bakır yaktıktan sonra???

sinsi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bana vakit ayırdığınız için teşekür ederim.Elimde bakır ile yapılan bi aşk uygulaması var ama aklıma takılan şey bakırı ateşe attıktansonra ne yapıcam ve bakır folyo olurmu? uygulama tam olarak söyle

bir parça bakır üzerine sevdiğinizin ismini 7 kez yazıp ateşe atın .
teşekürler

duygu12345

Kayıtlı Üye
ilk defa duydum bunu büyümüdür bu ayrıca doğruluğu kesinmi bir şeyler öğrenirsen payşalırsan sevinirim.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Birden çok ateş büyüsü var ama buna benzer aşk büyüsü kağıtla yapılan bir büyü biliyorum ben denedim küçük etkiler yapıyor sadece denene bilir tabi bakır diyorsa bakır yapılmalıdır bakır derkende orada tarif edilmesi lazım edilmiyorsa enerjiniz ve düşünceleriniz önemlidir kendinize göre tasarlayın ama bence uygulamanız eksik..

canmert196

Kayıtlı Üye
uygulamaniz bencede eksik ve buyu yaparken anne adi sartir buyu tam hedefine gitmelidir.

gecce1

Banlı Kullanıcı
Sadece bakır'a isim yazarak olmaz, tılsım yazılması gerek bakır üzerine. Oda sizin işinize tabiyatınıza uygunmu onuda hesaplamak gerek ya ikinizde su grubu iseniz ateş tılsımı sizi mahveder.En basitinden anne isimleri sizin isimlerinizi bask ederek yıldız içerisine almanız gerek bide ona uygun hizmetliyi yazmanız saatini gününü hesaplamanız v.s

duygu12345

Kayıtlı Üye
baya zahmetli bir şeymiş arkadaşım en iyisi boşver yapma olucaksa böyle aşık olsun olmuyorsa sen kaybetmezsin ya :)

hsncn154

Kayıtlı Üye
Aşk büyüsü yapmak kötü veya küçümsenecek bir şey değildir aşkınızı sağlam tutmak içinde yapılabilir bu güzeldir aşkınız için bişeyler yapmanız ama bu uygulamanın etkisinin olmayacağı kesindir

duygu12345

Kayıtlı Üye
aşkımı bende sağlam tutmak isterim ama büyüyle sağlam tutulan aşk aşk değildir ki sonunda büyünün etkisi geçerse? yine kaybetmiycekmiyiz aşkımızı?

hsncn154

Kayıtlı Üye
Siz aşıksınız zaten çıkıyorsunuz ve bunu yaparak sahte bir aşk yaratmıyorsunuz yani temel var siz dahada güçlendiriyorsunuz

duygu12345

Kayıtlı Üye
şimdi anladım sanırm... fakat yapılışı zor gibi görünüyor

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Elinizdeki uygulama hayli eksik,sonuç alabileceğinizi sanmıyorum. Bakır konusunda bildiğim kadarıyla bakır levha kullanılır,folyo ince ve hemen yanar,ancak bu tarz uygulamalarda bir dua veya sözlü kısım olmalıdır.Bu kısım bakır ateşte ağır ağır yanarken yapılır.Tabiki ocak ateşi değil güldür güldür bir soba veya şömine kullanmalısınız.

Diğer arkadaşlarımızın yorumuna gelince;aşkı sağlam tutmak,çiftleri baıştırmak vb durumlarda büyü uygulamalarına aslında genel anlamda aşk büyülerine sıcak bakmıyorum. Bir çiftin arasını bozmak için yapılmış bir büyüyü çözmek harici bu uygulamalar bana pekte etik gelmiyor.Taktir sizin uygulamayı siz yapacaksınız ama şunu da göz ardı etmeyin derim; Aşkı güçlendirdiniz,bağı arttırdınız ya zamanla ayrılmak isterseniz?Aşk insanı en güzel terbiye eden duygudur,aşkta elde edilen mutluluktan ziyade kendimizi değiştirmemiz konusunda aşktan ve ilişkilerin sonundan çıkan sonuç kadar yararlısı yoktur.Karakterimizdeki çoğu şeyi ikili ilişkilerimiz sonucu farkeder ve düzeltiriz.Fazla fedakar olmak,kendini ihmal etmek veya fazla sorumsuz olmak gibi:)O ilişkinin devam etmesinin hayırlı mı şer mi olup olmadığını bilemeyiz.Hayırlısı bitmesiyse yaptığınız kuvvetlendirme neye yarayacak?Galiba bazen kabullenmek gerek.Taktir ve tercih sizlerin.

İyi forumlar