Yasin Suresi ile Tesir Etmek

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yedi gece yatsıdan sonra yasini şerif okunur ve her yasinden sonra 1500defa ya seri yamücib esmaları okunur.Her yüzde birkere yaseri isra bi celbi filane binti filaneila muhabbeti filan ibni filan denirbi muhabbeti ve meveddeti denir arası acılan esler için kısa zamanda sevgi ve muhabbbet gelişir.Kesinlikle bu kişilerin evli olması gerek .

Şaman

Kayıtlı Üye
filane binti filane kısmında isteyenin adı ve anne adı
filane ibni filane kısmında hedefin adı konulmalı

shangri-la

Kayıtlı Üye
ya seri ya mucibi birlikte mi 1500 ayrı ayrı mı?fark eder mi?ayrıca sanıyorum okuyan bayan ise ilk kısımdaki bintiye adını koyacak.okuyan erkek ise ilk kısım ibni olacak?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
ya seri ya mucibi birlikte 1500 kez okunacak.

Şaman

Kayıtlı Üye
ya seri ya mucibi birlikte mi 1500 ayrı ayrı mı?fark eder mi?ayrıca sanıyorum okuyan bayan ise ilk kısımdaki bintiye adını koyacak.okuyan erkek ise ilk kısım ibni olacak?
isteyen ve uygulayan genelde kadınlar olduğu için isteyen kısmına kadının ismi ekleniş yani diyelim ki bir cümle şöyle olsun "filan kızı filanın muhabbetiyle flan oğla falan yansın" şimdi burda eğer bu büyüyü yapacak olan erkekse ve senin dediğin gibi oğlu geçen yere kendi adını koyarsa o zaman kendi kendine yapmış olmaz mı:eek:

shangri-la

Kayıtlı Üye
isteyen ve uygulayan genelde kadınlar olduğu için isteyen kısmına kadının ismi ekleniş yani diyelim ki bir cümle şöyle olsun "filan kızı filanın muhabbetiyle flan oğla falan yansın" şimdi burda eğer bu büyüyü yapacak olan erkekse ve senin dediğin gibi oğlu geçen yere kendi adını koyarsa o zaman kendi kendine yapmış olmaz mı:eek:

okuyan erkekse ilk kısım ibni ikinci kısım binti olur diye düşünerek yazdım.okuyanın cinsiyetine göre ilk cümlede ibni/binti,okunanın cinsiyetine göre ikinci cümlede ibni/binti.
netleşti şimdi teşekkürler şaman:)

snoopy

Kayıtlı Üye
neden evlilik şartı var kii ben evli diilim yapmak istiorum ne olcak şimdiii:lurk5::lurk5::boat::boat: