rüyaya girme 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdbr

Banlı Kullanıcı
kadın için

pentagramın içine rüyasına gireceğiniz kişinin adını yazın dışına kendi adınızı

erkek için

o pentagramın köşesindeki şın harfi yerine başka bir erkek harfi kullana bilirsiniz tekrar kandi adını dışa gireceğin kişiyi içe sonra kağıdı üçgen olarak katla noylona sar yastıgın altına koy ben denedim oluyor fakat kişi bazen tam oarak hatırlayamıyor

usage

Kayıtlı Üye
erkek için yazdığınız pentagramı karşımızdaki kişi yani rüyasına girmek istediğimiz kişi erkekse onumu kullanacaz. cevaplarsan sevinirim.

mecra

Kayıtlı Üye
bu arada isimler türkçe mi yazılıo

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
erkek için ikinci tılsım kadın için ikinci tılsım etkilenecek kişinin cinsiyetine göre sizin cinsiyetinize göre değil

latin alfabesi yok (türkçe) unutun majikal anlamda türkçe yok bu soruyu sormayın artık

shangri-la

Kayıtlı Üye
sevgili urum,çok güzel tarifler vermenize rağmen sanırım genelde hepimizde arapça yazma problemi var.kend adıma konuşmam gerekirse bilmediğim bir dille yanlış bir şeyler yapmaktan da korkarım.eğer zahmet olmayacaksa ve mümkünse sadece okunarak dua,esma vb...uygulanan tarifler de verebilir misiniz arada?teşekkürler.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
erkek için ikinci tılsım kadın için ikinci tılsım etkilenecek kişinin cinsiyetine göre sizin cinsiyetinize göre değil

latif aşfabesi yok (türkçe) unutun majikal anlamda türkçe yok bu soruyu sormayın artık

arapça dersleri lazıııım :D

forgetfull

Kayıtlı Üye
yada yazamıyorsak sızın burda yazdıgınızı alıp yazıcıdan cıkartıp ıcıne ısımlerı yazasak gecerli olur mu

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
olmaz o murekkebi özel sekli özel öyle işeyi nasıl yapacaksınız. Herşeyi emek ister öyle fotokobi gibi olur mu yaws;)

forgetfull

Kayıtlı Üye
tükenmez kalemle olmuyo mu ille murekkepl mı gerek bılmedıgımız ıcın soruyoruz...tepkıye gerek yok sonuncta arapça yazmayı bılmıyoruz ondan sordum

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ya ben çok mu sert bir usluba sahibim anlamadım tepki vermedim. Tepki verecek bişey yok ki. Tükenmez kalemle olmaz. Safran mürekkebi felam lazım. Nolur bana tepkilisin demeyin kendimden şüphe etmeye başladım :(

forgetfull

Kayıtlı Üye
o zaman yapamıcam dsene burda bır yerde bulama öyle safran murekkebı fılan...neyse tepki göstermedin sen...:)

DreaMLife

Kayıtlı Üye
tarif güzelde malum arapça bende bilmediğimden yazamam edemem sizden başka tarifler rica ediyorum okunarak veya imgelenerek yapılcak şeyler paylaşırsanız çookk sevinirim :)

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Tesekür ederiz Sdbr! Ayrica sormak istiyorum Pentagramin etrafinda bir takim semboler harfler zanediyorum var.Arapca birseyler yaziyor herhalde nedir acaba orda yazan? Rüyasina girmek istenilen kisinin isminin arapca karsiligi Pentagramin göbegine yani ortasina yazilmasi gerekiyor diye tahmin ediyorum.

sdbr

Banlı Kullanıcı
hayır orda pentagramın köşesindeki şın harfi ve şın harfinin içinde q ya benzer bir şey var arapca bilmenize gerek yok ayrıca tükenmez kalemle yazabilirsiniz fark etmez

hira

Kayıtlı Üye
Evet hepsi arapça!! Urum buna bi çare bulsan:rolleyes:

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
sdbr ben bunu uygulayacağım fakat şundan emin olamadım rüyasına gireceğimiz kişinin adını pentagramın dışında kağıdın herhangi bir yerine yazabilirmiyiz yoksa kağıdın arkasına falan mı? kendi adımızı da yıldızın ortasındaki beşgensel bölgeye mi yazacağız? arapça mı yazacağız yoksa maji alfabeleriyle mi?

sdbr

Banlı Kullanıcı
aysari pentagramın ortasına rüyaya girelecek kişnin adı dışına sizin adınız maji alfabesi ile yaz belli yazılış kuralıyok istediğin gibi yaz

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Tükenmez kalemlerde dikkatli olmaniz gerekir özelikle islami uygulamalar ile alakali olarak söylüyorum,az miktarda alköl katkisi vardir.

lunatic

Kayıtlı Üye
bu şekilde pentagramın çevresindeki 4 boşlukta q harfine benzer şey var ama bir tek sağ üsttekinde yok.Şekilde sorun yok öyle gördüğümüz gibi değil mi urum?Birde mürekkep konusunda normal mürekkep kullanabilir miyiz?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bu şekilde pentagramın çevresindeki 4 boşlukta q harfine benzer şey var ama bir tek sağ üsttekinde yok.Şekilde sorun yok öyle gördüğümüz gibi değil mi urum?Birde mürekkep konusunda normal mürekkep kullanabilir miyiz?

evet bir tanesinde o "q" ya benzeyen harf yok.ne olur ne olmaz safran mürekkebiyle yazıcam ben.alkol katkısı olabilğir mürekkeblerin içinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...