Tarot Kartlarındaki istikrarsızlık

borderline

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Yaklaşık 3 sene önce aldığım tarot kartlarımla nadiren, yılda 3 5 kez sadece kendime tarot bakıyorum. Şu an hayatımda bulunan sevgilim, hayatıma girdiğinden beri, tarot bakamıyorum. Bakamıyorum derken aslında şöyle izah edeyim, seçtiğim kartlarda inanılmaz bir istikrarsızlık var. Eskiden burcuma kadar çıkan her kartta bir bağlantı olurdu. Neredeyse çoğu zaman belirli kartlar çıkardı. Şu an tamamen olumsuz ve alakasız kartlar açıyorum. Sevgilimle az evvel tarot bakarken fark ettik, kartların altında, tasarımcısının ismi yazıyor. Ve sevgilimle aynı isme sahip.

Tamamen saçmalıyor da olabilirim mazur görün ama açıkçası tedirgin oldum, olduk. Sizce bu normal bir durum mu ? Yorumunuz var mıdır bu durumla alakalı ?

Teşekkür ederim.

Keira

Moderator
1. Uzun zamandır bakmıyorsanız, destenizle bağınız zayıflamış olabilir.
2. Bir başkasının enerjisi destenize geçmiş olabilir. (Örnek: Bir başkası dokunmuş olabilir.)
3. Desteden kart seçerken nötr davranamıyorsunuzdur. (Örnek: Duygularınız yoğun ise desteden kart seçerken aklınızdan şu kart çıksın, bu kart çıksın ya da inşallah böyle bir şey çıkar gibi düşünceler içerisindeyseniz bu seçtiğiniz kartların tutarsız olmasına neden olabilir.)
4. Gerçekten ilişkiniz olumsuzdur bu yüzden seçtiğiniz kartlar olumsuz çıkabilir.
5. Belki destenizin size anlatmak istediği hayatınızla ilgili önemli bir mesele vardır, sizi uyarmak istiyordur.

Sevgilerle..