Korkularım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

donzula

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bahsedip bahsetmeme konusunda kararsız kaldım belki dalga geçersiniz diye ancak doktorlarda çözüm bulamadığımdan yazma gereği duydum. Başımdan varlıklarla ilgili bi olay geçmedi ama bu konuda hep korkularım var. Geceleri evde yanlız olduğum zaman uyuyamıyorum sabah güneşini görmeden ne kadar uykum olsada uyku tutmuyor. Psikoloğa da gittim bu sebepten ancak bi işe yaramadı sadece aldığım uyku ilacının dozunu arttırdı ki onlarda uyutmaya yetmiyor artık. Bu problemime nasıl bi çözüm bulabilirim ? Akşamları yatmadan önce sürekli dua okurum ama bu da korkumu yenmemde etkili olamadı. Ayrıca varlıkların ne gibi zararları olabilir ? Filmlerde izlediğimiz gibi kolumuzun, bacağımızın yerini değiştirebilceklerini düşünmüyorum :) Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar düzgün bi uyku uyumayalı gerçekten uzun zaman oldu.Belirtmem gerekir evimde bi oda var kışın kullanamıyorum soğuk olduğundan ama o odada olduğum zaman hiç bir uyku problemim olmuyor çok rahatla uyuyorum.Şimdiden teşekkürler.

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Geceleri yatmadan önce bir gece lambası al onu açık tutarak yat. Dualarını da ihmal etme. Benim de senin gibi problemlerim vardı. Gece lambası yetmezse ışık açık yat. Git gide ışık miktarını azalt. Gözünü açtığın zaman aydınlık olması seni bir nebze olsun rahatlatacaktır. Senin korkun varlıklar değil, karanlıkta beyninin sana gösterdiği yanılsamalar. İyi forumlar dilerim.

donzula

Kayıtlı Üye
Yorumun için teşekkürler :) ama beni yanlış anlamışsın sanırım ben bi şeyler görmüyorum sadece korkuyorum ışığım da hep açıktır sadece yalnız kaldığımda korkuyorum hep aklıma cin vs. şeylerr gelio ama hiç bi zaman görmedim.

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Tamam işte. Ben de bundan bahsediyorum. Sorun sende değil. Beyninle ilgili. Dur tahmin edeyim. Beynin ne zaman yalnız olduğunu algılarsa o zaman içine bir korku düşüyor değil mi? Ama sadece yalnız kaldığın zaman oluyor. Etrafına kulak kesiliyorsun.

donzula

Kayıtlı Üye
Bir nevi ama yanlızca gece 12'den gündoğumuna kadar

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Beynini olabildiğince meşgul tutmaya çalış. Tek mi yaşıyorsun? Tek yaşıyorsan bir ev arkadaşı edin.

donzula

Kayıtlı Üye
Tek yaşamıyorum ancak genelde tek kalmak durumundayım. Yani amacım kesin bi çözüm bulmak hayatımın her döneminde birileri bnmle olamaz dediğim gibi psikoloğa falan da gittim ama çözüm olmadı.

gümüş

Kayıtlı Üye
Şimdi soğuk olduğu için kullanmadığınız ama diğer zamanlarda orada uyuduğunuz zaman korkmadığınız bir odadan bahsetmişsiniz, o odadan dokunduğunuzda size en sıcak his veren herhangi bir objeyi şimdi uyumak için kullandığınız odaya, yastığınızın yatağınızın yakına almayı deneyin. Rahatlatıcı etkisi olabilir

donzula

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sayın Gümüş bu dediğinizi denicem umarım bi etkisi olur.

janet

Kayıtlı Üye
Zamanla geçer. Dönem dönem herkeste olmuştur. Bir ara gençken çok korku filmleri seyrederken bende de olmuştu, izlemeyi bıraktım kendiliğinden geçti. Varlıklarla ilgili hiç bir şey okuma ve düşünme, geçer

ipekböcegi

Kayıtlı Üye
Yatmadan önce 1000 kere lailaheillallah de. Şeytan demene müsade etmicektir.hemen uyutur seni merak etme .

duygu12345

Kayıtlı Üye
arkadaşım bendede sadece geceleri oluyor karanlıkta uyumuyorum loş ışıkta yatıyorum ve benim bebekken takılmış olan ayetel kursim var küçük bir kabın içinde uyurken hep elimde tutuyorum dualarımı okuyorm içimden kötü şeyler geçtiğinde allaha sığınıyorum ve uyuyorum. sende sana iyi gelecek koruycağına inandığın bir obje nesne al eline uyumayı dene ben böyle aştım...

canmert196

Kayıtlı Üye
Nefes egzersizi yaparak uyu.Kendine telkinde bulun olumlama yap varliklarla bizler ayri alemlerdeyiz gibi olabilir.zamanla korka korka korkmamayi ogrenirsin:)

ptaah

Kayıtlı Üye
korkunla yüzleş.korkunu kabul et.sevginin ışığını yay.hayatta herşeyin olabileceğini kabul et. Korkunla kprtuğunla dalga geç.kendine bir uğraşı bul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...