şuan gökyüzü bir başka

habrakcemre

Kayıtlı Üye
gökyüzüne bakmanızı istiyorum.ayın etrafında harika bir hare var bu ne anlama gelebilir ki?

Ü

Üye silindi 15237

Sırf senin için dışarı çıktım ama ay göremedim.

habrakcemre

Kayıtlı Üye
görmeni isterdim resmen koskoca bir hare var şuan evimin üstünde ay görünce şaşırdım.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Maalesef burada da gökyüzü kapalı :/

AJA

Elit Üye
Ay'ın bu durumu havanın çok soğuk ve karlı olacağının habercisidir.Anormal bir durum yok :)

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Evet ben de gördüm şuan eğer AJAnın dediği doğruysa sonunda bizim bura da kar görücek yani :D

RE!S

Kayıtlı Üye
Bende gördüm bunu. Dikkatimi çekmişti. İzmirdeki tam bir daireden çok hilal gibiydi.

donzula

Kayıtlı Üye
güneşten aldığı fazla ışık çevreye daha çok ışık saçmasına sebep oluyor büyük ihtimal ve etrafında bulut olması ışığın yansımasına sebep oluyor pek anormal bir şey değil :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın habrakcemre, avatar resminiz ve paylaştığınız resim arasında benzerlik tesadüf mü:D

görkem35

Kayıtlı Üye
İzmirdeki bir arkadaşımda aynı şeyi söyledi bana, kocaelindeyim şuan çıkıp baktım ama bende normal ay var :)) izmir'e özgü bir hava olayı büyük ihtimal.. Başka yerlerdende aynı şekilde gören var mı?

ikk

Kayıtlı Üye
Kuvvetle muhtemel yağış olacağını gösterir. Tabiiki bu bir tahmindir.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bunun iki anlamı var, birincisi yağmur öncesi havadaki nem oranının artması ve ayın işığında kırınımlara sebep olması, ikincisi deprem öncesi ortaya çıkan Radon gazı gibi çeşitli gazların ayın ışığında yaptığı kırınımlar. Başka türlüde olmaz zaten ama ilk ihtimal olması herkesin temennisidir zaten.