telepati yeteneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar, telapati yeteneğim olduğuna inanıyorum ve güçlendirmek istiyorum.. Fakat güçlendirmeden önce kesin emin olmam lazım nasıl emin olabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bence kesinleştirmekle hiç uğraşmayın, direk çalışmalara başlayın. :) Hem yeteneğiniz varsa zaman kaybı olmaz, yeteneğiniz ortaya çıkacaksa da hızlı olur.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bu konuda çok bilgili değilim önerebileceğim tek şey araştırma yapmanız.

sun shine

Kayıtlı Üye
merhabalar.
sitenize yeni üye oldum. son zamanlarda parapsikoloji konuları ilgimi çekmeye başladı ve bu siteye ulaştım.
benim sormak istediğim bir konu var telepati hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.
telepatik mesaj sayesinde bir insanda davranış değişikliği yapılabilir mi? mesela sevdiğiniz tanıdığınız bir insanın sizi araması mesajını gönderiyorsunuz o kişinin beynine, bu davranışı sürekli hale getirmek için telepatik mesaj doğru yol mudur?
biraz hipnozun konusuna giriyor gibi ama telepati ile ilgileniyorum ben daha çok.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
merhabalar.
sitenize yeni üye oldum. son zamanlarda parapsikoloji konuları ilgimi çekmeye başladı ve bu siteye ulaştım.
benim sormak istediğim bir konu var telepati hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.
telepatik mesaj sayesinde bir insanda davranış değişikliği yapılabilir mi? mesela sevdiğiniz tanıdığınız bir insanın sizi araması mesajını gönderiyorsunuz o kişinin beynine, bu davranışı sürekli hale getirmek için telepatik mesaj doğru yol mudur?
biraz hipnozun konusuna giriyor gibi ama telepati ile ilgileniyorum ben daha çok.
Soruyu konu halinde sormanız daha rahat olabilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...