Bu tür şeyler hakkında

katana96

Banlı Kullanıcı
Herkes e merhaba bilgin üyeler ben bu forumda yeni takılmaya başladım ve bu cadı olmak şeytan çağırmak anlaşma yapmak gibi şeylerin gerçek olduguna inanmaya başladım ve bende böyle şeyler yapmak istiyorum isteme amacım ise güç para gibi şeyler sizce ne yapmalıyım lütfen bana yol gösterin bana yardım edin.

memories

Kayıtlı Üye
Açık sözlülüğünden dolayı tebrik ediyorum ama bu açıklaman bir o kadar da cahilce bunuda belirtmem gerekir.Cahil olduğun konular hakkında da bilgi arayışı zahmetine girmeden direk hazırcılık yapıp insanlardan bu konuda istekte bulunmanda hem kendine hemde burdaki kullanıcı ve yöneticilere saygısızlıktır.Siz ve sizin gibilerden, forumdaki binlerce konudan ilgili olduğunuz konuları takip edip sonuç alamadığınız noktalarda sorular sormanızı bekliyoruz.Ayrıca sizin isteğiniz türden bir yaklaşımın bu hassas konularda kendini komik duruma düşürme ve zarar görmekten başka bir sonuç alınamadığınada defalarca vurgu yapıldı.Forumu takip ettiğinizi belirtmişsiniz ama yeterince dikkat etmediğiniz, açtığınız konu ve istekden belli oluyor.Biraz bilgi edinmeyi vede kendinizi yetiştirmeyi denemenizi tavsiye ederim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Herkes e merhaba bilgin üyeler ben bu forumda yeni takılmaya başladım ve bu cadı olmak şeytan çağırmak anlaşma yapmak gibi şeylerin gerçek olduguna inanmaya başladım ve bende böyle şeyler yapmak istiyorum isteme amacım ise güç para gibi şeyler sizce ne yapmalıyım lütfen bana yol gösterin bana yardım edin.

Forumda cadılık, wicca, maji vb ilgi duyduğunuz konularla ilgili bolca bilgi mevcut onları en geriden bugüne doğru okumaya başlayın.
Ayrıca dilerseniz enerji okulu bölümünde perşembe günleri tüm üyelere açık şifa enerjisi çalışması var, ilk adım olarak düşünün ve ona da katılmaya çalışın mümkün oldukça