Varlıklı evi varlıklardan arındırmak için vefki tılsım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cinli bir evi cinlerden arındırmak için aşağıda tılsım koç derisi üzerine koçun kanıyla yazılır biraz geç oldu tam kurban zamanı kolay bulunurdu ama bulmak yine kodar zor değil hele bu ilette yakandıysanız herşey yapılır

yazılan deri katlanır dikilir evin duvarını göümülür yada hemen temele yakın bir yere gömülür

cinli evi cinden arındırmak için vefki tılsım

Şaman

Kayıtlı Üye
üst kısımdakiharflere dikkatli bakrtığımda şunu hatırladım genelde cin kaçırma muskalarında elif ha ve kef harfleri çok kullanılıyor ve nazara karşı muskaların hiç birinde kef harfi kullanılmıyor.vav harfi duyla ilgili ha harfi hava elementi ile ilgisi sanırım kovma amacı taşıyor.en altta ise hayır mührü var her türlü iyi işte kullanmak içindir ve harika bir tılsımdır.eline sağlık bu arada bu yazım tiini nerden buldun ya programı falan var mı?

bu arada koçla ilgili tılsımların cinler üzerinde çok büyük bir tesiri var mesela her cindarın boynunda eskiden koç boynuzundan bir parça bulunurmuş koç boynuzu ile yapılan bir tılsım daha doğrusu.aynı zamanda koş boynuzunun asılı olduğu eve cin uğramaz derler

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
tüh be bu yazıyı dün okusaydım yaylada her yer "zibil gibi " koç boynuzu doluydu!!

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Yeni evlenmişim.Yeni bir eve taşındım...Ev cinlerin istilasına uğradı.Bir hafta ne çektiğimi ben bilirim...Sonra Rabbim bir kapı açtı name-i peygamberi'yi buldum ve eve astım...Hamdolsun artık rahatız...Kurtulduk...Tavsiye ederim...

omlplt

Kayıtlı Üye
evt name-i peygamberın cok etkılı oldugu soylenıyor benım bas ucumda var ama ama ıste :(

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيْمِ

هَذَا كِتاَبٌ مِنْ مُحَمَّدٍ رَسُولِ اللهِ رَبِّ العَالَمِينَ إلَى مَنْ طَرَقَ الدَّارَ مِنَ الْعُمَّارِ وَالزُّوَّارِ وَالسَّائِحِينَ إلاَّ طَارِقاً يَطْرُقُ بِخَيْرٍ ياَ اللهُ. أَمَّا بَعْدُ فَإنَّ لَناَ وَلَكُمْ فِي الْحَقِّ سِعَةً فَإنْ تَكُ عَاشِقاً مُولِعاً أوْ فَاجِراً مُقْتَحِماً أَوْ رَاعِياً مُبْطِلاً فَهَذاَ كِتاَبُ اللهِ تَعَالىَ يَنْطِقُ عَلَيْنَا وَعَلَيْكُمْ بِالْحَقِّ إنَّا كُنَّا نَسْتَنْسِخُ مَا كُنْتُمْ تَعْمَلوُنَ وَرُسُلُنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ اُتْرُكُوا صَاحِبَ كِتَابِي هَذاَ وَانْطَلِقوُا إلىَ عَبَدَةِ اْلأصْنَامِ وَاْلأوْثاَنِ وَإلىَ مَنْ تَزْعُمُ أَنَّ مَعَ اللهِ إلَـهاً آخَرَ لاَ إلَـهَ إلاَّ هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إلاَّ وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإلَيْهِ تُرْجَعُونَ، حم لا يُنْصَرُونَ، حمعسق تُغْلَبُونَ حم وَالْكِتَابِ الْمُبِينِ تُفْرَقُ أعْدَاءُ اللهِ وَبَلَغَتْ حُجَّةُ اللهِ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قَوَّةَ إلاَّ بِاللهِ فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللهُ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ

buyrun name i peygamber bu %100 etkılı degıl ama bulundurmakta fayda var dıye dusunuyorum

fear

Kayıtlı Üye
urum kağıda yazsak işe yaramaz mı nerden buayım ben o malzemeleri :D:S

pirlepeli

Kayıtlı Üye
bu mühürdeki yılzız 6 köşeli çogu kitapta 5 köşeli hangisi dogru ben bianlam veremedim

can-dan

Kayıtlı Üye
Tılsımı ben de göremiyorum.Sadece kırmızı yazı görünüyor ama tıklayamıyorum. Yardım lütfen arkadaşlar...

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Urum tılsımı bir daha yüklermisin gözükmüyor..

Salaman

Banlı Kullanıcı
imam Gazali r.a. Havassul Kuran isimli kitabında der ki: Bir
cariye geceleyin kalkıp normalde bevl edilmeyen bir yere bevl
etmis ve sara olmus. Gazali o cariyeye sunu okumus:
Bismillâhirrahmânirrahîm. Tâhâ tâsîn tâ sîn mîm kâf hâ yâ
ayîn sâd yâ sîn vel kurânil hakîm. Hâ mîm ayîn sîn kâf nûn vel
kalem vemâ yesturûn.
Okuduktan sonra o cariyeden cin çıkıp uçup gitmis ve bir daha da
Allah c.c. ın izniyle geriye dönmemis.