varlık çağırma tehlikeli denemelerden birisi...

striker

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belki bilirsiniz, gördüğüm her daveti uygulayan birisiydim, bayağıdır davet yapmıyordum,
geçenlerde kendi karma bir ritüeli denedim, tamamen karma bir yöntem, amacım sadece konuşmaktı.
başka hiçbir niyetim yoktu herzaman ki gibi yine konuşma olmadı.
bu sefer ilk defa çok değişik olaylar meydana geldi,
evin bir çok camı kırıldı, oda kapılarının 2 sinin camı kırıldı, kapılarda delik açıldı, wc kapısında özellikle pinpon topunun geçeceği kadar bir delik açıldı, kapı menteşelerinin hepsi yarıldı. mutfaktaki birçok tencerenin kulplarıda kırıldı, üstelik mutfak lavabosu kırıldı.
tamamen parça oldu, wc aynasından tutun bütün aynalarda kırıldı, elektrikle çalışan süpürge, tost, fön çamaşır makinası, hepsi yandı,
inanılır gibi değil, ev hurdaya döndü bir anda, bunlar sadece kabataslak aklıma gelenler, ama kapılarda açılan delikler , özellikle o deliğe gece bakınca negatif etkileniyorum. bunların hepsi ard arda olunca, hiçbir anlam veremedim. sanırım boyumu aşan işlere burnumu soktum.
pazartesi gününün padişahını davet ettim.

yorumlarınıza bırakıyorum saygılarımla...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar belki bilirsiniz, gördüğüm her daveti uygulayan birisiydim, bayağıdır davet yapmıyordum,
geçenlerde kendi karma bir ritüeli denedim, tamamen karma bir yöntem, amacım sadece konuşmaktı.
başka hiçbir niyetim yoktu herzaman ki gibi yine konuşma olmadı.
bu sefer ilk defa çok değişik olaylar meydana geldi,
evin bir çok camı kırıldı, oda kapılarının 2 sinin camı kırıldı, kapılarda delik açıldı, wc kapısında özellikle pinpon topunun geçeceği kadar bir delik açıldı, kapı menteşelerinin hepsi yarıldı. mutfaktaki birçok tencerenin kulplarıda kırıldı, üstelik mutfak lavabosu kırıldı.
tamamen parça oldu, wc aynasından tutun bütün aynalarda kırıldı, elektrikle çalışan süpürge, tost, fön çamaşır makinası, hepsi yandı,
inanılır gibi değil, ev hurdaya döndü bir anda, bunlar sadece kabataslak aklıma gelenler, ama kapılarda açılan delikler , özellikle o deliğe gece bakınca negatif etkileniyorum. bunların hepsi ard arda olunca, hiçbir anlam veremedim. sanırım boyumu aşan işlere burnumu soktum.
pazartesi gününün padişahını davet ettim.

yorumlarınıza bırakıyorum saygılarımla...

Forum siz davet yapmadan önce ilk davetinizi yapmadan önce sizi en başından uyarmışlardı ya iş daha kötü olsaydı .. Varlık çağıran kişinin bir amacı olmalı gelen varlık o amacı anlar çünkü ..Yok sadece konuşmaksa amacın varlık boşuna çağrıldığı için sinirlenir .. Varlık çağıran kişinin amacı olması lazım ve belirli seviyede enerjisi ..Siz kendinize bakmadan üst seviyeli varlık çağırmaya çalışmışsınız ..Pirinç olmadan pilav yemeye çalışmışsınız umarım anlamışsınızdır bu sözümü :) sevgiler ve saygılar :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Varlık sinirini cansız aletlerden,eşyalardan,kapıdan çıkarmış :D
Neyse ki size bir şey yapmamış ama ilerleyen günlerde faturasını da size çıkartır emin olun .
Bir de açılan kapıyı kapattınız mı , yani varlığı kovdunuz mu ?
Bu kadar ilerlemişsiniz, size tavsiye summon spirits alanlarında bilgi sahibi olmanız lazım , Geotia,grimore , summon spirits kitapları var onları inceleyin, en azından biraz pratik yapın . Şahsen o alanda hiç bilgim yok ama az çok geotia daki bilgiler bellidir. Onlar üzerinde araştırmalar yapmanızı tavsiye ederim .

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Kusura bakma ama sırf konuşmak için pazartesinin padişahını çağırmak nasıl bir mantıktır arkadaşım :D

duygu12345

Kayıtlı Üye
iyi atlatmışsın ya sana ve ailene zarar verseydi? bence rahatsız etme uğraşma bunlarla kendine ailene yazık edersin musallat olurlarsa.

azdaka

Kayıtlı Üye
ucuz atlatmışsın ya çarpsaydı :D

BlueS

Kayıtlı Üye
Konuşmak için daha güçsüzlerini çağırabilirdin. Abartmışsın, hemde baya bir abartmışsın. Deneyimli olmadan ve koruma yapmadan çağırdıysan, çok daha büyük bir hata.

sebepsin

Kayıtlı Üye
Garip bir yorum olacak benimki ama günlerin padişahı olduğunu okumuştum da inanmamıştım aslında bu konudan anlıyorum ki gerçeklermiş :) Önceki yorumlara katılıyorum maddi zararla kurtulduğuna dua et. :)

mecra

Kayıtlı Üye
Pazartesi sendromu cinlerde de varmis :D
Ugrasma derim. Denemis biri olarak konusuyorum kendinden baskalarina da zarar gelebilme olasiligi var.

striker

Kayıtlı Üye
yorumlarınız için tşk ederim.
aslında bu deneyimimin nedeni, normal varlıklarla hiç iletişim kuramadığım içindi,
dillerini ve konuşmalarını bir türlü anlayamadığım yada o enerji olmadığı için, bir konuşma tarzı olay olması için davetleri gerçekleştirdim,
o varlıklar yani daha güçsüz olanlarından bir sonuç alamadığım için, bir üst kademeye cıktım. bu varlıklar hakkında henüz bilgi sahibi tam olmadığım için net bilgiler yazamayacağım ama sanırım çok agresifler.

geri yolladınmı diye soran arkadaşlar var, herhangi bir çalışma yapmadım, sadece davet ettim, gitmeleri için hiçbirşey yapmadım,
ben anlamaya kendi bakış açımla çözümlemeye çalışıyorum bakalım inşallah hayırlısı olur.
sadece çok değişik bir olay oldu, bu aşırı hoşuma gitti, bunu sizle paylaşacağım.
müsait bir zamanımda,
tşk ediyorum

sebepsin

Kayıtlı Üye
striker büyük bir merakla yazacaklarınızı bekliyorum.:)

striker

Kayıtlı Üye
tşk ederim bende olayın muhatabından son bilgileri alıp yazıyı öyle paylaşmayı daha uygun olarak görüyorum.
sizlere sunacağım kısa sürede.

albus

Kayıtlı Üye
Evim evim güzel evim değil canım canım güzel canım diyorsun heralde :D

striker

Kayıtlı Üye
sayın albus atalarımız merak konusunda çok uyarı niteliğinde sözler söylemişler ama merak duymadan da yapamıyorum.
o duyguları yasayınca insan daha fazlasını istiyor, görmek yetmiyo konusmak, bakalım konusunca ne isteyeceğim, insanoğlu doyumsuz bir varlıktır.
şimdilik sadece konusmak niyetim :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
sayın albus atalarımız merak konusunda çok uyarı niteliğinde sözler söylemişler ama merak duymadan da yapamıyorum.
o duyguları yasayınca insan daha fazlasını istiyor, görmek yetmiyo konusmak, bakalım konusunca ne isteyeceğim, insanoğlu doyumsuz bir varlıktır.
şimdilik sadece konusmak niyetim :)

Büyük ihtimal bu yazılanları okuyor :D Hayırlısı olsun.

Ü

Üye silindi 15237

Tavsiyem hiç bulaşma bende bir zamanlar bulaştım sonunu hiç sorma.

AJA

Elit Üye
Ne isteyeceğinizden önce ne ''isteyeceğini'' düşünseniz daha sağlıklı olur sizin açınızdan..