyle kalın.

master120

Kayıtlı Üye
Bence ondan kurtulun ve her şeyin hayırlısını Allah'tan isteyin ve bekleyin.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Resmi ters çekmişsin, tam olarak tabiki anlayamadım ama kabul etmemeni tavsiye ediyorum

fear3

Kayıtlı Üye
4 büyük meleğin isimleri yazıyor ve tablonun içinde sayılar var ama n için olduğunu anlayamadım.

dayis

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim arkadaslar. Kurtulmak istiyorum ama iyi birseyse eger diye korkuyorum. Peki bunu nasıl yok edebilirim?

Ori

Kayıtlı Üye
tesekkur ederim arkadaslar.. kurtulmak istiyorum ama iyi birseyse eger diye korkuyorum.. peki bunu nasıl yok edebilirim..

Urum genelde denize atmayı tavsiye eder. Yanlış hatırlamıyorsam sirkeli suda yıkamakta vardı.

dayis

Kayıtlı Üye
Acıkcası uzerimde buyu oldugundan emin gibiyim ama en azından bir tanesinden kurtulayım diyorum. :D Aslında atmak bir yana o kolay ama bu ne onu daha cok merak ediyorum..

mahir123

Kayıtlı Üye
Besmele + 4 melek ismi + nur müjdecisi bir ayet. Bu vefkin hiçbir zararı yok hatta faydası var. Şunu unutmamak gerekir ki iyi varken kötü , kötü varken iyi hareket edemez aynı ortamda. Bu sebeple bu vefkteki esmaların değerlerinin çok yüksek bir azamete sahip oldukları için hiçbir zararının olmadığını adım gibi söyleyebilirim.

Eğer bir vefki etkisiz etmek isterseniz , sirkeli bir suya o vefki koyunuz, haftada hergün sabah güneş doğarken 21 besmele ve akşam batarken 21 besmeleyi sirkeli sudaki vefke okuyup nefes ediniz. 7 gün sonra iptal olacak yani etkisiz hale gelecektir.

dayis

Kayıtlı Üye
Yok ettim nispeten daha iyiyim. Tesekkurler hepinize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...