ÖZel bir görme yeteneği

ruhname

Kayıtlı Üye
Özel bir Görme Yeteneği

Perşembe sabahı ,saban namazının sünnetiyle farzı arasında 100 DEFA YA SEMİ diye okuyun bir kaç hafta içinde hissiniz kuvvetlenecek, ön görüleriniz artacak, yalan söyleyen kişilerin yalanlarını göreceksiniz.
Bir nevi manevi bir gözle manevi bir kulakla bakacaksınız duyacaksınız.

bu kulak daveti değildir yanlış anlaşılmasın onunla uzaktan yakından alaksı yok sadece hislerinizi kuvetlendirecek.

=alıntı= bi arkadaş bunu denemiş herkese göre tesiri farklı şekilde olabiliyormuş 3 perşembe sabah namazı okunuyor üst üste bi kitaptan almış başka bi foruma yazmış ama kitabın ismi ne onu yazmamış.. Herkese başarılar şimdiden .

Kaynak: Miftahü'l Kulûb, Kalplerin Anahtarı, (Fethiye Evradı Bölümü) Mehmed Nuri Şemseddin Nakşıbendî, Bedir Yayınevi, 2001

görkem35

Kayıtlı Üye
Hmm bende yarın itibariyle başlıcam, sadece perşembe sabahları dimi. Birde cahilliğimi maruz görün sadece YA SEMİ mi denicek. Normalde okuduğumu anlarım ama bugün sorun var bende sanırım =)

Ghanhan

Kayıtlı Üye
Teşekkürler,
Bu sabah deneyeceğim.
İnşâAllah yapabilirim 3-4 hafta kâfi gelir aslında.
Ben işe yarayacağını düşünüyorum kesinlikle.
Yani kesin olur bencede içtenlik çok önemli.

Yâ Semi: Bütün cümle kainatı işiten, gören, bilen anlamına gelen Yüce Allah’ın ism-i şerifidir.

Denerim yaparım ve olmuşsa size cevap VERMEM ! Sizde buradan anlayın ki yaptım ve olmuştur. :)

Yönetici notu: Sitede ki paylaşım ve mesajlarınızda standart yazı rengi kullanmalısınız, renk ayarlarınızla oynamayınız!

elezya

Kayıtlı Üye
ben yaptım bugün güzel sonuçları bekliyorum

ruhname

Kayıtlı Üye
ayrıca davet diyor ya..korkacağımız bir şey olmaz değil mi ?
hayır davet demiyor kesinlikle kulak daveti falan değildir diyor iyi okuyun konuyu :) hiç bir zararı olmaz .

Hmm bende yarın itibariyle başlıcam, sadece perşembe sabahları dimi. Birde cahilliğimi maruz görün sadece YA SEMİ mi denicek. Normalde okuduğumu anlarım ama bugün sorun var bende sanırım =)
sadece perşembe sabah namazı
Ya Semi diye zikredilecek kusura bakma cevabım geç oldu ama :)

görkem35

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cevabın için, bu sabah kalkamadım :(( birdahaki perşembe uygulamaya başlıcam allahın izniyle =)

MasterMind

Kayıtlı Üye
Bu hergün okunsa olmaz mı sadece perşembe mi? Hem ben bundan önce semii-ül kaadir diye okurdum. Yani "Allahım hislerim anlayışım kuvvetlensin" gibi bir dua ettikten sonra böyle çekme arzusu gelmişti.

ironi

Kayıtlı Üye
özür dileyerek bir soru da ben sorsam...
perşembe sabahı derken perşembeyi cumaya bağlayan gecenin sabahı mı yoksa çarşambayı perşembeye bağlayan gecenin sabahı mı ?

ruhname

Kayıtlı Üye
estağfirullah perşembe günü sabah namazı yani bugün geçti haftaya denemek isterseniz deneyin :)

klaroline

Kayıtlı Üye
ben her perşembe yapıyorum böyle çalışmalar, kesinlikle işe yarıyor. deneyin derim özellikle dalgınlık ve uyuşykluk gibi özellikler de gidiyor. bir nevi farkındalık sahibi oluyorsunuz. ben hep yapıyorum...
sevgilerle...

Foras

Kayıtlı Üye
Aslında bence önemli olan buna inanmak yani gerçekten bu gerçek olmasa bile gücüne inanarak yaparsanız olması bence kolay bir şey gibi gözüküyor sonuçta iş kafanızda bitiyor :)

furkan40

Banlı Kullanıcı
Allah razı olsun bu tür paylaşımlar çok güzel :)

ruhname

Kayıtlı Üye