şifa taleplerinizi bize iletin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
2009 ocak ayında şifa grubumuzun eğitimi bitecektir o tarihten itibaren yetişe bildiğimiz ölcüde şifa vermeye beşlayacağız taleplerinizi bize iletin çalışma yapamazsak yada geç yaparsak kusurumuza bakayın talepler az olursa herkeze yetişeceğiz

önceliğimiz çocuklardır sonra diğer kişilerin talepleri alınacaktır

kalpten_54

Kayıtlı Üye
ben hakan 10 yıldır psıkolojık ialaçlı tedavı oluyorum yardımcı olabilirmisiniz özel mesaj atın lutfen

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Neyle ilgili probleminiz. psikologik tedavi almanızın nedeni nedir yani. Duyusal bir boşluk mu. Yoksa başka bir şey mi özel mesajla da belirtebilirsiniz. Ona göre size bir çalışma ayarlayalım. Geçmiş olsun.

Sellenay

Kayıtlı Üye
Şifa derken reiki mi yoksa maji var mı?

xxbademxx

Kayıtlı Üye
banada yardım edermisiniz sitede yeniyim derdimi nasıl kime anlatacağım bende depresik ilaçlar kullanıyorum.özelimide alalen yazmak istemiyorum .İlginize emeğinize sağlık teşekkürler

lotus

Kayıtlı Üye
çok güzel bir uygulama, bu çalışmaya katılan herkese çok teşekkür ediyorum, umarım ihtiyacı olan herkes şifa bulur.

sir7634

Kayıtlı Üye
Bu siteyle yeni tanistim gercekten cok bilgilendirici bir site...Vede insanlari dogru yonlediriyorsunuz kendi adima size cok tesekkur ederim...

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
Bu siteyle yeni tanistim gercekten cok bilgilendirici bir site...Vede insanlari dogru yonlediriyorsunuz kendi adima size cok tesekkur ederim...

arkadaşla aynı düşünceleri paylaşıyoruz.. Gerçekten mükemmel bir site ve mükemmel bir topluluk..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
istekler anlaşılmıştır.

dido06

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar öncelıkle bu calısmalarda emegı gecen herkese tesekkurler ınsanlara yardımcı oluyorsunuz sorunumla ılgılı konu acmıstım ama buraya tasımamı söyledınız ıletıyorum sorunumu ınsallah fayda görurum emegınize ve bılgılerınız ıcın tekrar tesekkurler.

Ben bununla yasamaya artık alıstım ama gercekten cok zor oluyor sorun su: Uykuya daldıgım sırada bılıyorum o an uykudayım anıden bacaklarımdan ve ayaklarımdan bırsey benı cekıyor ve sarsıyor yatagın uc kısmına dogru o kadar sarsıyor kı gercekten ben cok sıcrayarak uyanıyorum sıddetlı sarsmanın etkısıyle yatak felan sallanıyor cunku vucudum refleks olarak zıplıyor sıcrıyorum uyudugum yerden sarsılıyorum ve uyandıgımda nefes alamıyorum kalbım agzımdan cıkacakmıs gıbı carpıyor bunlar 2-3 sanıyede oluyor anlamıyorum nasıl bır guc ınsan vucudunu bu kadar sallar yada gercekten solunum durması vs tıbbı bır seyse neden allah korusun tabı kötu bır sey olmadı bır cesıt sok gecıriyorum gıbı oluyor bedenım sıddetle hareket edıyor kırız gecıren bırı gıbı ama dedım ya cok kısa surelı ve uyku esnasında oluyor sorun sadece benım uyanmamı saglamak gıbı bır sey ondan sonra da daha uyuyamıyorum okuyorum dualar felan korku basıyor urperıyorum sabaha kadar korktugum ıcın kabuslar göruyorum.

Dun gece mısafırlikteydım ve yıne oldu ve ben haftanın ılk ıs gunu dudagım ucuklamıs kocaman sısmıs vazıyette gıttım gercekten bu sorunu yasıyorum kardesımle önceden aynı odadaydık odasını tasıdı nısanlım o da ögrendı bu durumu böyle nasıl uyuyacağız bu hep böyle mı olacak evlenınce felan seninle neden korkuyorsun demeye basladı ben zıplıyorum sıcrıyorum benım sıddetıme yanımda yatan da yatakta sallanıyor aynı seyı yasıyor bılgısı olan arkdaslar varsa lutfen ılgılensın.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkdaslar öncellıkle bu calısmalarda emegı gecen herkeze tesskurler ınsanlara yardımcı oluyorsunuz sorunumla ılgılı konu acmıstım ama buraya tasımamı söyledınız ıletıyorm sorunumu ınsallh fayda görurum emegınze ve bılgılerınız ıcın tekrar tesekkurler

ben bunla yasamaya artık alıstım ama gercekten cok zor oluyo sorun su:;uykuya daldıgım sırada bılıyorm o an uykudayım anıden bacaklarımdan ve ayklarımdan bırsey benı cekıyor ve sarsıryor yatagın uc kısmına dogru okadar sarsıyorkı gercekten ben cok sıcrayar uyanıyorm sıddetlı sarsmanın etklısıyle yatak felan sallnıyor cunku vucdum refleks olark zıplıyor sıcrıyorm uyudugum yerden sarsılıyorm ve uyandıgımda nefes alamıyorm kalbım agzımdan cıkacakmıs gıbı carpıyo bunlar 2 3 sanıyede oluyo anlamıyorm nasıl bı guc ınsan vucudunu bukadar sallar yada gercekten solunum durması vs tıbbı bıseyse neden allah korusun tabı kötu bısey olmadı bır cesıt sok gecıyorum gıbı oluyo bedenım sıddetle hareket edıyor kırız gecıren bırı gıbı ama dedımya cok kısa surelı ve uyku esnasında oluyo sorun sadce benım uyanmamı saglamak gıbı bısey ondan sonrada daha uyayamıyorm okuyorm dualar felan korku basıyo urperıyorm sabaha kadr korktugm ıcın kabulsar göruyorm

dungece mısafırlkteydım ve yıne oldu ve ben haftaını ılk ıs gunu dudagım ucuklamıs kocamn sısmıs vazıyette gıttım gercektn bu sorununu yasıyorm kardesım önceden aynı odaydık odasını tasıdı nısanlım oda ögrendı bu durumu böyle nasıl uyucaz bu hep böylemı olcak evlenınce felan senle neden korkuyosun demeye basladı ben zıplıyprum sıcrıyorm benım sıddetıme yanımda yatanda yataktasallanıyor aynı seyı yasıyor bılgısı olan arkdaslr var lutfen ılgılensın
Dido'nunkine benzer bir şikayet sözlümde var.Uyku ilacı da alsa bazen sıçrayarak uyanıyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bu konu egzorsizm e benziyorda uyku dışında normal yaşamda ne gibi farklılıklar var bu sadece uykuya dalış yada uyku sırasındaysa ve başkasında evinde oluyorsa başka bişey sadece kendi yatağınızda oluyorsa başka şöyel yaplım

aşağıdakilerden hangisi

1. banyo sorunu yaşıyorum. cinsel içerikli fazla rüya görüyorum. enerjim hep düşük uyusamda yorgun kalkıyorum. canım hiç bişey yapmak istemiyor bıraksalar yerimden hiç kalkmam gibi

2. uyku sırasında yada başlangıçında yaşıyorum sadece başka problem yok

3. sadece yatağımda oluyor bu

4. boynumda bir tılsım taşıyorum

5. hepsi

dido06

Banlı Kullanıcı
2. uyku sırasında yada başlangıcında yaşıyorum sadece başka problem yok

ve genelde kendımı yorgun hıssedıyorum yarım gun calısmama ragmen (11-16 arası) calısıyorum ama sankı tas cekmıs gıbı yorgun oluyorum ve vucudum da cok gucsuz, zayıf, enerjım yok ayrıca baska evlerde yataklarda oluyor yer ve mekan sorunu yok.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
egzorsizm sanırım dikkatli bir calışma yapmak gerekir şehir nedir

dido06

Banlı Kullanıcı
egzorsızm bu nedır bılmıyorum bır bakayım, rastlayayım ınsallah cok kötu bırsey değıldır korkutma benı urum :( ankara

dido06

Banlı Kullanıcı
Evet 46-47 cıvarındayım ya sen bayan oldugun ıcın daha ıyı anlarsın cok değıstım yuzum bıle cırkın gıbı gelıyor bana belkı zayıflıktan bılmıyorum gercekten guzel kızdım nazar degecek kadar ama sımdı bırden böyle oldum 1-2 sene ıcınde resımlerıme bakınca tanıyamıyorum.

dido06

Banlı Kullanıcı
Bılmıyorum aslında sımdı okudum sıteden egzorsızm kavramını bır varlık gözume görunmuyor yada ses felan duymuyorum sadece uykuya daldıgımda ve uyudugum anda oluyor acaba uyku esnasında ruhumun bır astral seyahatı felan olabılır mı yanı uykuda ruhumun cıkıp gıtmesı ve tekrar bedenime gırerken boyle tepkı göstermesı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
oo ankarada isen tamamdır. misafirim ol birgün çözelim şu işi

dido06

Banlı Kullanıcı
Pekı olur ama yıne ürktüm biraz urum nedır bu bendekı cok seans gerekıyor mu tabı uygulamayı aıleme de acayım tam bır anlayalımda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...