Rüyalarım[Yardım]

• Konbuyu başlatan bernaguntekin97
  • Başlangıç tarihi
B

bernaguntekin97

Son bir haftadır gördüğüm rüyaları sanki yaşamışım sanki hiç görmemiş gerçek hayatta yaşamışım gibi hissediyorum acaba deliriyormuyum? Mesala arkadaşımı rüyamda görmüşüm bugun soruyorum dün seni gördümmü diye hayır diyor napmalıyım ?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Rüyalarla gerçek hayat arasında pek çok farklılık vardır. Özellikle lusid rüya çalışmalarında bu farklılıklar kullanılır. Bence o bilgileri öğrenip kullanabilirsiniz. Gerçek hayatla rüyayı ayırt etmenize yardımcı olur

azdaka

Kayıtlı Üye
aslında bazı cümlelerinizi anlayamadım daha açıklayıcı olursanız eminim rüyada uzman olanlar yardım edecektir

B

bernaguntekin97

Şoktayım çünkü şu an oldu, neredeyse 1 haftadır oluyor. Gerçekmiş gibi his yaratıyor, rüyalarımdan artık emin değilim, sanırım gördüklerim bir anı gibi kalıyor.

Çok inandırıcı rüyalarım anı gibiler, lusid rüyaya bakacağım teşekkürler.

azdaka

Kayıtlı Üye
peki bu rüyaları uyku ve uyanıklık arasında mı görüyorsunuz...

azdaka

Kayıtlı Üye
bazen böyle hissedilebilir bende bir kaç kez böyle hissetmiştim kısacası geçici şeyler bence bu yüzden kendinizi fazla kaptırmayın sonra psikolojiniz bozulabilir...

B

bernaguntekin97

bazen böyle hissedilebilir bende bir kaç kez böyle hissetmiştim kısacası geçici şeyler bence bu yüzden kendinizi fazla kaptırmayın sonra psikolojiniz bozulabilir...
1-1,5 Haftadır oluyo takmıyordum şimdi fark etmeye basladım onların rüya olduklarını o yüzden biraz korktum

azdaka

Kayıtlı Üye
sizi anlıyorum eğer bu durum ilerlerse bi uzmana başvurun çünkü farklı psikolojik rahatsızlıkların belirtisi olabilir ayrıca gördükleriniz gerçekleşmesini isteyeceğiniz rüyalarsa bu yüzden gerçekmiş gibi algılayabilirsiniz...

B

bernaguntekin97

sizi anlıyorum eğer bu durum ilerlerse bi uzmana başvurun çünkü farklı psikolojik rahatsızlıkların belirtisi olabilir ayrıca gördükleriniz gerçekleşmesini isteyeceğiniz rüyalarsa bu yüzden gerçekmiş gibi algılayabilirsiniz...
İstedigim şeyler evet devam ederse öyle yapıcam teşekkürler

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ne yapmalıyım,cok takıntılı biriyim bu nasıl aşabilirim
Rüya ile gerçek arasındaki farkı bulduktan sonra kendinizi rahat hissedeceğiniz zamana kadar sadece günlük işlerinize bakmanızı öneririm. Öncelikle kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Ama bence biraz daha sabredip diğer üyelerin de görüşlerini alın. Daha iyi bir öneriyle karşılaşabilirsiniz ;)

B

bernaguntekin97

Rüya ile gerçek arasındaki farkı bulduktan sonra kendinizi rahat hissedeceğiniz zamana kadar sadece günlük işlerinize bakmanızı öneririm. Öncelikle kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Ama bence biraz daha sabredip diğer üyelerin de görüşlerini alın. Daha iyi bir öneriyle karşılaşabilirsiniz ;)
teşekkür ederim verdiginiz öneri için tabiki beklerim,yaptıgım bişey yokki evdeyim bütün gün :S

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
teşekkür ederim verdiginiz öneri için tabiki beklerim,yaptıgım bişey yokki evdeyim bütün gün :S

Iste problemin kaynagida bu zaten,Hic bir sey yapmadan bütün gün evde oturup,hic bir seyi beklememek.Kendine bir hoby bularak oyalanmani tavsiye ederim.Yürüyüse cik,spor yap,kitap oku,bulmacalarda cözerek beynini mesgul etki herseye takinti yapmasin:(:(,Hemen delirdigini düsünmen beynine iyi gelmez:willy_nilly::willy_nilly::driving:

B

bernaguntekin97

Iste problemin kaynagida bu zaten,Hic bir sey yapmadan bütün gün evde oturup,hic bir seyi beklememek.Kendine bir hoby bularak oyalanmani tavsiye ederim.Yürüyüse cik,spor yap,kitap oku,bulmacalarda cözerek beynini mesgul etki herseye takinti yapmasin:(:(,Hemen delirdigini düsünmen beynine iyi gelmez:willy_nilly::willy_nilly::driving:
oyle yapıcam yarın gezip dolasıcam teşekkür ederim