Gözümü kapattıgımda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abazeus

Kayıtlı Üye
konu dogru yerdemi bilmiyorum ama bir kaç kere yaşadım yattığımda gözümü kapattıgımda aklımdan gecirdigim bi süre sonra kendi kendine gerceklesen aynı rüya gibi şeyler gördüm ve hatta bikeresinde kendi kendime güldüm ama uyumadıgımdan emindim...

Dimply

Kayıtlı Üye
Yazdığınızı tam anlamış değilim :)

AJA

Elit Üye
Hayal gücünüzü çok zorlamışsınız :)

Abazeus

Kayıtlı Üye
yani uyumuyorum ama gözümün önünde bişeyler canlanıyodu

donzula

Kayıtlı Üye
Uyku halinde olmadığı halde gözlerinin önünde bi şeyler gördüğünü söylüyor anladığım kadarıyla bu imajinasyona giriyor yani geliştirilebilir bir yetenek gözleriniz kapalıyken bile zihninizde bir şeyler canlandırıp bunları gerçekmiş gibi görebilirsiniz.Konuyu forumda araştırırsanız daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. İyi forumlar.

bendekiben

Elit Üye
yani uyumuyorum ama gözümün önünde bişeyler canlanıyodu

Korkulacak bir durum yok, bu imgeleme yeteneğinizden kaynaklanıyor.Her insanda olan sadece fark edilmeyi bekleyen bir yetenektir.Bununla beraber meditasyona devam eder ve egonuzdan arınarak, yani düşüncelerinizi susturararak bakmayı denerseniz bilinçaltına ulaşabilir ve hatta ilahi reberlik kanalına dahi ulaşabilirsiniz.Sevgiyle..

Abazeus

Kayıtlı Üye
Korkulacak bir durum yok, bu imgeleme yeteneğinizden kaynaklanıyor.Her insanda olan sadece fark edilmeyi bekleyen bir yetenektir.Bununla beraber meditasyona devam eder ve egonuzdan arınarak, yani düşüncelerinizi susturararak bakmayı denerseniz bilinçaltına ulaşabilir ve hatta ilahi reberlik kanalına dahi ulaşabilirsiniz.Sevgiyle..

16 yaşındayım ama bu dediklerin hakkında ve uygulama hakkında hiç bilgim yok

bendekiben

Elit Üye
16 yaşındayım ama bu dediklerin hakkında ve uygulama hakkında hiç bilgim yok

Sitede imgeleme ve meditasyonla ilgili birçok bilgi mevcut evrensel enerjilerden başlayabilirsin.Araştırırsan karşına daha çok bilgi yelpazesi çıkacaktır.Nefes teknikleri, meditasyon,çakralar öncelikli konular olsun.Kişisel gelişimde de farkındalıkla başlayabilirsiniz.

Abazeus

Kayıtlı Üye
Sitede imgeleme ve meditasyonla ilgili birçok bilgi mevcut evrensel enerjilerden başlayabilirsin.Araştırırsan karşına daha çok bilgi yelpazesi çıkacaktır.Nefes teknikleri, meditasyon,çakralar öncelikli konular olsun.Kişisel gelişimde de farkındalıkla başlayabilirsiniz.

teşekkürler söylediklerinizi arastırıp uygulamaya calısıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...