Sürekli Takip Eden Yırtıcı Kuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Nereye gidersem gideyim, şehirler arası seyahat yapsam bile sürekli gördüğüm bir doğan kuşu var. Kuş uzaklardan bir yerden hep beni izliyor. Gri ve beyaz tüyleri var. Yakınına hiç gidemiyorum çünkü ara ara bir an kendini gösteriyor sonra uçup gidiyor. Ne zaman yollara düşsem, kamp yapsam, pikniğe gitsem, şehrin tenha yerlerinde gezsem hep görüyorum onu. Aynı kuş olduğundan eminim. Bir kere Adıyaman'a bir ziyaret için 16 saat yol gitmiştim, her saat başı yol kenarında bir yerlere konmuş bana bakıyordu. Kuş bana huzur ve güven veriyor, cin yada benzeri bir varlık değil çünkü gerekli olan tüm korunma şartlarını sağladığım zaman bile gördüğüm oldu. Sizce bunun anlamı nedir?

sinsi

Kayıtlı Üye
kaçmak yerine yaklaşmayı deneseniz, korumanız var neden olsa belki korkmanıza gerek kalmicaktır.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
kaçmak yerine yaklaşmayı deneseniz, korumanız var neden olsa belki korkmanıza gerek kalmicaktır.
Kaçmadım hiç ondan. Hiç de korkmadım, ben öyle bir şey demedim, tam aksine yaklaşmaya çalıştım bir çok sefer ama bir an görünüp uçup gidiyor.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
yorumlar neden silindi acaba ? kimse bir açıklama yapmadı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...