psişik güçler cinler sayesinde mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melikeee

Banlı Kullanıcı
psişik güçler cinlerin enerjisini kullanmak mıdır? farkında olmadan onların gücünden yararlanmak mı ? insanların güçleri yok mu ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cinlerle uzaktan yakından alakası yok ...Psişik yetenekler herkeste bulunur ..İnsan zihnini kullanarak o yeteneklerini derinlikten çıkarıp kullanır ...Bu fikre nasıl sahip oldunuz anlayamadım ve hemen konu açmanın anlamı ney ? forumu araştırmadınız hiç galiba ... lütfen forumu araştırarak konu açın ...

AJA

Elit Üye
Aslında soru çok güzel.
Cevabına gelince şöyle;cinler sayesinde direk olarak diyemeyiz.Bilinçli olarak onlardan faydalanan medyum, falcı vs çok fazla..Bu haber,bilgi ve kişi hakkında bilgi alma gibi şeylerdir.Fakat bilinçsizce onların enerjilerinden faydalanma diye bir durum olmaz.Yani insanlar cinlerin enerjileri ile psişik güce sahip olmaz :) Parapsikolojinin her dalında onların enerjisini kullanma durumu da yoktur.Mesela telekinizi,levitasyon ve şifacılıkta onlardan faydalanılmaz.Bu dallar artabilir.Fal bakımı ve bunun gibi havvas ilminde kullanan çoktur onların enerjisini..
Sayın tai chi üyeler istediği soruyu kurallar dahilinde sorabilir,sizin sorgulamanız hoş olmamış hatta :)

İyi forumlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Aslında soru çok güzel.
Cevabına gelince şöyle;cinler sayesinde direk olarak diyemeyiz.Bilinçli olarak onlardan faydalanan medyum, falcı vs çok fazla..Bu haber,bilgi ve kişi hakkında bilgi alma gibi şeylerdir.Fakat bilinçsizce onların enerjilerinden faydalanma diye bir durum olmaz.Yani insanlar cinlerin enerjileri ile psişik güce sahip olmaz :) Parapsikolojinin her dalında onların enerjisini kullanma durumu da yoktur.Mesela telekinizi,levitasyon ve şifacılıkta onlardan faydalanılmaz.Bu dallar artabilir.Fal bakımı ve bunun gibi havvas ilminde kullanan çoktur onların enerjisini..
Sayın tai chi üyeler istediği soruyu kurallar dahilinde sorabilir,sizin sorgulamanız hoş olmamış hatta :)

İyi forumlar.

Benim söylemek istediğimi anlamadınız yöneticiler ve moderatörlerin dediğini dedim ben forumda binlerce konu mevcut bununla ilgili ... araştırmadan sorması emeksiz bilgiye ulaşmak ..

melikeee

Banlı Kullanıcı
anlamı ne mi? merak etmeyin baya bir bu konuları arastırıyorum bu sayfada da arastırdım ...geçenlerde biriyle konuştum ve farkında olmadan onlardan yardım aldıgımızı onların enerjilerinden yararlandıgımızı söyledi. kesin bişey yok sonuçta şüphe ettim ve bu konuyu açtım. dogrudan düşüncelerinizi bilmek istedim de bu kadar tepki vermenizi gerektiren bir şey yok

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
anlamı ne mi? merak etmeyin baya bir bu konuları arastırıyorum bu sayfada da arastırdım ...geçenlerde biriyle konuştum ve farkında olmadan onlardan yardım aldıgımızı onların enerjilerinden yararlandıgımızı söyledi. kesin bişey yok sonuçta şüphe ettim ve bu konuyu açtım. dogrudan düşüncelerinizi bilmek istedim de bu kadar tepki vermenizi gerektiren bir şey yok

Eğer sert tepki verdiğimi sanıyorsanız o konuda özür dilerim ama sert tepki verdiğimi zannetmiyorum..Psişi Yetenekler konusunda varlıklardan yardım almayız ..Ama Bazı ilimlerde alanlar vardır .. :) Psişik yetenekler insan zihninin insana kazandırdığı yeteneklerdir ilk başta o yetenekler çokken kulanılmaya kullanılmaya perdelendi ..Bunu kullanmaya başlayıp kendilerini geliştrenler varlıklarla görüşebilirler ama psişik yetenekleri varlıklardan almazlar :)

AJA

Elit Üye
Farkında olmadan ancak fal bakarken size parazit bir cin yardım edebilir :) Tabi hayrına değil..

codzombi

Kayıtlı Üye
Psişik yetenekleri varlıklardan alamazsın ama , varlıklar sana psişik yeteneklerini açığa çıkartmada yardımcı olurlar hem de fazlasıyla..
Bazı işte istisnalı durumlar var, miras varlık vb durumlarda bazı insanların psişik güçleri çok daha iyi oluyor. Çok yakın bir arkadaşımda bu durum mevcut..

Onların enerjilerinden de faydalanabilirsiniz. Tabi bu sizin varlıkla aranızdaki duruma bağlıdır.

ruhname

Kayıtlı Üye
Lakin insanlar cinler sayesinde çok güzel doğaüstü yetenekler kazanmaları da mümkün.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Ben pek cinler sayesinde olduğunu düşünmüyorum. Onlarında yaptıkları güçlerinde bi kaynağı var buda evrenin sırları arasında kalıyo. Cinler bir yerden bir yere saniyede gidibiliyo bu gücünde akışının sağlandığı bi denge vardır illaki. Meleklerde olabilir bu güç dengesini sağlayan güç :)

kiybele75

Kayıtlı Üye
hakikaten güzel soru benim fikri kanaatim psişik güç beyinlede alakalı benim kendi deneyimim saçma bulan olur yada olmaz iman tahtası denen noktada nefesim açıksa alıcılarım açık oluyor bazen çağırıyorum düşündüklerim geliyor nefret ettiğim insanları düşünmeye korkuyorum o an kötü duygulara iptal ediyorum.cinler var astral varlıkların senin yedi secerini bilecek güçteler bunu iyi üstadla deneyimledim ama psişik güç kattılarmı hayır o kendinden olan bişey deneyimdi çok güzel tecrübeydi üstadım nerdesin kayıpsın belki okurda görür :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Hayır kazanırlar :) çok üstün mertebeli ve güçlü cinler ile irtibatta olan insanlar kazanırlar .

Her ikinizde aynı yere şeyi kastediyorsunuz , kazanmak veya gelişmek . Yeteneği kazanmak kimse de bulunmayan yeteneğin ortaya çıkması , gelişme de körelmiş olan yeteneğin gelişim göstererek açığa çıkması , aynı şey :)

hsncn154

Kayıtlı Üye
Psişik yeneklerimiz bize beynizimin ve enerjimizin bir armağanıdır bu yüzden cinlerle yakından uzaktan alakası yoktur..

ruhname

Kayıtlı Üye
Her ikinizde aynı yere şeyi kastediyorsunuz , kazanmak veya gelişmek . Yeteneği kazanmak kimse de bulunmayan yeteneğin ortaya çıkması , gelişme de körelmiş olan yeteneğin gelişim göstererek açığa çıkması , aynı şey :)
Hayır farklı Örneğin : insanın havada uçabilmesi doğuştan bi yetenek değildirki bunu çalışmalar yaparak ortaya koysun o başka bi konu işte psişik yeteneklerle alaklı LAkin diyeceksin Levitasyon var bu geliştirir bu çok uzun bi süreç ve sabır gerektirirki bildiğiniz gibi parapsikolojide ki en zor olan uygulamadır dünyada levitasyon yapabilen az sayıda insan vardır cinler sayesinde bu ve benzeri yetenekleri kazananlar zaten kamera önünde asla gözükmezler bu onlar açısından tehlikeli Vel hasıl Kelam ikimizn söyledikleride birbiri ile uyuşmuyor aksine çatışıyor.

codzombi

Kayıtlı Üye
Hayır farklı Örneğin : insanın havada uçabilmesi doğuştan bi yetenek değildirki bunu çalışmalar yaparak ortaya koysun o başka bi konu işte psişik yeteneklerle alaklı LAkin diyeceksin Levitasyon var bu geliştirir bu çok uzun bi süreç ve sabır gerektirirki bildiğiniz gibi parapsikolojide ki en zor olan uygulamadır dünyada levitasyon yapabilen az sayıda insan vardır cinler sayesinde bu ve benzeri yetenekleri kazananlar zaten kamera önünde asla gözükmezler bu onlar açısından tehlikeli Vel hasıl Kelam ikimizn söyledikleride birbiri ile uyuşmuyor aksine çatışıyor.
Nerden biliyorsunuz dogustan yetenek olarak gelemeyecegini ?
Bazilarina gore de kolaydir her insan ayni ozelliklere sahip degildir.. Birde ustune levitasyonu cinler sayesinde yapiyor demissiniz de kanitiniz var mi acaba ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

Arkadaşım siz bu varlık işini çok abarttınız varlık sizde var olan yetenekleri üst seviyeye çıkarır ama sizde olmayan yeteneği vermez bazı anlaşmalarla verebilir ama her iletişime geçen kazamaz ve psişik yeteneklerin varlıklarla alakası yoktur psişik yetenekler zihnin hediyesidir :) Onu açığa çıkarırsanız ilerlerseniz varlıkları görebilecek seviyeye gelirseniz iletişime geçip daha da ilerleyebilirsiniz ..Levitasyon her insanda vardır yapabilir ama körelmiştir :) onu herkes başarabilir :) Kızıyorum zannetmeyin ama göz göre göre inat ediyorsunuz lütfen foruma bir bakın dediğimi anlarsınız :)

ruhname

Kayıtlı Üye
Arkadaşım siz bu varlık işini çok abarttınız varlık sizde var olan yetenekleri üst seviyeye çıkarır ama sizde olmayan yeteneği vermez bazı anlaşmalarla verebilir ama her iletişime geçen kazamaz ve psişik yeteneklerin varlıklarla alakası yoktur psişik yetenekler zihnin hediyesidir :) Onu açığa çıkarırsanız ilerlerseniz varlıkları görebilecek seviyeye gelirseniz iletişime geçip daha da ilerleyebilirsiniz ..Levitasyon her insanda vardır yapabilir ama körelmiştir :) onu herkes başarabilir :) Kızıyorum zannetmeyin ama göz göre göre inat ediyorsunuz lütfen foruma bir bakın dediğimi anlarsınız :)
.......... iyide arkadaşım ozaman neden benim en baştan yazdığım yorumu mu iyice okumadın psişik güçler cinler sayasinde kazanılmaz lakin cinler insana doğaüstü güçler kazandırır dedim ve sen yine inadını tuttu yok doğa üstü güç kazanamaz sadece var olan yetenekleri kazandırır dedin ....levitasyonuda
dünyada sayılı insanın başarabildiğide bi gerçek sadece 5 10 cm havaya kalkar kişi ve saniye içinde tekrar yere düşer.sen inat ediyorsun :)

ruhname

Kayıtlı Üye
Nerden biliyorsunuz dogustan yetenek olarak gelemeyecegini ?
Bazilarina gore de kolaydir her insan ayni ozelliklere sahip degildir.. Birde ustune levitasyonu cinler sayesinde yapiyor demissiniz de kanitiniz var mi acaba ?

doğuştan yetenek olarak geleceği eminimki nadir ratlanır kusura bakma ama sende yazdığım yorumu iyice okumadığın belli levitasyonun cinler sayesinde yapıldığını söylemedim havada uçmak gibi imkasnzı olan bazı olayları cinler insanlara bu yetenekleri kazandırabilir bundan da insanı üstünlük manasıda çıkarılamaz her cinle görüşende bu tür yetenekleri kazanamaz işin ehli olmalı ve yüksek mertebeli cinle irtibatta olmalıdır:.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...