yardım edebilirmisiniz

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim bir arkadaşım önerdi sitenizi üye oldum bende

Sorunum gece yatarken gözlerimi kapattığımda ,sanki film izlermiş gibi kar olan bir dag görüyorum .
Uyanıgım kesinlikle cok hosuma gidiyor ve gözlerimi acmıyorum acarsam gidecegini biliyorum cünkü , böyle kar yagmıs dağlar var yavas yavas yan
tarafa dogru geçiyor film gibi .

Ertesi günde saat tahminime göre 5 gibi kral tvde Erdem Kınay-Duman

şarkısı cıkıcakmış gibi hissettim mutlu oldum birden bire dedim kendi kendime aç aç hemen cıkacak birden bire cıktı tuhaf bir histi
bu hislerimi kuvvetlendiremezmiyim bir yöntem varmı ? peki bu hisler nerden geliyor nasıl kontrol edebilirim

son olarakda gözlerimi kapattıgımda film gibi izledigim karlı daglar bi kaç gündür olmuyor göremiyorum nasıl tekrar görebilirim ve bunun acıklaması nedir ? şimdiden teşekkür ederim

alin

Kayıtlı Üye
Sayın akuuma, bahsettiğiniz sadece görü şeklindeki durumlar, duru görünün ilk adımları olabilir. Emin olabilmek için ilerleyebilmeniz ve görülerinizden zamanla geleceğe dair gerçekleşen parçalar deneyimlemeniz gerekir. Şu haliyle tam yetenek denilemese de başlangıcı ya da yatkınlık olabilir ve duru görü konularını araştırarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yine bahsettiğiniz duru sezi, duru bilir tarzı bir durum anladığım kadarıyla (şarkıyı tahmin etme). Bu durum az çok hepimizin başına gelir, aslında insan doğasında olan yeteneklerdir. Çok sık ve kullanabilir halde olması durumunda, kalıcı yetenek olarak görebiliriz. Neden yaşandı, neden yaşanmıyor sizin bulabileceğiniz durumlar, buradan yaşantınızı, görüp geçirdiklerinizi bilmeden, yardımcı olamayız. Çoğu kere benzer sorular http://www.gizlimabet.com/forums/544-Psişik-Yetenekler verdiğim psişik yetenekler konu başlığı altında sorulmuştu. Hem cevaplar, hem de dilediğiniz konularla ilgili kendinizi geliştirmek için göz atmanızı öneririm.

Sevgiyle...

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
Sayın akuuma, bahsettiğiniz sadece görü şeklindeki durumlar, duru görünün ilk adımları olabilir. Emin olabilmek için ilerleyebilmeniz ve görülerinizden zamanla geleceğe dair gerçekleşen parçalar deneyimlemeniz gerekir. Şu haliyle tam yetenek denilemese de başlangıcı ya da yatkınlık olabilir ve duru görü konularını araştırarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yine bahsettiğiniz duru sezi, duru bilir tarzı bir durum anladığım kadarıyla (şarkıyı tahmin etme). Bu durum az çok hepimizin başına gelir, aslında insan doğasında olan yeteneklerdir. Çok sık ve kullanabilir halde olması durumunda, kalıcı yetenek olarak görebiliriz. Neden yaşandı, neden yaşanmıyor sizin bulabileceğiniz durumlar, buradan yaşantınızı, görüp geçirdiklerinizi bilmeden, yardımcı olamayız. Çoğu kere benzer sorular http://www.gizlimabet.com/forums/544-Psi%C5%9Fik-Yetenekler verdiğim psişik yetenekler konu başlığı altında sorulmuştu. Hem cevaplar, hem de dilediğiniz konularla ilgili kendinizi geliştirmek için göz atmanızı öneririm.

Sevgiyle...

cok teşekkürler dün akşam konuyu açtıktan sonra tekrar denedim şöyle oluyor gözlerim kapalıyken kendi kendine acılıyor ve biseyler görmeye baslıyorum kısa kısa görüyorum net görebilmem için ugrasıyorum ama olmuyor kesik kesik görüyorum gözlerim kendi kendine acılıyor durduk yerde bunun anlamı nedir peki