lütfen yardım edin .. !

subzero31

Banlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar cok kötüyüm ölmeyi bile göze aldım dayanamıyorum sevgilimden ayrıldım bni cok seviyor bende onu ama anlasamıyoz bn yanlıs yaptım 2 3 kere oda tamamen beni sildi lütfen nasıl geri döndüre bilirim lütfen cok arastırdım pek yöntem bulamadım elimde vesikalık fotografı var sadece baskada bisey yok bide yazdıgı kagıt lütfen yardım edin ne olur

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
:( durumunuzu anlıyorum.. ama sana tavsiyem öncelikle ölüm intihar fikrini aklından çıkar, bu kimseye bir yarar sağlamayacak! ve sakın olaki büyüye sihire başvurma, Allahına dua et öncelikle. benimde başıma aynı durum gelmişti, ayrıldık barıştık defalarca.. bir ben döndüm bir o döndü, böyle sürüp gitti ve ayrılan hep o oldu. en son olarak artık pes etmiştim. askere gidecekti. ona askere gitmeden önce eski anılarımızdan oluşan video hazırladım ve bir muvize gerçekleşti benden nefret eden adam bana geri döndü :) dediğim gibi sabretmesini bileceksin, Allahına dua et, bekle.. sabır herşeyden önemlidir. tabiki ben sana git video hazırla demiyorum. benim video hazırlamamdaki amaç erkek arkadaşımın çok duygusal olması, anlıyacağın onu zayıf noktasından vurdum :) sende böyle yap zayıf noktasından en hassas noktasını bul ve işe koyul :) ve asla pes etme, unutma birşey zordur ama ASLA imkansız değildir :) baktın yine olmuyormu ozaman öyle olması gerektiğini düşün, belkide olmaması senin için daha hayırlıdır, hem daha kimler çıkar karşına böyle düşün ;) umarım yardımcı olabilmişimdir, farklı tavsiyeler istersen özelden mesaj yazabilirsin bana, sana yardımcı olmaktan zevk duyarım :) iyi forumlar :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
bu arada ilk başta okuduğumda intihar edeceğini sandım, onun için ölümü göze almışsın, o kısmı şu şekilde değiştiriyorum, kimse için ölmeye değmez emin ol :)

subzero31

Banlı Kullanıcı
tsk ederm ama yapıcak biseyim kalmadı gercektn hayata baglamama sebebimdi hiç bi sekilde geri döndüremezmiyim cok dua ediorum allaha ama sanmıorum geri gelecegini cünkü artık bitirdi kesinlikle biliorum

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
aynı şeyleri bende söylemiştim, bu kadar kolay pes etme :) sonuna kadar git derim :) çünkü en umutsuz olduğun anda beklenmedik bir mucize gerçekleşebiliyor dediğim gibi " Zordur lakin İmkansız değildir ;)

subzero31

Banlı Kullanıcı
msj attım özeline cok umutsuz ama cünkü tanıyorum dönmücegini biliorum bi yandan inanıyorum ama yapıcak biseym yok bilmiorum napcam

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
benim için en etkili büyü DUA'dır ve oldukça güçlüdür, bana göre sihir ve büyü aciz insanların başvurduğu bir yöntemdir.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Dünyanın her yerinde insanlar zulme uğruyor. Annelerine bacılarını gözlerinin önünde defalarca tecavüz ediliyor. Çocukları ve yakınları kucaklarında can veriyor. Evlatları şehit oluyor. Ellerinden hiçbir şey ama hiçbir şey gelmeden çaresizce ağlıyorlar. Babalar evlatlarına yiyecek bir lokma ekmek bulamıyor. Açlıktan onurlarını ezip hırsızlık yapmak zorunda kalıyorlar. Gırtlakları kesilmiş yüzlerce çocuğun, parçalanmış bedenlerin arasında hayata tutunmaya çalışıyorlar. Ve sen tutmuş sevgilim beni terk etti öldüm bittim diyorsun. İnsanlar ne tür acılar çekiyor nelere dayanıyor en ufak bi fikrin var mı? Yazıklar olsun!

subzero31

Banlı Kullanıcı
cok dua ettim bu hayatta hep kaybettim onu kaybetmeyim bari son care olarak burası geldi aklıma sizler

subzero31

Banlı Kullanıcı
Dünyanın her yerinde insanlar zulme uğruyor. Annelerine bacılarını gözlerinin önünde defalarca tecavüz ediliyor. Çocukları ve yakınları kucaklarında can veriyor. Evlatları şehit oluyor. Ellerinden hiçbir şey ama hiçbir şey gelmeden çaresizce ağlıyorlar. Babalar evlatlarına yiyecek bir lokma ekmek bulamıyor. Açlıktan onurlarını ezip hırsızlık yapmak zorunda kalıyorlar. Gırtlakları kesilmiş yüzlerce çocuğun, parçalanmış bedenlerin arasında hayata tutunmaya çalışıyorlar. Ve sen tutmuş sevgilim beni terk etti öldüm bittim diyorsun. İnsanlar ne tür acılar çekiyor nelere dayanıyor en ufak bi fikrin var mı? Yazıklar olsun!
bilmeden konusma istersen hiçbirseyi ne biliyon bnde belkim annemi kaybettim yada babam yok ne biliosun neler cektigimi heme ndugusala vurup yazıklar olsun diorsun bn hayata o kızla baglandım kaybetmek istemiom bnmde kimsem yok onunda

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bilmeden konusma istersen hiçbirseyi ne biliyon bnde belkim annemi kaybettim yada babam yok ne biliosun neler cektigimi heme ndugusala vurup yazıklar olsun diorsun bn hayata o kızla baglandım kaybetmek istemiom bnmde kimsem yok onunda

Lütfen konuşma şeklinize dikkat edin .. İmla kurallarını feci bir şekilde aşıyorsunuz forum kurallarını okuyun ! Kızıyorum zannetmeyin ama açtığınız konuda düzgün bir şey yazmamışsınız ve burada size yardım etmeye çalışan kişiye düzgün yazılar yazmıyorsunuz lütfen kurallara uyun :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
katılıyorum kardeşim, özelden konuşuyoruz daha dün ayrılmışlar, ayrıca biraz olgun olmalı ve önüne bakmalı insan. daha neleri çıkar karşına bir insana saplantı yapmanın alemi yok. sana yardımcı olabildiğim kadarıyla olacağım, sadece tavsiye vereceğim şunu da unutma ki insan neyi çok isterse o onun imtihanı olurmuş, belli ki sende bir imtihandasın.

subzero31

Banlı Kullanıcı
katılıyorum kardeşim, özelden konuşuyoruz daha dün ayrılmışlar, ayrıca biraz olgun olmalı ve önüne bakmalı insan. daha neleri çıkar karşına bir insana saplantı yapmanın alemi yok. sana yardımcı olabildiğim kadarıyla olacağım, sadece tavsiye vereceğim şunu da unutma ki insan neyi çok isterse o onun imtihanı olurmuş, belli ki sende bir imtihandasın.
kusura bakmayı hızlı yazdıgım için kelimeleri pek secemiorum kusura bakmayın öyle demek istemezdim ama ne biliyim onsuz kalmak zor geliyor sanki bi yanım yok bacagım degil bütün bedenim yok sanki ölü gibiiyim

albus

Kayıtlı Üye
Ölümü bile göze alman zaten hep kaybettiğini ve hep kaybedeceğini gösterir.
Çünkü öldürdüğün hayat senin hayatın değil, o beden senin bedenin değil. O sanat eserini sen yapmadın. Buna hakkın yok...
Eğer birbirinize sevgi ile bağlanmışsanız, geçmişinizde çok güzel şeyler yaşamışsınızdır.
Ona geçmişi hatırlat, psikolojide geçmişte yaşananlar iki insanı birbirine bağlayan en önemli etken olarak gösterilir.
Dark Angel gibi bir video olabilir, mektup yazabilir ya da konuşabilirsin.
Ona geçmişinizle saldır.

barçalı

Kayıtlı Üye
İmtihan imtihan sınavlar sınavlar alışacaksın bende aynı acıyı yaşıyorum 1 yıl geçti yüzünü bile göremedim aynı şehirde olmamıza rağmen bir gitti pir gitti ama insan hala seviyor unutulmuyor bu söz çok doğru insan çok neyi isterse o insanın imtahanıdır.Ben artık umudumu kestim dualar ettim sabahlara kadar telepati yöntemini denedim enerji gönderdim.Bırak geri dönmeyi aramadı bile demekki hayırlısı böyleymiş dedim bu şekilde yaşamaya alıştım bilirim gidenlerle ölünmez ama kalanlarlada yaşanmıyor anlayacağın 1 kaç kişiyle denedim ama olmadı unutturmadı.Çivi çiviyi de sökmüyor tek çare acıya alışmak ve hayırlısını dilemek

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Hayatını tek bir insana adarsan, o insanla beraber hayatını da kaybedersin. Sen bu dünyaya bi insanı sev diye gönderilmedin, sen bu dünyaya bütün insanlar için gönderildin. Aşık olma demiyorum, sevme demiyorum. Ama aç gözünü de şu dünyaya bir bak. hayat bir kişiden ibaret değil.

subzero31

Banlı Kullanıcı
haklsınız arkadaşlar kendime geldim biraz haklısınız dogru geri dönerse döner dönmesse kader der gecerim tsk ederm bilgileriniz için biraz kendimi topladım umarımda unuturum şimdi böyle yazıom ama içim neler dior

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Ona geçmişi hatırlat, psikolojide geçmişte yaşananlar iki insanı birbirine bağlayan en önemli etken olarak gösterilir.
Ona geçmişinizle saldır.
:D :D aynen öyle :) fakat karşıdaki kişi duygusal ve merhametliyse işe yarıyor, Her insanın zayıf bir yönü mutlaka vardır ;) buna dikkat etmek lazım.

subzero31

Banlı Kullanıcı
aynen öyle tsk ederm ilgin için bide bisey sorcam jupiterin günü saati nedir arastırdım ama persembe günü saati bulamadım bilgin varmı ablacım