Bana ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilmiyorum okuyanlarınız var mıdır? Daha önce varlıklar tarafından rahatsız edildiğimi bu sitede size belirtmiştim. Aradan neredeyse 1 sene geçti.. ve ben artık şükürler olsun ki rahatsız edilmiyorum. Daha önceki yazımda belirttiğim alnımdan öpen şahıs hala benim yanımda ve hala varlığını hissedebiliyorum. Beni 1,5 sene içerisinde çok rahatsız eden bir şey oldu ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Her şey bir rüya ile başladı aslında. Annemle uyuyordum. Rüyamda karanlık bir yerdeyim. altımda sütun gibi bir şey var. Sütun çok yüksek ben üstündeyim ama sütuna tam oturmuyorum. Uçuyorum sanki. Etrafım tamamen karanlık. Yoga pozisyonundayım gözlerim kapalı. Bir şeye odaklanmışım ne olduğunu bilmediğim. Birden bir ışık beliriyor. Işığa doğru koşmaya başlıyorum. Tam ışığa ulaşıyorum her yer aydınlık, birden ışıklar kapanıveriyor. İki tane kocaman kırmızı göz görüyorum. O şokla uyandım. Yani demek istediğim uyandığımdan çok eminim. Uyandığımda her şeyi kırmızı ve kırmızının tonlarında görüyordum.Tahmini olarak 5 saniye uyanık kaldım. Sonra kendimden geçmişim. Sabah uyandığımda bende bir gariplik vardı. İlk haftalar bir şey hissetmedim. 1 ay sonra beynime durduk yere bazı görüntüler gelmeye başladı. Nasıl anlatsam bilemiyorum aslında ama elimden geldiğince izah etmeye çalışayım. Mesela arkadaşımla konuşuyorum. Kız bir şeyler anlatıyor bana. Cümlesinin yarısında çakıyorum ( ben çakma adını verdim neden bu adı verdiğimi anlayacaksınız.) Her neyse. Yarısında çakıyorum. Yaklaşık 1 dakika boyunca çakıyorum yani az bir süre değil bazı görüntüler görüyorum. Sonra kendime geliyorum cümle kaldığı yerden devam ediyor. 1 dakikalık görüntü görüyorum kendimden geçip ama kendime geldiğim zaman 1 saniye bile geçmemiş oluyor. Daha sonra bu gücümün farkına vardım. Gördüğüm şeyler gelecekten bir kesit gibiler. Henüz tam net göremiyorum sadece belirli kareler görebiliyorum. Bunları arkadaşlarımın iyiliğine kullanmak istedim. Bana bir soru soruyorlar mesela ben de soru hakkında çok düşünmüyorum ne zaman göreceğim belli olmuyordu ama gördüğüm zaman söylüyorum böyle böyle olacak dikkat et şunu yapma falan diye. Geçenlerde arkadaşın sevgilisi kızla pek ilgilenmiyordu. Kahve falı bakıyorduk. Birden ağzımdan şu cümle çıktı "Merve, karamel saçlı. Bu kıza dikkat et." 3 gün önce çocuk merve diye bir kızla facebook tan arkadaş oldu. Kız karamel saçlı. Ama ne zaman çakmalarımdaki görüntüleri birine söylesem göğsüm sıkışıyor. Nefes almakta güçlük çekiyorum ve garip bir titreme alıyor vücudumu. Dizi izliyordum. Birden göğsümde garip bir gümleme oldu ayağa kalktım elim ayağım birbirine girdi. Ne olduğumu bile anlayamadım. Ellerim damarlandı falan. Tüylerim diken diken oldu yani bu nedir bilmek istiyorum. Bir de o gördüğüm rüyadan sonra benim gözlerim siyahtı tamamen siyahtı yani şimdi rengi git gide açılmaya başladı. Arkadaşlar açıklayabilirseniz çok sevinirim. Bir de yeteneğim varsa geliştirmek istiyorum birileri yardımcı olursa çok memnun olurum. Hepinize iyi forumlar şimdiden. Bol aydınlanmalar. Bilgi sizinle olsun. Allah cahilleri sevmez. İnanmayanlara da saygım vardır. Onlar için de sözüm "Cahilleri, amacı olanlar sevmez." :)

Arkadaşlar sanırım bana inanmıyorsunuz ama gerçekten söylediklerim yalan değil. Acil cevaba ihtiyacım var benim. Gözlerimin fotoğraflarını koydum. Lütfen bir göz atın.

Yönetici notu: Kişisel fotoğraflarınızın eklenmesi yasaktır!

duygu12345

Kayıtlı Üye
gerçekten çok ilginç bence bir yeteneğinin olduğu kesin bunu doğru kullanmalısın ve araştırma yap bol bol.. tavsiyem bunu nasıl doğru şekilde kullanırsın araştır ve bul. gerçekten özel ve bir okadar zor bir yetenek. rüyadan sonra olduğu kesin ama iki göz görmeni hayra yorumlayamadım kendimce çünki kırmızılardı dedin bu simge neyin simgesi olabilir bnm aklıma o varlıklar geldi ama yinede bilgili insanlar yorumlarsa bizde fikir edinmiş oluruz :) ayrıca bir şeyler bulursan bizimle paylaş merak ettim.

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Gözlerimdeki açılmayı farketmişsindir sanırım. Bir tanesini 2009 daki bir fotoğrafımdan kestim. Diğeri yakın zamanda çektiğim bir fotoğraftan. İkisinde de flash var. Yani normalde siyah göz olmaz diyenler bence yanılıyor burdan onu da belirteyim. Aynı flash aynı makina ikisi de. Ama gördüğünüz gibi gözlerimde lekeler var. Siyahlıklar hala duruyor ama bir açılma var. Her yeri araştırdım bu tarz şeyler yaşayan birine rastlayamadım. Tek rastladığım şey ergenlerin ben vampirim gibi imaları oldu. O yüzden buraya yazmaya karar verdim.

duygu12345

Kayıtlı Üye
evet resme baktım açılma var.. bu gördüklerinden dolayıda olabilir beyin her şeyi algılıyor biliyorsun..m mutlaka açıklaması vardır fakat nedesem boş çünki ilk defa duyuyorum. arkadaşların vampir gibi bakar öcü gibi bakar çoğu insanlar bunu algılayamaz inanmaz hatta dalga geçip delirdin derler... onlar soyut düşüncelere tahamülü olmayanlardır yinede herkese bahsetme yeteneğin varsa kaybetmene neden olabilirsin. insanlarda deli muamelesi yapabilir bu yüzden sana inancak kişilere bahset ve araştırmalarına devam et.

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim elinden geldiğince dikkate alıp cevap verdiğin için. Birşeyler buldukça burayı güncelleyeceğim.

duygu12345

Kayıtlı Üye
rica ederim her zaman. bulduklarını paylaşırsan bende sevinirim :) inşallah bulursun

alin

Kayıtlı Üye
Sayın ridiculous, site kurallarımız gereği, üyelerimizin güvenliği sebebiyle, kişisel fotoğraflarınızın paylaşılması yasaktır.

Bilginize...

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ben de bunu dikkate alarak fotoğrafları kestim. :)

alin

Kayıtlı Üye
Şu an fotoğraflarınızı kaldırdık, aslında sizin için yüzünüzün görünmesinden daha da zararlı olabilecek, gözlerinizin belirgin olduğu fotoğraflardır. Bunun sebebini daha öncelerde de açıklamıştık. İyi niyetli olmayan kişiler tarafından, özellikle gözlerin göründüğü fotoğraflar kullanılabilmektedir(işlem yapılırken gözlerin görünmesi önemlidir) . Burasının parapsikoloji sitesi olmasını göz önünde bulundurursak, hiç paylaşılmamasını tercih ediyoruz.

Sevgiyle...

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Tekrar teşekkür ederim. Fotoğraflarımı bir daha paylaşmayacağım ve bu uyarınızı dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz. :)

gokcann01

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilginç bir durum fakat kırmızı gözler deyince aklıma direk kötü düşünceler geldi.Kendine dikkat etmen dileğiyle konuyu takip ediyorum.Merak ettim.

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Bir fikri olan olursa ben de bu merakımdan ölmekten kurtulacağım. :D Ben bile kendimi merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...